BS Tours, Beograd

Autor Dado_toping, Lipanj 17, 2008, 13:25:16

Berlingo

Ovaj MAN Lions Coach vidjen je danas u rano popodne na Zametu.Linija za Pulu.

doBUS

Citat: dialogos  u Veljača 20, 2009, 14:46:17
Cijelu godinu vozee naizmjenice jedan dan BS tours, a drugi dan promet Makarska. Inace kad vozi Bs tours dijele se sendvici i bomboni.

Imaju li putnika van sezone ??
U sezoni znam da BS bude pun kao sibine,cesto znaju da voze sa 2-3 autobusa

dialogos

Znaju vikendom biti puni.

doBUS

Citat: dialogos  u Siječanj 15, 2010, 15:55:55
Znaju vikendom biti puni.

Pa onda im se im van sezone i neisplati voziti :-\Jer radnim danima idu prazni a vikendom su putni znaci kao sto bi Ruzdija reko na pozitvnoj su nuli

tomo

Večeras su išli sa nekim zlatnim busom na liniji Pula - Beograd,skoeo pa puni, zadnja vrata iza zadnhe osovine, nalik Man-u i Iliade-u... nisam slikao jer bi slike bile (noćne) katastrofa, a moram vidit jel imam registraciju...

doBUS

Citat: tomo  u Srpanj 23, 2010, 01:09:28
Večeras su išli sa nekim zlatnim busom na liniji Pula - Beograd,skoeo pa puni, zadnja vrata iza zadnhe osovine, nalik Man-u i Iliade-u... nisam slikao jer bi slike bile (noćne) katastrofa, a moram vidit jel imam registraciju...
Irisbus Iliade

tomo

Scania Century BG-958-000 večeras za Beograd u 21:40

mirotvorac

Citat: Dado_toping  u Lipanj 17, 2008, 13:25:16
Man Lion`s Coach


Ovaj vise nije u BS Toursu.Imao je tezak udes u Grdelickoj klisuri na putu za Makedoniju.Nakon toga popravljen je i prodat.Sada je u Stefan Toursu iz Skopja.

erobuss

Citat: mirotvorac  u Srpanj 29, 2010, 12:17:37
Ovaj vise nije u BS Toursu.Imao je tezak udes u Grdelickoj klisuri na putu za Makedoniju.Nakon toga popravljen je i prodat.Sada je u Stefan Toursu iz Skopja.

Vidio sam ga prije 15ak dana u Mostaru sa makedonskim tablicama, nije mi palo na pamet da bi se moglo raditi o istom autobusu  :-\

tomo

#24
Večeras uz Lastin 9069 (standardno) za Staru Pazovu i Filsov Tourismo za Beograd... BS Cityliner 116/3 BG=725-226 pun do zadnjeg sjedala, Fils svega par praznih, a 9069 35-40 ljudi

mirotvorac

Citat: erobuss  u Srpanj 29, 2010, 13:03:16
Citat: mirotvorac  u Srpanj 29, 2010, 12:17:37
Ovaj vise nije u BS Toursu.Imao je tezak udes u Grdelickoj klisuri na putu za Makedoniju.Nakon toga popravljen je i prodat.Sada je u Stefan Toursu iz Skopja.

Vidio sam ga prije 15ak dana u Mostaru sa makedonskim tablicama, nije mi palo na pamet da bi se moglo raditi o istom autobusu  :-\

Da,da to je taj.Pretrpeo je tezak udes i veliku stetu ali kao sto vidis vracen je u zivot i opet vozi.
Sto se tice ovog zutog Citylinera on je dugo,dugo bio na prodaju ali nisu uspeli da ga prodaju pa izgleda da su odustali.

tomo

Bus (iliti kako piše na njemu KOLA) 2 (kola 1 je Fils sa plavom 315 GT-HD)

9398

Iliade-a sam viđao ove i prošle godine na liniji Beograd-Nevesinje i čini mi se da je na njemu bio znak Renaulta, a 2007. godine su na toj liniji vozili zeleno-bela Setra 315 i Mercedes 0303.

maky

BS tours-ov Berkhoff na liniji iz Makarske za Beograd ostao u kvaru u Splitu. Eno ga u garaži Promet Splita, mehaničari  se motaju oko njega (dok putnici uredno razgledavaju Prometove autobuse po garaži  ;D  ). Izgleda da je iskočio čep sa bloka motora...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tomo

#29
Citat: maky  u Rujan 24, 2010, 00:04:09
BS tours-ov Berkhoff na liniji iz Makarske za Beograd ostao u kvaru u Splitu. Eno ga u garaži Promet Splita, mehaničari  se motaju oko njega (dok putnici uredno razgledavaju Prometove autobuse po garaži  ;D  ). Izgleda da je iskočio čep sa bloka motora...

Kad šalju tu glupost od autobusa umjesto S315GT-HD ili ovog VanHool-a kao u nedjelju.. I onaj Cityliner je zapravo N318 (15metara)....