Radnički nogometni klub (RNK) Split

Autor Bari, Travanj 25, 2010, 14:33:14

Bari

Izvor: www.index.hr

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

A ne mogu izdrzati a da ne komentiram ovo. Zao mi je. Ma pogledajte vi u cemu se oni voze. Vrhunska pila. A pgledajte vi u cemu se vozi R.K.Bjelovar koji je puno,puno trofejniji klub. Cak i prvoligas! A bilo je govora o tome i na rijeckom podforumu kad su rukometasice Hrvatske dolazile od hotela do dvorane s gradskim busom. Ali ovo su nekakvi nogometasi!
Sramota!

maky

Oni su u posljednjih nekoliko sezona u velikom naletu. Očekivalo se (a i još se očekuje) da iduće godine uđu u 1.HNL, međutim, zadesili su ih problemi, pa je to sve malo sad stagniralo. Ali, vjeruj da je protekle jeseni više ljudi bilo na utakmicama NK Splita nego Hajduka!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Berlingo

Znam za to i pratim. Volio bi da se to ostvari i da Split ima 2 prvoligasa. Malo je ovo sve O.T. ali kod nas je sve u nogometu, vise od pola sportskih novina. Smeta mi to ,grozno. A i glede tog sporta svi znamo da se ni Hajduk i Rijeka nemaju prilike bas voziti u ovome.

maky

Da, al vlasnik ovih je Žužul, koji je ulagao pare u njih. A i Hajduk i Rijeka su rupe bez dna, al da sad ne idemo u OT...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

Citat: maky  u Travanj 25, 2010, 15:27:32
Oni su u posljednjih nekoliko sezona u velikom naletu. Očekivalo se (a i još se očekuje) da iduće godine uđu u 1.HNL, međutim, zadesili su ih problemi, pa je to sve malo sad stagniralo. Ali, vjeruj da je protekle jeseni više ljudi bilo na utakmicama NK Splita nego Hajduka!

Prije nego uđu u 1. HNL kupili su bus za Ligu prvaka...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

Inače taj njihov Cityliner je prije nekih 2-3 dana bio u Zagrebu, nažalost budući da sam ga vidio u vožnji, a bila je noć nisam ga fotkao.

borelee

Kao šta je neko reka,vlasnici kluba su Žužuli...A znamo kolike su njiove tarife u građevinarstvu tako da je ovaj bus samo sitnica prema onome sta su pokrali...

Bari

Još jednu sliku našao sam na pretraživaču.
KREPAT MA NE MOLAT !

max

Na  Spielfeld-u.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

mate


svicar

Bus je ok, ali ako uzemo da je  recimo  5.000 eura mjesecno ide bancia, a isti ne moze raditi nista drugo je firma  nije registovana za tako sto, dosta skup sport, a tek plocice, kako to da gradonacelnik sa svoju bijelu ljepoticu nije stavio tako sto?

erobuss

Citat: svicar  u Kolovoz 24, 2011, 10:18:33
Bus je ok, ali ako uzemo da je  recimo  5.000 eura mjesecno ide bancia, a isti ne moze raditi nista drugo je firma  nije registovana za tako sto, dosta skup sport, a tek plocice, kako to da gradonacelnik sa svoju bijelu ljepoticu nije stavio tako sto?

Bus je u vlasništvu Skladgradnje, tvrtke koja je vlasnik RNK Split, a Grad Split sa tim klubom nema ništa!

COVIK

Mislim da je vrime da i Hajduk dobije svoj bus,po nisu splitovci ništa bolji od njih.Ja bi priporučija gradonačelniku da im dodjeli Prometov gb 138,boja im sasvim odgovara a i udobnost mu je na njihovom nivou. good_boy
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tomek

Hajduk se pak zadnjih godina srozao što se tiče prijevoza, dok ih je Čazmatrans vozio imali su 1. svoj Skyliner sa kožnom garniturom, posebno naručen za njih, a kasnije i Starliner sa 40-ak sjedala koji je straga imao stol i bio isto posebno uređen za takav prijevoz.
Otkad ih Autotrans vozi voze se u linijskim autobusima, makar Autotrans ima jednog Lion's Coacha koji ih nikad ne vozi, a koji je uređen više za takav prijevoz...