Stubaki prijevoz, Strmec Stubički [KR][DA]

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 15:54:15

autobusi.org

Stubaki prijevoz d.o.o.
Stubičke Toplice, Strmec Stubički178
www.stubaki-prijevoz.com






tamlover

Danas sam vidio glanc novi Tourismo Stubaki prijevoza.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Eurobus av120


ivog

Stubaki prijevoz je dobio novu liniju: Pila–Gornji Strmec-Strmec Stubički–Stubičke Toplice–Gornje Oroslavje–Oroslavje tržnica–Andraševec–Bračak

Cijeli tekst...

Nova autobusna linija od Pile do Bračka

Na inicijativu Općine Stubičke Toplice, uvodi se nova autobusna linija na relaciji Pila–Gornji Strmec-Strmec Stubički–Stubičke Toplice–Gornje Oroslavje–Oroslavje tržnica–Andraševec–Bračak. Nova će linija, čije je dobivanje financirala Općina Stubičke Toplice profunkcionirati najkasnije kroz mjesec dana, a prijevoz na liniji obavljat će prijevoznik "Stubaki prijevoz".  Grad Oroslavje dao je suglasnost za uvođenje nove linije do Bračka koji će prolaziti i njihovim područjem, štoviše, želja je Oroslavčana da se linija proširi te da se njom obuhvate naselja Krušljevo Selo i Slatina.

www.zagorje.com


Otkako je profunkcionirala bolnica na Bračaku, samo se otvaraju nove autobusne linije..

Eurobus av120

i ovaj mercedes tourismo sa slike je dobio oznake "zagrebačke mažoretkinje"...

zlikowszky

Citat: Eurobus av120  u Svibanj 09, 2008, 02:27:17
neke slike sa starog foruma

Moje slike sa starog foruma...

Recimo još i da se Stubaki kupili rabljenu Setru S214HD koju je nekad vozio Capar ili Patricija Tours (nisam siguran koji od njih)
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Eurobus av120

danas u zagrebu vidio av120 zlatne boje, sa natpisom na vratima "stubaki prijevoz"... nažalost, fotić je doma u ladici bio... :(

Marko

To nije autobus od Stubakija  nego od Patricije (Nanada) iz Pojatna

Eurobus av120

moguće, ali Stubaki definitivno ima ovakav bus, jer sam vidio natpis na vratima, ali nemogu ga nikako uloviti na parkiralištu da ga poslikam...

Marko

Nenad je baš nedavno istapiciral bus i onda sam primjetil po tapicirungu i po ovim kožnim zaglavcima

Eurobus av120

sad sam primjetio jednu stvar, možda loše vidim, ali ipak mi se čini da nema naslona od vozačevog sjedala...  ???

erobuss

Citat: Eurobus av120  u Lipanj 21, 2008, 21:39:37
sad sam primjetio jednu stvar, možda loše vidim, ali ipak mi se čini da nema naslona od vozačevog sjedala...  ???

Ima, samo što je tapecirano istom tkaninom pa se dobila optička varka :D

Eurobus av120

e danas vidio bus, ovaj isti, zapamtio sam tablice ima s lijeve strane ispod vozačevog prozora natpis "stubaki prijevoz"...

Ivan1983


maher03

MaHer03