Autotrans - linije

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 17:33:41

Berlingo

I ove sam godine pratio liniju Novi V.- Ledenice- Bater. Polazak u 14.00. U ponedjeljak me iznenadio Autoprijevoz Otocac. Utorak je dosao 1208, a srijedu i petak 1195. Cetvrtak autobus nije dosao. Na kolodvoru u Novome je skoro svaki dan bio 1291, pa pretpostavljam da je vozio Ogulince na more. Osim Autoprijevoza na Rijeka- Senj, sve je drugo bilo standardno.

neoplancityliner

koje linije ATR ima za Njemačku i kojim danima?   ???

NP-549

Ufff,  lani je bilo ovako, za sad nisam siguran

Svakodnevno:  SPLIT - FRANKFURT + petkom DUBROVNIK - FRANKFURT 
Četvrtkom:       PULA - FRANKFURT
Subotom:         SPLIT - HAMBURG  i  SPLIT - BERLIN

a od Švicarske je bilo

Subotom:                   ROVINJ - BASEL
Utorkom i subotom:   SPLIT - BASEL

Budu još i BIS linije  Split-Muenchen i SPlit-Stuttgart  četvrtkom i subotom i Dubrovnik-Dortmund

neoplancityliner

#408
Citat: NP-549  u Srpanj 19, 2011, 21:38:23
Ufff,  lani je bilo ovako, za sad nisam siguran

Svakodnevno:  SPLIT - FRANKFURT + petkom DUBROVNIK - FRANKFURT  
Četvrtkom:       PULA - FRANKFURT
Subotom:         SPLIT - HAMBURG  i  SPLIT - BERLIN

a od Švicarske je bilo

Subotom:                   ROVINJ - BASEL
Utorkom i subotom:   SPLIT - BASEL

Budu još i BIS linije  Split-Muenchen i SPlit-Stuttgart  četvrtkom i subotom i Dubrovnik-Dortmund

hvala kolega.. bio sam išao nedavno iz Zadra pa sam vidio dvije 415 GT HD na cesti i činilo mi se da je jedna imala NEŠTO- BERLIN, ali nisam bio siguran..  :)

5AR

Split - Basel  ponedjeljak


NP-549

Onda je očito drugačiji VR ove godine. 
P.S. Jedna od boljih slika, najs kadar  good_boy

NP-549

Danas za "van":

10:00  (Rijeka 17:30) za :

Split - Stuttgart  1252
Split - Hamburg  1272
Split - Berlin        1331
Split - Muenchen 1103
Split - Mannheim
+ BIS
Rijeka - Muenchen  1323

Split - Basel     1241
Rijeka - Basel  1335
Pula - Basel     1250

Rijeka - Trst    1102


iz:

Muenchen - Split   1271
Hamburg - Split     1303
Frankfurt - Split     1300

Zurich - Split          1302
Zurich - Split  BIS   1371

leic96

Danas u 11 sati na AK Crikvenica stoji MAN SÜ 313 gbr. 1175, vozi liniju Rijeka - Novi. Izgleda da su ga povukli sa Raba na kopno.

Shole

Možda je imao redovni servis ili nešto slično pa su ga povukli.  Još nisam ove godine vidio drugi Regio 1268 koji je stalno na Rabu.  Prijašnjih godina je ljeti stalno dolazio na Žabicu.  Možda Zagreb vozi ove godine. 

P.S.  Malo su zakazali kolege iz Zagreba,  prije smo redovno imali izvještaje ko vozi i čime na more.  Ima masa linija za Crikvenicu,  Rab i Pag i Krk sad po ljeti

leic96

Ne vjerujem da je imao servis jer sam ga ponovo u 12 sati vidio na liniji Novi - Rijeka.

Shole

Pa pitaj boga kad je imao.  Sad su ga dali na liniju, i poslat će ga na Rab kad bude prilika za mjenjat auto

Bari

I jučer popodne vozio Rijeka - Novi
KREPAT MA NE MOLAT !

leic96

Ja stvarno ne shvaćam ovu "selidbu" autobusa iz pojedinih PJ. Danas u 10.30 sati u Crikvenici 1168 (Setra 315 H) na liniji Senj - Rijeka. Već je viđam par dana na toj liniji.

Berlingo

1109 na Ljubljana- Rijeka u subotu popodne s 3 putnika!

ikar

I PJ Istra na ispomoći riječanima. Jutros S315HD g.br. 1345 na liniji za Split u 6.00