Otokar Navigo C

Autor shef, Travanj 10, 2021, 20:31:41

shef

Cummins Euro6 sa 180KS i ručni mjenjač... forumaška premijera za Otokar Navigo C g.br. 122. Na jednoj od zanimljivijih linija 36 Lovran-Lovranska Draga

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Minusi: nespretna unutrašnjost, preuska sjedišta, visok ulaz čak i na stražnjoj platformi, neobičan ovjes sa puno poskakivanja, bar na praznom vozilu
Plusevi: odlično grijanje i klimatizacija salona, pogođen motor i prijenos (iako je morao biti automatik), za sada relativno malo cvrčaka u salonu
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

421

#2
Covid zaštita ???
Ovjes ???
Vješalica za kaput podložna džeparenju između pregradnog stakla i stakla!
Naljepnice IZA voza, na pregradnom staklu ???
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

#3
Komentari na vaše : Zaštita je napravljena koliko je bilo izvedivo,  za pregradu bliže staklu sam im govorio još dok su bili u tvornici, al džabe,  a naljepnice su tamo jer su mu plastike u unutrasnjosti očajne i nigdje ne možeš niš zaljepit. Za čas otpadnu. Čak je i garažni broj u salonu zaljepljen na staklu.

Moji dojmovi:
Nadoplata 3000€ za automatski mjenjač je stvarno mizerija na ukupnu cijenu od oko 100.000 €.
Štelanje volana loše, neka polugica koja slabo drži, a općenito hod štelanja jako mali.  Kompletan prostor vozača je uzak i stisnut.
Na vanjsko desno zrcalo ne vidiš niš kad su vrata otvorena, a na unutarnje kad putnik sjedi na ovom trećem sicu. Kamere su pa je ok. Dok rade.
Za otvorit vrata izvana moraš otvarat bunker jer je unutra taster

shef

Čudno mi je ovo okruglo zrcalo desno...u njemu vidiš samog sebe i displej i to je to
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Ok je zrcalo, dobro se vidi al je previše istureno naprijed

Korisnik linije 34

Nije odveć kvalitetna fotka, ali 8. travnja je 120 prvi put noćio "pul Esteri" pa nek ostane zabilježeno...

gorgoroth

123 na Grbcima



LD470

Šta neki imaju ratkape, a neki nemaju?

Zmajhir

122 na Preluku, subota

NP-549


Zmajhir

Ako sam dobro vidio svi imaju   ???

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

LD470

Vidio ga u međuvremenu, sad ih ima.

shef

Polako dolaze na sve minibus linije, danas 123 na KBC
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic