Video clipovi s autobusima

Autor maky, Lipanj 08, 2008, 16:43:19

Shole

Nigdje ništa, nikakvog spomena.  Ja saznao igrom slučaja jučer da se to održava srijedu i četvrtak ali zbog posla nisam mogao ić  pogledat

gjuro

izmedu 2:20 i 2:34 se moze vidjeti autobus cini mi se da je tam,ako netko zna ciji je bio  ???

maky

Šiba stari Cityliner, a i Setrica je tu...   8)



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

MILCHO

#33
Nisam znao gdje bi ovo stavio pa nek bude ovdje.


Dubrava D4420

passat238

http://webcafe.net.hr/bizzar/video-u-hrvatskoj-snimljen-nevjerojatni-podvig                      

Nije autobus ali svakako zanimljivo šta se sve može sa teškom kategorijom vozila.   :D


buSHunter795

Bjelovarski dečki snimali svoje stuntove na AK Bjelovar, u pozadini se mogu vidjeti Čazmin gbr. 017, jedan Cityliner i 539.

nidi

Malo naganjanja dva tourisma u Srbiji koje zavrsava udarcem na 4:19.:
*****  V     O      L       V       O   *****

ROAD

Šta da kažem, prvi Tourismo ima dobro kočivo, a drugi nema. Šalim se. Evo par od mene.








NEOPLAN VIP CLASS

staypp83


Sto kazete? Meni je ovo isto malo i predugo!
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

volvobus

Za naše krajeve jo predugo....


actros

Ovaj spot me neodoljivo podsjeća na 2003-2004 god kad sam sa promet-split-ovom dubravom putova na gradilište tunela konjsko (autoput). Šole vozi, i kad je doša od kraja asfalta, odnosno početka makadama, stane, digne se nanoge i vikne: "nije ovo auta za po prašini gonjat... amo svi nanoge !!!" ...ehehehe nostalgija ;)

btw, zašto na tabli piše "MEĐUŽUPANIJSKA LINIJA"  kad su i Split i Makarska u istoj županiji?

mate

Maloprije je na HRTu bio prikazan jedan od nasih barem meni najboljih filmova - Kad mrtvi zapjevaju...Inace bilo je po cijelom filmu par scena s busevima, pogotovo dok je radnja jos u Njemackoj, ali ovo mi je vise zapelo za oko, ako mene oko sokolovo ne vara radi se o Šabić Busu, dva screnshoota s Youtubea, da ne stavljam cijeli film, ovo je na samom kraju filma zabiljezeno.




klimama

#44
Testna vožnja Travega s Euro 6 motorom od Munchena do Dubrovnika.
Najnapetiji dijelovi su vožnja unatrag na splitskom kolodvoru i izlazak s parkirališta u Rijeci. ;D