Šidexpres, Šid

Autor mate, Lipanj 03, 2009, 13:59:28

mate

Šidekspres d.o.o.
Janka Veselinovića 19, Šid
tel. +381 22 710320
www.sidekspres.rs




Volvo na liniji Beograd - Osijek - Beograd...




tomo

dobro si se sjetio da otvoriš i ovu temu jer smo ovog prijevoznika trpali pod strane u RH....  ;) imam i ja negdje neku slikicu, samo moram pronaći ...

mate

ne znam jesi li kako vidio njihovog Jetlinera onako malo sredenog, ali ja sam ga bio jednom vidio te sam se odvalio smijati kad sam vidio da unutra umjesto standadrdnih televizora ima ugradene LCD monitore... ;D

tomo

#3
Onaj bijeli?  ;D danas je čini mi se on bio u Osijeku oko 13:30h

mate

ma da taj ;D...uglavnom volvo taj jetliner i transliner drze ovu liniju...

aaaaa

Da li se meni čini ili su na vovlu "štopke" od Neoplana tj djelovi "štopki"

busfan

Imaju i dva Neobusa sa maskama od Tourisma u istoj kolor semi kao Volvo, a moguce da imaju i Berkhofa(vidio sam na nekoj njihovoj reklami)

tomo

Danas je bio Transliner popodne u Osijeku SM 600-77

tomo

Beograd-Osijek, neka imitacija MB-a, SM 634-35 (mix royal class  :D )

busfan

Je bih rekao da je ovo Neobus, ima jedan jos isti sa Tourismo maskom i retrovizorima Setre300, ali nema nazad ona svijetla kao u Starlinera

Izgleda da im je ovo uradila ista firma kao i ona 315HDH iz NS?  ;D

mate

Danas u Osijeku...

Transliner



Jetliner


tomo

 :D to je onaj Jety sa LCD monitorima?

mate

Citat: tomo  u Rujan 04, 2009, 22:22:57
:D to je onaj Jety sa LCD monitorima?

aha, to je taj...vidis kako su ga izvana sredili a onda i LCD unutra ;D

shef

Izgleda da su se razjurili po Hrvatskoj. Ovaj Neobus, tradicionalno unakažen Tourismo-plastikom, već dva dana u Rijeci:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

deki

Nakon što su postali potpuno privatna firma obnovili su vozni park. Hoće da voze i redovne linije za Makarsku i Šibenik. :)