Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Intouro


MAN truck bus

Imam problem sa forumom. Nemogu objaviti slike. Danas sam objavio osam slika i nakon toga više nemogu objaviti niti jednu. Stalno izbacuje ovo ili problem s hostom.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

BWF9

Lijepi pozdrav, zanima me postoji li tema o JPG Prag, jer nigdje ne mogu pronaći?. Hvala!

Shole

Vjerovatno ima postova u temi "putovanja i reportaže".  Stavi tamo u novu temu PRAG

Portos

Citat: Shole  u Rujan 04, 2018, 20:35:26
Vjerovatno ima postova u temi "putovanja i reportaže".  Stavi tamo u novu temu PRAG
https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=11391.0

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

BWF9


421

Obzirom da ZET nije u sustavu Zagrebačkog holdinga od 01.01.2018, kad ćete promijeniti zaglavlje?
https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=3955.0#new
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Boki651

Imam prijedlog vodstvu foruma. S obzirom da Flixbus uzima sve veći dio prijevozničkog kolača u Hrvatskoj, što kroz uvođenje domaćih linija, što kroz međunarodne. da li se može otvoriti tema Flixbus Hrvatska gdje možemo diskutirati o navedenom, npr. koji su hrvatski prijevoznici unutra, koje su linije koje održavaju, objava novosti vezano za uvođenje novih linija, fotografije itd.

shef

O da, razmišljali smo o tome.
Moje osobno gledište da bi se moglo, međutim samo kao raspravu o linijama, bez fotografija.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

Ja imam sličan prijedlog ali za hrvatsku Arrivu. Samo rasprava, bez fotki jer se sada rasprava račva kroz teme Autotrans i Panturist

Boki651

Citat: shef  u Travanj 09, 2019, 19:27:24
O da, razmišljali smo o tome.
Moje osobno gledište da bi se moglo, međutim samo kao raspravu o linijama, bez fotografija.

Može i tako, Flix ionako nema svoje autobuse pa bi i sama rasprava bila ok.

415 ul

Poz ekipo,imam problem,vec duze vremena nemogu postaviti sliku,sto bi moglo biti

Dreamwalker

Slika ti je prevelikih dimenzija. U teoriji bi ju forum trebao sam resizeat na 1024px, ali u praksi to malo šteka ako je rezolucija 3000+px. Resize odradiš u photoscapeu ili nečem sličnom. :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

415 ul


Čelični

#284
Moje je pitanje zašto je izbrisan odgovor odnosno nova tema koju sam otvorio danas ujutro u podforumu "Autotrolej"
tema se zvala: "Autotrolej i EU fondovi".  ???
Unaprijed hvala !