Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

MB Citaro

Evo jedna sa današnje vožnje na liniji koju sam sam napravio u mapi Projekt Szczecin

lussin


Manas

Goclaw je desno koliko znam (kad se gleda iz busa)

MB Citaro

Da ali sam napravio da mora prvo napraviti krug u Skowlin pa se onda vraća za Goclaw, a u povratku ide Goclav -> Skowlin->Hoza pa skreće prema Krucza dom pa od tamo ide prema Pasterskoj kao zadnja stanica

Manas

Odlicno..ja i prijatelj smo pokusali napravit Goclaw-Skowlin al nismo uspjeli..volio bi da neko napravi tu liniju ili bar Goclaw/Skowlin-Wiszeslawa... nekako mi je daleko ici do Kolataje,ovo krace ture bi mi vise prijale :)

MB Citaro

ajde probati ću ti to napraviti, samo trenutno su na skretanju za Wiszeslawa neki radovi, i moram vidjet da li su na karti napravljeni putevi za skretanje u raskrižje

Manas

Mi smo pokusali Goclaw-Skowlin,da budu 2-3 busa, mnogo putnika na stanicama znaci za zgloba,polasci malo cesci al eto nismo uspjeli.. Ne znam dali se bus moze okretat kod stanice Nehringa Pomnik na onom pravcu...tu ima kao neka okretaljka

Manas

Ovo je stajaliste/okretaljka Nehringa Pomnik ... ne znam dali se ovdje moze okrenut bus iz pravca Skolwina/Goclawa

MB Citaro

hmm ovdje malo teže jer nisu dobro odrađeni pravci za skretanje u raskrižje, a ja još nisam skužio kako ih sam napraviti, ono što sam ja radio je već na postojećim pravcima za kretanje samo sam dodao neke stanice i napravio rutu

lussin

Ako nije problem da mi nacrtate način na koji autobus ulazi u okretaljku :)

Manas

MB Citaro@ Jel bi se mogla onda napravit linija Goclaw-Skowlin ili pak Wiszeslawa-Skowlin/Goclaw (neki polasci idu na Goc.,a neki na Skol.)..ja i prijatelj mozemo pomoci oko voznog reda i slicno :)

lussinpicollo@ ovo uopce nije okretaljka al meni lici na nju pa sam ovako zamisljo da se bus okrece :)

lussin

#71
Ne znam,Manas,ovako kako si ti nacrtao autobus u izlaznoj putanji prema ovoj cesti koja vodi van radi prekršaj jer ulazi s lijeve strane
Ja sam imao na umu ovako nešto
[/URL]

P.S. Slika mi se isprva neće vidjeti
P.S.S. Kad se bude vidjela,crvena linija prikazuje način na koji autobus ulazi/izlazi,žuta linija ono što sam ja zamislio kao završnu stanicu u jednom smjeru,plava linija početnu stanicu u drugom smjeru,a zelena točka pokazuje to da ako želiš sa zglobnim ući u ovu izlaznu ulicu da se ovaj "otok" mora maknuti ili skratiti
P.S.S.S. Sorry zbog lošeg crteža,touchepad nije najbolje riješenje za držanje ravne linije :)

amalok.95

Kako god da se napravi dobro je, glavno da ide od tuda :D

frukec

#73
Na radnom zadatku :D

Manas