Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

Manas

#360
pa dobro to za Stajera je bilo davno ja msm...to za paljenje nemora znacit da je do njih..u Londonu je izgorjelo nekoliko novih MB Citaro,u svakoj firmi se moze desiti da se vozilo zapali... sto nemogu ovih neobjektivnih GRASOvaca  :P

elvis

Steyru propala kocnica na Kobiljoj glavi,Citylineru u Tuzli....ta dva udesa i nisu bas zbog odlicnog odrzavanja voznog parka,bio sam u njihovoj bazi jutro nakon sto je Steyr oborio stub na Kobiljoj glavi kad se sva uprava razletila po servisu zbog tog udesa...

MILCHO

Navodno se juče neki pokvario na tramvajskim šinama pa napravio zastoj u tramvajskom saobraćaju.

Ma imaju oni Steyra i Translinera u pravo lošem stanju. Vozio sam se u jednom Translineru prije par mjeseci, raspad.

Dobri su im ovi novi gradski MAN-ovi, po meni puno bolji od Centrolinera.

Manas

Stajeri i Grafonje sto jest jest su svoje odradili..mozda maximalno jos godinu dvije i mogu ih polahko povlacit..iako su svi imali generalku neki grozno izgledaju, izuzimajuci mali broj koji je odlicno odrzavan i mozda bi ih mogli prodati nekome...po meni idealna zamjena su im odlicni SU363

MILCHO

Juče Isuzu Novociti (gradski minibus) radio na liniji Sarajevo-Zenica (cca 75km)

Majstor

Mislim da sam vidio City 2 sa 3 os ?
Samo mi sudite pošteno !

Man lion's coach


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Man lion's coach

hmm pricalo se o nabavci starlinera.. navodno da bi onog trebao uzeti N/FS BiH, a stici novi.. Zanimljivo u svakom slucaju..

MILCHO

Kupili su 3 Centrolinera Evolution N4516 za gradski i prigradski saobraćaj

NAW HESS BGT 5-25

http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/u-voznji-se-zapalio-autobus

Citat:U ulici 211. Oslobodilačke brigade u blizini željezničke stanice u gradskom centru Srebrenika u vožnji se zapalio autobus marke Neoplan firme ,,Euro-lines", za čijim upravljačem je bio H.D., a koji je saobraćao na liniji Brčko-Sarajevo.



Nakon što je primijetio dim ispod haube motora, vozač je zaustavio autobus i evakuisao putnike, a ubrzo su na lice mjesta stigli pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice Srebrenik koji su efikasnom intervencijom ugasili požar i spriječili širenje vatre na ostale dijelove autobusa.
Preduzeće ima zaštitni znak koji se sastoji iz dvije kružne strelice (plava i žuta) u dva različita pravca kretanja što simbolizira kružni prevoz. Završetak strelice izveden je potezom kista i daje dojam brzine.

Manas

Stigla 4 nova Neoplana N4421... Danas na linijama: dva na 21, dva na 31e

frukec

#372
Prinove



ROAD

Mislim da bi trebala stić 2 Trendlinera, N1216 i MAN Lion's Coach.
NEOPLAN VIP CLASS

frukec

Tu su svi osim drugog Trendlinera