Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

NP-549

To nije bio isti plin.  Ono je bio Propan-Butan, a ovo je Metan,  odnosno prvo je bio naftni produkt, a drugo prirodni plin


smogovci.bbb2

Izvor: https://www.kamion-bus.hr/5746/MAN-i-Otokar-autobusi-u-Rijeci?src=rectop
MAN i Otokar autobusi u Rijeci
Vozni park tvrtke KD Autotrolej d.o.o. bogatiji je za sedam gradskih autobusa MAN Lion's City G i deset minibuseva Otokar Navigo C koji su financirani sredstvima Europske unije.

U sklopu projekta "Jačanje sustava javnog prijevoza" za koji su sredstva osigurana putem mehanizma Integriranih teritorijalnih ulaganja u sklopu Urbane aglomeracije Rijeka nabavljena su ukupno 32 nova  autobusa.
Od toga je sedam 18-metarskih autobusa MAN Lion's City G s dizelskim motorima snage 360 KS, koji zadovoljavaju sve standarde aktivne i pasivne sigurnosti, imaju ugrađen sustav video nadzora te kapacitet od 143 putničkih mjesta, od kojih su 40 mjesta sjedeća.
Isporučeno je i 10 8-metarskih autobusa Otokar Navigo C s dizelskim motorima snage 175 KS, koji zadovoljavaju sve standarde aktivne i pasivne sigurnosti, imaju ugrađen sustav video nadzora te kapacitet od 47 putničkih mjesta, od kojih je 21 mjesto sjedeće.


Koji hvalospjevi good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

NP-549

Šta je ovo bilten AutoHrvatske ili neovisni časopis ?

Zmajhir

Već gledam ako je još Cityja došlo, a ono samohvale  ;D

gorgoroth

Ne znam da li i ovi ovdje pripadaju

770


gorgoroth

Sutra će na Trgu 111. brigade Hrvatske vojske biti predstavljeno još 5 novih autobusa Autotroleja nabavljenih EU sredstvima. Autobusi su prigradskog tipa i raspolažu sa 73 mjesta, od čega je 49 sjedećih.
Nabavka ovih autobusa dio je projekta modernizacije voznog parka Autotoleja u sklopu kojeg su kroz dva EU projekta nabavljena ukupno 54 nova autobusa.


https://www.facebook.com/grad.rijeka.online/

NP-549

Užasno kadrirana, ali mislim da ga još nismo imali


gorgoroth

Evo 770 od napred




ikar

Nije bilo dosta Otokara sa kojima neznamo di ćemo ih vozit nego još 11 treba?

NP-549

Koliko mi je poznato,  traže se low entry automatik minibusi.  Tako da onakva groblja više neće dolazit

kico101

#222
Mozda ne bi bilo lose uzet i nec od 8,5 m. Ca je moguce da ce pocet skartat krapene kada pridu novi.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

LD470

#223
Ako su sve dizeli doć će do 801. Morat će 801 u rashod htio on to ili ne.

Edit: krivo sam računao, doć će do 799.

amalok.95

Najmanji problem, pošto su 8xx plinaši, dizeli kad dođu do 799 lako krenu od 900. Ako u budučnosti bude još plinaša jednostavno će krenut ponovo sa novom brojkom. I sumnjam da će bit još 90 minibusa na plin, tako da po meni mogu komotno krenut i od 211 nadalje šta se moglo odma napravit.
Citat: LD470  u Lipanj 30, 2021, 00:35:44
Ako su sve dizeli doć će do 801. Morat će 801 u rashod htio on to ili ne.

Edit: krivo sam računao, doć će do 799.