Cityliner 1993.-2001.

Autor conecto, Siječanj 26, 2010, 10:57:28

conecto



Cityliner je 1993. dobio novu masku s 3 fara u nizu umjesto dvostrukih farova s izdvojenim maglenkama u braniku (maglenke prebačene uz kratko i dugo svjetlo), novu komandnu tablu s displejom, poboljšani sistem klimatizacije vozila (s manjim korištenjem štetnog freona)...

Iako su u Neoplanima (dok je bio samostalna firma) najčešće bili motori Mercedes i MAN postojala je mogućnost ugradnje motora DAF, Detroit-Diesel, Deutz, Gardner, Nissan, Scania ili Steyr koji su davali brojne kombinacije motora sa 6 cilindara, V-6, V-8 sve do maksimalne snage 503 KS.

Osim u Njemačkoj (u 5 tvornica: Stuttgart, Pilsting, Plauen, Ehrenhain i Berlin) i SAD, 1998.-99. započinje licencna proizvodnja u Meksiku, Južnoj Africi i Kini.









Foto: Neoplan


A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto



Cityliner N 116 duljine 12 m proizvodio se u 2 visine - 3,6 i 3,79 m s 2 ili 3 osovine, 40, 46 ili 51 putničkih sjedala.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#2
U ovoj generaciji Cityliner je dobio i varijante duže od 12 m koje su pripadale tzv. Megaklasse koju je započeo Megaliner.

Neoplan Cityliner N 118/3 H (nosio je i naziv Megacity) - dužina 15 m, 54-69 putnika



Neoplan Cityliner N 116/3 HC - dužina 13 m



Foto: Neoplan

Neoplan N 116/3 HL - još jedna mogućnost od 1996., 13,7 m, 48-61 putničkih mjesta



Foto: neoplan-info



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Neoplan Cityliner N 116 Platinum Edition proizveden je u limitiranoj seriji u povodu 60. obljetnice Neoplana. Uz veliki dio korištenja nehrđajućeg čelika i luksuznu opremu po prvi put su ugrađeni neki sustavi poput LDC radarske kontrole razmaka u odnosu na vozilo ispred, GPS, priprema za mobilni telefon...



Foto: Neoplan
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#4
Dok je Neoplan bio samostalna firma mnogi su se njegovi proizvodi razlikovali međusobno u detaljima prema željama naručioca. Jedan primjer je i ovaj Cityliner kao "Theater-bus" s drugačijom linijom bočnih prozora i povećanim gornjim vjetrobranom.



Foto: Neoplan
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#5


HR NEOPLAN CITYLINER N 116

Čazmatrans je u ovoj generaciji krajem 1994. kupio svoje prve Neoplane - 10 Citylinera i 2 Skylinera. Osim toga, Neoplan je prema tradiciji firme razvio novi dizajn bojanja koji je tada prvi put korišten kod Čazmatransa.



Foto: Neoplan uoči isporuke

Od svih 10 Citylinera 9 ih je u povišenoj izvedbi N 116 H  i jedan je N 116 u klasičnoj visini (prvi na slici).
Svi voze još i danas te su u vrlo solidnom stanju. N 116 ima gbr. 189, dok N 116 H imaju gbr. 005, 006, 090, 184, 186, 188, 252, 253, 366
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#6


HR NEOPLAN CITYLINER N 116

Croatia-Bus je nastavila nabavke Neoplana Cityliner, ostali su za raliku od prvih iz 1988. bili redizajnirani model s uspravnim stražnjim svjetlima, a djelomično i povišena verzija N 116 H. Dolaze 1993. i imaju još uvijek masku s 2 fara, ali redizajniranu novu komandnu tablu s displayom.

gbr. 485-489 su povišeni model N 116 H, foto na forum stavio man sg313

foto na forum stavio mate


gbr. 490-494 su N 116 uobičajene visine, foto manoplan
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#7


HR NEOPLAN CITYLINER N 116

Panturist Osijek je prvi poslije Croatia-Busa krenuo u nabavke novih Neoplana Cityliner N 116. Kao i oni Croatia-Busa, riječ je o novijem modelu sa starijom maskom.



foto manoplan


A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...