Josip promet, Potravlje [ST]

Autor maky, Ožujak 02, 2008, 19:07:40

trucker

#15
danas u Međugorju




Tomek

Uf, Maky i ja smo se u nedjelju navozili da bi našli Josip promet, stvarno dobar vozni park i uredna garaža

O303RHD bi trebao biti ex Adriatic, a O404RHD je ex Contus


S315HD


I prinova, Neoplan

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate


Berlingo

Jedna iznimno jako losa. Novi Vinodolski 13.07.

Berlingo


gjuro

Citat: markost  u Ožujak 06, 2008, 22:15:30
Ja sam s njihovim Neoplanom bija na jednom izletu na Bjelolasici i baš nas je vozija gazda.Mlad čovik i skroz prijazan.Šta se tiće autobusa bija je skroz u dobrom stanju i vrlo očuvan.On organizirano vozi i radnike iz splitskog škvera u Sinj i okolicu.U to vrime je ima tog Neoplana i MB 0303 također vrlo očuvanog.

jeli znas mozda koji je to neoplan bio jer vidim da ga nema na forumu,a mislim da je mozda zavrsio u antonio tours pag jer njihov jetliner ima inicijale na vratima JP

maky

Prekrasni Neoplanček u novom ruhu (opet nemam sliku od naprijed, stalno mi je bježao)...   :-*

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Al je moćan, pa nemogu vjerovat, svaki put šmugne, al polako se približavam slici od naprijed...  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

nidi

Njihova Setra 315HDH jutros u Dubrovniku:

*****  V     O      L       V       O   *****

Tomek

Imaju baš lijepi vozni park -- prije par dana u Dubrovniku

gasparr

dobar vozni park ali logo firme im je jako loš te vizualno kvari ovako dobra auta

martin

Sto se tice loga firme na gornji komentar on se pojavio kad su kupili 315HDH od MOLNARA cista kopija MOLNAROVOG loga samo u drugoj boji.
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

peron24

#28
Evo jedna visinska slika Setre 415 GT-HD u Šibeniku


mate

Jutros u Sl.Brodu, na putu ka GP Sl.Brod