Dalmatinac bus, Omiš [ST]

Autor maky, Siječanj 12, 2008, 01:14:36


Metro

Slika sa foruma iz 2008, ST-610-OG

elvis

Citat: amfan  u Kolovoz 13, 2020, 03:15:47
Izgleda da se ova sprema na izvoz. Tablice su joj definitivno izvozne, RH-583-AL? Sliku šalje AnteRegio.

Ova i jos jedna ovakva su prosle kroz Konjic prema Sarajevu prije par dana,koje im je krajnje odrediste?

dado1

Evo par fotki iz garaže....također vidim na njuškalu da se riješavaju Setri s315NF pretpostavljam da idu na podmlađivanje voznog parka

Paško

MAN-ovi se polako vraćaju (baš sam jučer vidio 9227 nakon dugo vremena), ali još uvijek svaki dan viđam staru Setru troosovinku i zglobni Neoplan. Setre S 315 NF su uglavnom iščezle iz Splita.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Evo 9226, a vidio sam i 9227 natrag u prometu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Koliko aktivnih autobusa ima/imao je Dalmatinac?
Gazda je rekao na jednoj sjednici da je prodao 10 autobusa. (Kojih?)
Usput i tražio povećanje subvencija od strane općine Dugi rat jer je jedini njihov prijevoznik, a dok isto nema i nije uspio dobiti od Podstrane i Omiša jer oni imaju ugovor sa Prometom.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

dado1

Koliko znam prodao je sve craftere (osim jednog), i nešto setri 315 NF (mislim 2 komada)

Paško

Setra S 315 HDH prinova je s Njuškala. Možda netko zna odakle je stigla, meni je zasad nepoznato.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Što se tiče prodanih vozila, Crafter bivši ST-456-UR premješten je u svoju temu (Bat Taxi). ST-9977-L jedini je Crafter još uvijek u voznom parku. Evo autobusi koji, izgleda, više nisu dio voznog parka, ali nemam pojma jesu li prodani, rashodovani ili nešto treće. Napomena: trajanje registracije temelji se na vremenu od godine dana od posljednjeg tehničkog pregleda. Autobus je u međuvremenu mogao biti prodan. Ako netko ima kakvih informacija, dobro bi došle.

ST-2856-B - Setra S 315 NF - registracija istekla rujan 2020.
ST-2137-E - Setra S 315 NF - registracija istekla travanj 2020.
ST-9159-J - Setra S 315 NF - registracija istekla siječanj 2020.
ST-3620-C - Setra S 315 NF - registracija istekla srpanj 2020.
ST-8908-H - Setra S 315 NF - registracija istekla siječanj 2020.
ST-3052-I - Setra S 315 NF - registracija istekla srpanj 2020. - izvoz?
ST-8622-F - Setra S 319 NF - registracija istekla listopad 2020. - po slikama iz garaže polako ide u dijelove
ST-2857-B - Setra S 315 NF - registracija istekla srpanj 2020. - ova je vozila po Splitu sve do kraja registracije pa je možda prodana
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dreamwalker

Citat: amfan  u Studeni 26, 2020, 17:15:36
Setra S 315 HDH prinova je s Njuškala. Možda netko zna odakle je stigla, meni je zasad nepoznato.

Ta prinova nam bježi od proljeća 2019. kad ju je Dalmatinac kupio kod jednog dealera u Njemačkoj. Inače, bus je prije bio u Italiji kod prijevoznika Romano. Registracija kod Dalmatinca bila je ST-7557-K ;)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

netko

#431
Kratki komentar na oglas.
Setra 315 HDH.
Cca. 289 000km, 2001g.
Novi motor ili plus 1. milja još na ovih 289 000.?? Možda prije neki novi motor....
S obzirom da je HDH model, sjedala mi djeluju malo siromašno. Po slici za dosta kraće relacije...
Cijena mislim i ne može biti veća s obzirom na godište autobusa koliko god on prešao i bio očuvan.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

podgora

Jedan Sprinter otiša u Makarsku u Family Bus vozi liniju Makarska-Podgora

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

MAN464

Setra 315 hdh je extra stroj, ako ima 1.3 milju km to je za taj motor i taj autobus nije puno . Sjedišta su od setre 4-ke ona bolja mislim da su ambassador voyage ili kako li se već zovu samo su cjela u materijalu ( robi) nemaju kože jer tako talijani najćešće naručivaju. Pustite čovjeka da radi, ljudi zadovoljni, autobusi uredni, putnici isto zadovoljni nisu autobusi najnoviji ali su tehnički ispravni i čisti.  :) thumbs hi

https://autoline.info/img/s/spare-part-seatSETRA-MB-Tourismo-Travego---1588344063892874263_big--19050517032687939100.jpg evo ovakva su
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

tramvajac 92

To je cca 1200 km mjesečno, ako nisu zaboravili dodati milju km, što je premalo. 5 i pol tisuća km na mjesec za takav bus je puno realnije.