Neoplan-plastika

Autor elvis, Srpanj 04, 2009, 23:45:44

elvis

Vidim da vas dosta spominje plastike oko farova na Neoplanima cca 94.god. i mladji,nema tu nikakve plastike,to je tako urezano i fabricki ofarbano u crnu boju pa vam se cini da izgleda kao plastika,to neki lijeni lakireri ofarbaju u boju busa pa izgleda kao da nesto fali...

St!pe

Mi svi ludi a ti jedini pametan....
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

elvis

#2
Nisu svi ludi,samo pojedinci,nemoj globalizirati bez potrebe

P.S. Ajde sad detaljno objasni ovaj crni dio oko farova ovog Neoplana od cega se sastoji,od koliko komada plastike,i kako se ta plastika ugradjuje?


maky

Citat: St!pe  u Rujan 05, 2009, 00:25:20
Mi svi ludi a ti jedini pametan....
Elvis je u pravu, doduše, izričito oko svjetala i ima neki plastični dio koji je crne boje, ali ostatak se lakira (šta se našim stručnim lakircima neda)...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

elvis

Citat: maky  u Rujan 05, 2009, 01:05:40
Citat: St!pe  u Rujan 05, 2009, 00:25:20
Mi svi ludi a ti jedini pametan....
Elvis je u pravu, doduše, izričito oko svjetala i ima neki plastični dio koji je crne boje, ali ostatak se lakira (šta se našim stručnim lakircima neda)...

Oko svjetala je metalni dio ispod i iznad,on se povuce i kompletan set se otvori po sistemu prozora,to sluzi prvenstveno za brzu zamjenu sijalice,ukoliko crkne negdje na putu

maky

Citat: elvis  u Rujan 05, 2009, 01:08:29
Citat: maky  u Rujan 05, 2009, 01:05:40
Citat: St!pe  u Rujan 05, 2009, 00:25:20
Mi svi ludi a ti jedini pametan....
Elvis je u pravu, doduše, izričito oko svjetala i ima neki plastični dio koji je crne boje, ali ostatak se lakira (šta se našim stručnim lakircima neda)...

Oko svjetala je metalni dio ispod i iznad,on se povuce i kompletan set se otvori po sistemu prozora,to sluzi prvenstveno za brzu zamjenu sijalice,ukoliko crkne negdje na putu
Da, nisam bio siguran jel metalni ili plastični. Ali bit je ista, oko svjetala metalni dio, a ostalo lak, nema tu tko bit lud ili pametan...  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

elvis

#6
Sad kad smo to razjasnili evo vam slika jednog Neoplana na kojem nije lakiran taj dio
-maky hvala ti sto si pomogao da se ovo razjasni


Obje slike su skinute sa str. mobile.de

mansg313

Na zamolbu autora ove teme evo slike farova Čazmatransovog Neoplana...kopirano iz teme Čazmatrans slike 2

mansg313

Citat: elvis  u Rujan 05, 2009, 01:08:29
Citat: maky  u Rujan 05, 2009, 01:05:40
Citat: St!pe  u Rujan 05, 2009, 00:25:20
Mi svi ludi a ti jedini pametan....
Elvis je u pravu, doduše, izričito oko svjetala i ima neki plastični dio koji je crne boje, ali ostatak se lakira (šta se našim stručnim lakircima neda)...

Oko svjetala je metalni dio ispod i iznad,on se povuce i kompletan set se otvori po sistemu prozora,to sluzi prvenstveno za brzu zamjenu sijalice,ukoliko crkne negdje na putu
Evo dokaz...539-K-195 N 116 od Jelinka...