Tera trans, Tuzla

Autor Tomek, Studeni 18, 2008, 18:08:26

Tomek

Tera Trans d.o.o.
Tuzla, Hasana Brkića 179
tel: +387 35 202430


Neoplan Transliner N316H slikan na ZG obilaznici


busfan

Inaju i Citylinera mozda 92-93 god, a od skoro voze liniju Tuzla-Brcko-Villach. Mislim da voze i Tuzla-Wien

Neo

Imaju i Neoplan N112, i tacno je busfan imaju liniju za Wien.
je zakon

busfan



Evo ga danas na GP Brcko-Gunja, mislim da je ovo linija za Linz ali nisam 100% siguran

Neo

U malo losem stanju je sta ti mislis Busfan...
je zakon

busfan

Citat: Neo  u Studeni 19, 2008, 15:31:36
U malo losem stanju je sta ti mislis Busfan...

Jeste izgleda lose, steta sto ga malo bolje ne odrzavaju. Stalno je na putu, kvalitetan autobus
Znas li za njihovog Citylinera, vozi za Villach on je malo sredjivan i ne izgleda lose. Mislim da ima masku kao tvoj ali je zadnji kraj stariji. Ali ipak mislim da ima prozor nazad, mozda 90-93god
Imaju li jos nesto od voznog parka, jednom sam cini mi se ovog Translinera vidio u Loparama na liniji za Bec ???

A ova linija je cini mi se za Linz, ali ide iz Tuzle, preko Brckog pa predje ovdje u Gunju ???  Nisam sad vidio liniju ali mislim da sam prije vidio da je Linz

Neo

Na proslom forumu sam ja stavio njegove slike od tog Citylinera, radio se dole kod istog covjeka gdje sam i ja radio samo nije mu maska mijenjana.
je zakon


Mercedes

skyliner
ja mislim da je na prodaju

Mercedes

Njihov novi MAN

Mercedes


busfan

Nije mi bas jasna ova linija Celic-Maoca-Zovik, ne znam kako su to povezali ??? Ima li putnika na toj liniji?

Mercedes

Imaju dosta putnika na toj liniji, dva put sedmicno imaju polazak iz beca i obrnuto, samo laser se ubacio na tu liniju pa sad slabije malo posla imaju kako su imali prije

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 06, 2009, 19:55:04
Imaju dosta putnika na toj liniji, dva put sedmicno imaju polazak iz beca i obrnuto, samo laser se ubacio na tu liniju pa sad slabije malo posla imaju kako su imali prije

Laser ima dosta putnika ja sam ih dvaput vidio, dobro su razradili liniju. Teru nisam skoro vidio, a i nije mi bas jasno kud obilazi, ne poznajem dobro ova mijesta ali mi se cini da nisu bas na putu ;)

Mercedes

Nepoznajem ni ja bas taj teren dole kalesija itd ali idu prema dozvolama jer su konkurencija i stalno jedne druge prijevljuju inspekcijama tako da sami sebe unistavaju...