Li-bus, Livno

Autor ist, Studeni 19, 2018, 17:33:21

Osoblje

Iz našeg inboxa, Coach na putu za Mariju Bistricu, a Cityliner podno stadiona Kantrida gdje je dovezao nogometaše HŠK Zrinjski Mostar na prijateljsku utakmicu s NK Rijekom.  8)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

gorgoroth


Sule

#62
Ako nekog slučajno zanima proslava njihovog prvog rođendana tu su informacije vezano uz proslavu.

Jedno od iznenađenja bit će predstavljanje još jedne prinove u vozni park kao što su naglasili večeras na njihovoj FB stranici uz ovu priloženu sliku.



sniff

2/3 međugradske flote danas na posjeti Interliberu
Novi Coach

Spaceliner se sjaji uživo


malo stariji Coach

novi Tourliner

Osoblje

Hvala našim vjernim pratiteljima iz inboxa koji su nam se javili iz Züricha.  ;D
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

415 ul

Prinova izvor fb stranica Livno Bus

Sule

Upravo sa njihove FB stranice, tko zna šta su onda za sutra pirpremili jer glavnu prinovu još uvijek kriju od očiju javnosti.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


lussin

Lion's City T, rijedak primjerak

podgora

Svaka im čast u godinu dana imat ovoliko buseva

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

podgora

Citat: Sule  u Studeni 25, 2019, 21:48:01
Upravo sa njihove FB stranice, tko zna šta su onda za sutra pirpremili jer glavnu prinovu još uvijek kriju od očiju javnosti.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Izgleda da je to to sa prinovama.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Sule

Upravo tako Sprintera su najavili prije sa onom slikom unutrašnjosti dok je ovaj predstavljen sinoć na FB stranici. Tako da za sada mislim da je to to. Uglavnom jako lijepo izgleda sada već taj poveći mali vozni park.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Sule

I jedno iznenađenje za kraj već jučerašnjeg dana i njihove proslave rođendana. Iako je već bilo poznato da rade spot za firmu i grad i za sam turizam grada i okolice što i nije bila velika tajna. Upravo su ga nedavno objavili i po mojem mišljenju jako je dobro odrađeno.

Link FB objave: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=591109324994961&id=352055685566994

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


ja5ko

Stiglo je ukupno 5 ovakvih

Sule

Kojih točno "ovakvih" i odakle ti te informacije?

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


mate

Coach u Vukovaru