Vincek - razno

Autor Kočijaš, Travanj 04, 2009, 10:53:35

Majstor

Kuda ide linija iz Bedenice
Ova gdje je katni na boku ?
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

Zagreb - Bedenica - N. Marof -  G. Kneginec - Varaždin

EuroCity

Ima li netko informaciju koliko je zapravo oštećen Skyliner koji se prevrnuo prije koji dan? To se sanira pa ako nije "ispao" iz "vinkla" može voziti i dalje nakon obnove, servisa, pregleda? Kakve su zapravo procedure pri ovakvim situacijama? Hvala unaprijed na odgovoru!

Pozdrav, Ivan

STress

Mislim da je "Vincek" postao bogatiji za još jedan MAN Lion's Coach, ST 8206-R, ex-Apodos...  ::|

VanhoolTX

#199
Je li jos u voznom parku plava TD927 Astromega?

Grof

Kod Vinceka se Martinje prigodno proslavilo. Jutros je policija na naplatnima Karlovac zaustavila Vincekov bus iz Crikvenice za Zagreb. Vozac napuhao, mrtav pijan. Jos jedan pijani Vincekov  vozac u nizu... po Europi ruse znakove, ograde po autoputevima, "preslozili" kolodvor u Zurichu. Gdje zavrsava glupost, pocinju "Kresijevi jahaci".




Frik85

#201
Citat: Grof  u Studeni 12, 2021, 13:50:29
Kod Vinceka se Martinje prigodno proslavilo. Jutros je policija na naplatnima Karlovac zaustavila Vincekov bus iz Crikvenice za Zagreb. Vozac napuhao, mrtav pijan. Jos jedan pijani Vincekov  vozac u nizu... po Europi ruse znakove, ograde po autoputevima, "preslozili" kolodvor u Zurichu. Gdje zavrsava glupost, pocinju "Kresijevi jahaci".
Prije 3 mj. so kod nas u Münchenu srušili rampo

tony515

Citat: Grof  u Studeni 12, 2021, 13:50:29
Kod Vinceka se Martinje prigodno proslavilo. Jutros je policija na naplatnima Karlovac zaustavila Vincekov bus iz Crikvenice za Zagreb. Vozac napuhao, mrtav pijan. Jos jedan pijani Vincekov  vozac u nizu... po Europi ruse znakove, ograde po autoputevima, "preslozili" kolodvor u Zurichu. Gdje zavrsava glupost, pocinju "Kresijevi jahaci".





Možeš li mi objasniti šta ti znači to presložili kolodvor u Zurichu?


Majstor

I ove prigradske Volvo buseve koji su vozili slapove Krke x 17 kom
Samo mi sudite pošteno !


Matej

Citat: matej  u Studeni 03, 2022, 22:12:11https://slavonijainfo.com/vozacica-podletjela-pod-autobus-na-obilaznici-kod-osijeka/

Na osječkoj Južnoj obilaznici u smjeru Osijek-Bizovac dogodila se prometna nesreća u kojoj je vozačica osobnog automobila udarila u autobus sa stražnje strane.

Na tom dijelu obilaznice vozi se jednim trakom jer su dva u radovima te je ograničenje brzine u dijelu 50 i 30 km/h.

Nepažnjom je vozačica s našičkim registracijskim oznakama udarila u prostor za torbe autobusa međutim zbog povišenosti tog prostora na automobilu je nastala manja materijalna šteta.


MAN464

AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.