Autotrans - linije

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 17:33:41

5AR

PJ Zagreb je bila do sada a mislim da će bit i nadalje.

Scarface

#481
Zna itko ja PJ vozi liniju Zagreb (19:30)- Vela Luka, odnosno koji autobus šalju na tu liniju?

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

steyr1985

Citat: Scarface  u Svibanj 26, 2013, 18:19:45
Zna itko ja PJ vozi liniju Zagreb (19:30)- Vela Luka, odnosno koji autobus šalju na tu liniju?
Vozi PJ Korčula , voze sa vozilima koja imaju u toj PJ .

tramvajac 92

Autotrans je na mala vrata ušao u Varaždin (i okolicu)
3:45 Varaždin-Baška (coop AP Varaždin)
8:00 Varaždin-Zadar gdje dolazi u 14:00. Navodno ide direktno autocestom do Zadra. Samo je pitanje gdje izgubi cca 2 sata. Do sad sam vidio samo 1427 na toj liniji.

5AR

U jednom smjeru vozi 4sata:20 min a u drugom 6:00 sati. Na akz stranicama ima samo Zadar - Zagreb i obratno, uopće nema ostatka za i iz Varaždina.

tramvajac 92

Prema knjižici Autotransa i APP-a ljeto 2013. polazak broj 2 polazi iz Varaždina u 8:00, polazak iz Zagreba je u 10:30, te je u Zadru u 14:00. Povratak je polazak br. 10 Zadar 17:00, Zagreb 20:30, i Varaždin 21:25

evo i 1427 u Varaždinu, na peronu 2 za Vir (s perona 1 u 8:00 polazi AP za Zagreb)


Velika slika: http://i44.tinypic.com/2mgjk9e.jpg

strujko

Danas Setra 416 GT-HD 1383 na liniji Pula-Frankfurt,otišao iz Poreča dosta dobro popunjen,inače bus izgleda odlično.

shef

Novo Varaždin - Novalja preko Zadra
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zlepur1

Juče u 20.00 Autotrans iz Zagreba sa posadom šibenskog Autotransporta.Jel to znači da polako ulaze u ATP? good_boy
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

ikar

ATP-ova linija u 16:00 iz Zagreba za Šibenik sa Autotransevim busem? Ili Autotransova u 15:45 sa ATP-ovom posadom??? Što se tiče preuzimanja stalno se spominjalo već duže vrijeme ali nikad ništa od toga... ATR zanimaju državne linije, a ne onaj lokal oko Šibenika.

VISEON

Navodno je dogovoreno izmedju grada, stečajnog upravitelja ATP-a i uprave ATR grupe. ATR uzima međužupanijsku, međunarodnu i turizam, dok grad pokazao interes za gradske linije, tako da izgleda da županijski visi u zraku. Inače i Bova od Gaje je posredstvom ATR-a u Ši.

Shole

Naravno, pobrao ATR najbolji dio kolača, a kao dokapitalizaciju će poslat dole par starih Neoplana i Setri (šteta da nemaju više Dubrava), Karocu i Marbuse i to je to.  A zaleđe Šibenika nek si misli.  Pa kad bude neki novi Paravinja pokupio neku novu Antoniju koja jadna nema nikakvog busa onda će se svi čudit kako i zašto opet u Zagori.  Ja nikad nisam vidio da oko Rijeke netko stopira kad za svugdje bus ide barem 10 puta na dan, a po Dalmaciji je to nažalost najnormalnija pojava.  Jadni ljudi

VISEON

Je, nažalost baš tako kako si napisao...
Ljudi se odselili i ostala samo starčad za koju je nerentabilno održavati primjerice 3 linije dnevno.
Pod dobivanje koncesije koncesionar je dužan obavljati linijski prijevoz na dobivenoj liniji taman da nitko ne uđe u bus ili je potrebno 2 busa. Kod nas je problem što prijevoznici šalju veliki bus (već potrošnja pa time i amortizacija) na linije gdje se zna da nema više od 10 putnika s školarcima.

zlepur1

Citat: ikar  u Kolovoz 11, 2013, 15:57:37
ATP-ova linija u 16:00 iz Zagreba za Šibenik sa Autotransevim busem? Ili Autotransova u 15:45 sa ATP-ovom posadom??? Što se tiče preuzimanja stalno se spominjalo već duže vrijeme ali nikad ništa od toga... ATR zanimaju državne linije, a ne onaj lokal oko Šibenika.
Autotrans u 15.45 IZ Zagreba sa ATP-ovom posadom.Autotransport došao iza njih sa Regiom.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.