Stare slike autobusa Autotrolej-a

Autor 545, Travanj 29, 2017, 18:25:42

545

Našao sam nekoliko starih slika koje sam 1996., slikao prilikom posjete Rijeci.

Shole


545


Shole

Na zadnjoj je  581. Ja ga se uopće ne sjećam sa sivim branikom.  Na trećoj slici sa dva EL202  je 469. Inače ga imamo jako rijetko na slikama,  možda svega dva, tri puta je bio na forumu

545

Citat: Shole  u Travanj 29, 2017, 18:49:14
Na zadnjoj je  581. Ja ga se uopće ne sjećam sa sivim branikom.  Na trećoj slici sa dva EL202  je 469. Inače ga imamo jako rijetko na slikama,  možda svega dva, tri puta je bio na forumu
Dva EL 202 su 607 i 608. A SG 322 je 614 😉

Bocko

Baš me ovo podsjetilo na zavjese. Zašto su poskidane sve zavjese sa prigradskih autobusa, tj. kada je bila odluka da novi ni stari ih više neće imati?

Shole

Gdje je ovo 581 uslikan ?  Po crtama bi rekao parking na Školjiću,  a po zgradama da je u garaži, al onda nebi bilo sve prazno okolo

545

Citat: Shole  u Travanj 29, 2017, 18:56:51
Gdje je ovo 581 uslikan ?  Po crtama bi rekao parking na Školjiću,  a po zgradama da je u garaži, al onda nebi bilo sve prazno okolo
Tako je Shole. Školjic, parkiralište uz želj.prugu

Shole

Citat: Bocko  u Travanj 29, 2017, 18:56:16
Baš me ovo podsjetilo na zavjese. Zašto su poskidane sve zavjese sa prigradskih autobusa, tj. kada je bila odluka da novi ni stari ih više neće imati?
Dolaskom  bivšeg direktora 2010. u svrhu ušteda ukinuta je praonica robe u garaži.  Poskidane i bačene su sve zavjese, a ni mehaničari višu nisu imali gdje prat robu pa su morali doma nosit. Mora da je ta odluka donijela strašno velike uštede

lussin

Sigurno je ta praonica bila isplativija od onog što radi Lošinj Hotels&Villas. Pokrcaju plahte i jastučnice u Turisthotelov kamion i na trajekt za Zadar. Inače slike su fantastične perfeto

thomcro

... nije baš autobus ali je garaža, snimljena sa Trsata


početak današnje Fiorella la Guardije


Žabica




uz Mrtvi kanal


Alfa Mille piči obalom dok je još bila dvosmjerna


Sve ovo su kartuline skinute sa neta ...
Pozdrav by thomcro


MAN SU220

#11
.

NP-549

Bile, a i inače se piše u drugu temu "autobusi koji više nisu aktivni"

thomcro

Citat: NP-549  u Studeni 18, 2022, 19:43:02... inače se piše u drugu temu "autobusi koji više nisu aktivni"
... m-da, bila je dvojba (jbtga, posljadica rijetkog zalaska na forum).

Primljeno na znanje  perfeto !
Pozdrav by thomcro