Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

Teutonic

Pusti problemi zbog kojih nisan pošteno zaigra OMSI od 2017.

elez

#706
To je problem svih igraca, nebitno imas li izrazito skupu konfiguraciju ili onu koja zadovoljava minimalne zahtjeve, igra je jednostavno ne dovršena i jako lose optimizirana.
Meni se događa da mi igra zamrzne na 2-3 sekunde i onda nastavi dalje jer tako jedino moze ucitat sve texture (imam vrlo dobar komp koji GTA 5 na HIGH u FHD rezoluciji vrti glatko a OMSI trza). Nervira me to zamrzavanje al sta se moze, igram je iz gusta, razonode i opustanja.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Teutonic

I oni su nakon nekog vrimena samo ošli ća i prestali razvijat išta,sad rade LOTUS al neće ni to bit puno bolje.Na službenome forumu su se prema nama koji ne pričamo njemački lošije odnosili pa pretpostavljam da je to udaljilo jako puno igrača.Nažalost većina njih iz njemačke su teški fanovi koji će za najveći škart dati punu cijenu i tko god je rekao nešto protiv igre (u smislu konstruktivne kritike) bio je popljuvan.
Ja sam igrao jako puno kroz 2014./2015.,čak sam stvarao mape,repaintove itd. ali sam u međuvremenu odustao od svega toga.Moje mišljenje je da se na igru uopće ne isplati bacati novac i to je to.

Lion's Driver

Citat: elez  u Siječanj 07, 2020, 22:50:39
To je problem svih igraca, nebitno imas li izrazito skupu konfiguraciju ili onu koja zadovoljava minimalne zahtjeve, igra je jednostavno ne dovršena i jako lose optimizirana.
Meni se događa da mi igra zamrzne na 2-3 sekunde i onda nastavi dalje jer tako jedino moze ucitat sve texture (imam vrlo dobar komp koji GTA 5 na HIGH u FHD rezoluciji vrti glatko a OMSI trza). Nervira me to zamrzavanje al sta se moze, igram je iz gusta, razonode i opustanja.

Imam i ja gamming laptop, kupljenu igru preko steama, skoro sve plaćene addone i gubi teksture. Znam da je igra loše optimizirana al do te mjere nisam očekivao, pogotovo radi konfiguracije laptopa.

A gušt, gušt je nekih pola sata dok imam osjećaj da sam u pravom Hamburgu a onda od jednom nema tekstura i gasi pa ponovo. Najčešće teksture gube novac, stabla i mala auta  th-down th-down th-down

C2

DN 95 je ostao u kvaru. Druga vrata se nisu mogla zatvoriti, crkla automatika. Kao zamjenski je stigao Urbino 15.

Lion's Driver

#298 na 58  yahoo a slijedi ga u stopu linija 63



Taman stao u kadar na okretištu Stocnia Szcz.  ;D Već dugo vremena na njemu bode oči ova rešetka iza trećih vrata  >hammer<



Da bi pri kucanju obrnutog smijera izbacio broj 7 na displayu, naprijed je pisalo "7 Sretan Božić" umjesto odredišta  >hammer<


Lion's Driver

#711
Ostatak ekipe navečer  ;D

#266 na 59 Inače odličan autobus, jedan od rijetkih s kojim se Promet trenutno može pohvaliti. Nema greške  yahoo













Pa drugi smijer  :D


#239 na 57 Očito Warszewo ne može bez MANa. Tjekom dana se tu motao zglobni Classic #255  good_boy













Tko se nije skrio....  ;D ;D ;D Legenda #688 uhvaćen na terminalu Kollataja  yahoo  yahoo  yahoo vjerojatno vozi ali gdje  umnik2







EDIT: U međuvremenu na smjenu linije dolazi stari Mercedes! Krntija #185 na 82 koji ima nekakav šugav prednji branik, tuđu rešetku hladnjaka s druge strane a ova ogrebotina će tu biti vječno glavauzid




MAN SL222

Ima li u prometu koji Merc O405/N  ;D ;D

josipgrgin

Bilo ih je ali su svi rashodovani.A ovi gore prometovi busevi koje sam vidio jeli ovo multiplayer igrica ili obicni omsi 2 sa poljskom mapom ?

Vk01

Ljepotica koja vjerno skuplja kilometre, kako u stvarnosti tako i u igrici bez kvarova  :D :D

MAN SL222

Citat: josipgrgin  u Siječanj 12, 2020, 22:00:41
Bilo ih je ali su svi rashodovani.A ovi gore prometovi busevi koje sam vidio jeli ovo multiplayer igrica ili obicni omsi 2 sa poljskom mapom ?

Znam,pitao sam ima li ih u igri da voze. ;D A ovo je Szczeczin singleplayer  (obični OMSI)

josipgrgin

Koliko ja znam bila su dva 0405n u prometovoj shemi ja imam te buseve ali nemogu ubaciti prometov repaint . Ne prepoznaje ga . Imate u rubrici repaint dva busa 0405 od Prometa  pa pokusajte

Lion's Driver

Citat: josipgrgin  u Siječanj 12, 2020, 22:00:41
Bilo ih je ali su svi rashodovani.A ovi gore prometovi busevi koje sam vidio jeli ovo multiplayer igrica ili obicni omsi 2 sa poljskom mapom ?

Obični OMSI a mapa je Projekt Szczecin  :)

josipgrgin

Hvala , nego ima li neko  #65  MB 0305g  prometovu biciklu sa smokijima?

Lion's Driver

#719
Hochbahn-ov Volvo Hybrid #7474 na 111 "Bf. Altona-Shanghaiallee-Bf. Altona"
Skoro smo na Shanghaiallee-u. Marco-Polo Terrassen. Shanghaiallee ko Shanghaiallee, luka, ništa posebno al put do tamo je djelomično lijep, djelomično sablastan  buljo


Gdje je sa displaya nestao broj 111  ::|





Ne znam kako je Njemac ovo pustio u promet...Veliki problem za Njemca inače  ;D Nije samo display, malo zrak gubi  >hammer<



Do Altone malo zagužvalo, što me ne iznenađuje, jer ovo je taj dio grada, "na granici centra i modernog"



Tu ulazimo u stariji dio, sav popločan i uzak ali lijep  ;)



Nakon starog djela ide industrijski dio, iskreno ne sviđa mi se, zgrade su monotone sve od "Fischmarketplatza" skoro do Bahnhofa Altona, rasvjeta je nikakva i relativno je pusto po noći  buljo
Skretanje za Bahnhof



Bahnhof "Altona"  ;D