U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

Lion's Driver

jesu +  besplatini virus... ja sam na novo kupio omsi2  kupio X10 i Aachen... isti vrag ko i piratski... prvi dan Aachen na postavkama "x10 high" radi savrseno... jucer upalim ne mogu 20 m da nesto ne zasmeta... na kraju mi se mapa odjednom deformira...izgasim i sve postavke mi izmjesa  glavauzid

MAN truck bus

Eto a potrošio si masu para dok ja to vozikam besplatno bez poteškoča. yahoo
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Toni602

Dečki možete li probati napraviti MAN SL 222 MANAS onakav kakav imaju u rijeci?
S tim busom idem u školu svaki dan i on mi je najveća želja...i ja ću probati izraditi jer imam novi komp. Probati ću SU 240 Avtomontaža i SG 240 Avtomontaža. Zanima me u kojem to programu radite?
Lp !
602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Lion's Driver

#528
Aj čitaj malo po forumu. Težak je to i mukotrpan posao koji zahtjeva i znanje i vrijeme. Prvo moraš nabavit sve materijale za izradu... od slika... zvukova... bla bla bla... poznavat taj autobus u dušu... a kad sve skupiš onda ga ideš radit u nekom pravom programu za 3D modele tipa Blender ili sl. Sve to sklopit u jedno i da valja... jer ako nisi napravio bus koji je kao i stvarni bar 95% nisi napravio ništa.  pivkan

p.s. imaš podtemu "opća diskusija" za ovakve stvari

Toni602

Citat: Lion's Driver  u Listopad 01, 2018, 15:14:49
Aj čitaj malo po forumu. Težak je to i mukotrpan posao koji zahtjeva i znanje i vrijeme. Prvo moraš nabavit sve materijale za izradu... od slika... zvukova... bla bla bla... poznavat taj autobus u dušu... a kad sve skupiš onda ga ideš radit u nekom pravom programu za 3D modele tipa Blender ili sl. Sve to sklopit u jedno i da valja... jer ako nisi napravio bus koji je kao i stvarni bar 95% nisi napravio ništa.  pivkan

p.s. imaš podtemu "opća diskusija" za ovakve stvari
Hvala, vozim se u tom busu svaki dan, znam ja njega u dušu.
602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

MAN SL222

Idem u off topic,ali napisao sam prije nekog vremena da neki turčin radi SL222/232,ali taj model užasno izgleda.Meni je isto želja vidit SL222 u OMSI jer onda bi samo radi njega palio igru,ali šta ćeš,svi radi milijun verzija Citara i Lion's Citya,ako se strpimo,možda netko i napravi SL222 koji bude bolji od ovog sr**a.

Toni602

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

B1427

Slazem se. Bilo bi lijepo vidjeti SU240, a pogotovo SL222 u OMSIju.

C2

Vozilo: Setra S 315 NF
Autori:  Stapellurch, bl00dy_rAiN, Skyline2609, Diego S.R.
Izvor: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/46936-setra-s-315-nf/
Nekoliko slika iz zadnjeg update-a s službenog Omsi foruma:







Ralexx

#534
Ikarus Zemun IK-160 u fazi izrade. Kompletan model uradio sam u Blenderu
izuzev zglobne veze ciji je autor Jendomen.







josipgrgin

Dobro izgleda, bravo , sve pohvale

Ralexx

#536
Radovi na modelima Ikarus-Zemun lagano se blize kraju.Pojavice se nekoliko verzija zglobnih i solo autobusa.






]

C2

#537
[WiP] Iveco Evadys
Autor: Kescrole
Izvor: https://www.facebook.com/kescroledev
Video:

Lion's Driver

Šta je sa paketom gradskih Setri 315NF?

C2

Ako pratiš službeni Omsi forum, možeš vidjeti da da je model više manje napravljen. Ima tu još jako puno posla da model funkcionira u Omsiju. Potrebno ga je prilagodit da se ti elementi pravilno prikazuju na čemu je i stao model. Također ima jako puno posla oko scriptova koji su prema mojoj procjeni još na samom početku.