vozači i najdoživljaji

Autor noxis93, Prosinac 16, 2007, 11:24:26

noxis93

pa da počnem: desilo se to prije nekoliko tjedna kada na dvojku je vozio citelis i neki ful opičeni vozač. ja uđem u bus, pozdravim, on meni ne odgovori, ja nastavim, sjednem na svoje mjesto (prva stolica desno), on da rikverc i krene kad ono troje penzionera ljuti jer je on krenuo stanu trčati za njim i mahati mu (arogantno). sve je bilo ok (barem tako izgledao) dok šole nije otvorio vrata; kad se ovaj počeo derat na njih: porco dio šta se nemožete malo požurit nikad nisam čuo da bus čeka ljude nego obrnuto, dio porco tamo ste več 10 minuta i tek sada kad krenem ste me našli zaustavljat uđete u busu i još pizdite na mene šta vas ne čekam a nebite ni zahvalili mi baš se vidi kultura vaša...itd...

noxis93

prošli četvrtak kao i danas dogodila mi se ista stvar: uđem ja u bus i kako još nemam aktivni abonamenat dam vozaću novac. on ga uzme, pogleda ga, nasmije mi se i kaže mi da mogu nastavit. ja ga gledam, zahvalim i nastavim besplatnom vožnjom.
bravo šole!!!

noxis93

jučer vračajući se dvojkom sa verudele za vidikovac vozać umjesto da okrene desno za vidikovac ide ravno opet prema verudi...
počeo sam se smijat ali sam brzo prestao jer sam sjedio na prvom mjestu pa nisam htijo problema.

nexus

#3
Evo i video-dokaza problema nepropisnog parkiranja o kojem tupim di god stignem:



Čitava se scena odvija kod zgrade glavne pošte, gdje autobus iz Anticove skreće u Leharovu pa nastavlja prema Arsenalskoj i, u ovom slučaju, dalje prema Stoji.. 

Siguran sam da je vozač-protagonist vječno u prvom redu za kukanje o prometnom kaosu u istraskoj metropoli.

boro

   Kad se to meni dogodi dođe mi da izađem iz auta i izvučem tog vozača kroz zatvoren prozor van i dobro ga išamaram,jer drugo nije ni zaslužio.

torrente

asti miša kod vas isti problemi ka i kod nas u splitu ,tribalo bi tu stoku istrijebit jednom zauvijek !!

ikar

Standarni problem svugdje...

Najbolje se ne micat u rikverc nego blokirat promet dok ne dođe policija.  ;D

Pulapromet



U Ponedjeljak se neki tip žalio da se autobus Gbr 210 okreče po sredini ceste na giardinima kod ghetaldusa  >hammer< >hammer< >hammer<

Pulapromet

Danas sam čekao bus za stoju i došao je GBR 215 na prednjem displeju mo je pisalo 100 GARAŽA a iza i bočno ime i broj linije.Ja sam prijavio vozaču i rekao mi je sa se to mene ne tiće da gledam svoja posla bus123 bus123 o-0 o-0 8-8 8-8 ??? ???

noxis93

Citat: Pulapromet  u Srpanj 06, 2010, 13:50:28
Danas sam čekao bus za stoju i došao je GBR 215 na prednjem displeju mo je pisalo 100 GARAŽA a iza i bočno ime i broj linije.Ja sam prijavio vozaču i rekao mi je sa se to mene ne tiće da gledam svoja posla bus123 bus123 o-0 o-0 8-8 8-8 ??? ???
Bah...hrpa umisljenika...
Nego...dobrodosao Pulapromet...Odi se predstavi pa da znamo vise o tebi :)

sendipula

Ja sam Pulapromet samo sam izgubio e-mail i password--uklonite profil ako se može hvalaa!! >hammer< >hammer<
Živjela 184-ka!