Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

Paško

Nisu registrirani od prošlog ljeta.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Zbog stanja, potrosnje bla bla... vozit ce kad se vrate linije u normalu

MAN464

Koliko su prešli ti Neoplani ? Neki su koliko vidim dosta noviji 2010 ili 2011? Hoće oni to prodavat ili jer se je tako bilo prije govorilo ?

Hvala  hi hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

Presli su neku prosjecnu kolometrazu. Ne znam točno. Što se prodaje tiče ništa nije isključeno al teško sad zbog ove situacije da će ih prodat. Već je javna tajna da sada bazira vozni park na Setrama al bit će posla i za Neoplane, pomalo.

Majstor

Čeka priliku da ih proslijedi u Cazmatrans
Samo mi sudite pošteno !

Paško

Kao feniks se nakon dvije godine stajanja i mic po mic sređivanja vratila S 317 HDH.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

#561
317 hdh opet na cesti  yahoo yahoo yahoo (mogu kome poslati sliku da objavi)

Ima sad sivu masku, izgleda odlično tablice su ST-8623-U

I usput prije 2-3 tjedna viđena jedna setra 315 gt tablice ST-NEŠTO-V  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Znači, ode u Sinj. Pa možeš meni poslati sliku iako ne vidim zašto je ne bi stavio na forum. Jednostavno je, ispod posta klikneš Privitci i ostale opcije -> Choose File
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

Evo je ispričavam se na lošoj slici :) sve je extra osim maske :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

podgora

#564
Setra jutros u Tučepima oborila pješakinju na pješačkom prijelazu.


Photo Makarska danas
Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Navala na linije ovih dana dovoljno se poveććala da se u promet vrate dvije S 431 DT na pauzi, bivše MA-900-CL i MA-220-CM
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Ponovo je registrirana i kraljica 417HDH, nije vozila od početka koronakrize, kao ni svi Neoplani.

MytByte

Može pomoć oko bizarne nedoumice? Od kojeg broja sjedala počinje gornji kat na liniji Zagreb-Split u 8:00 h? Volio bih se smjestiti gore, ali čini se da je možda već popunjeno. Hvala.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk


Sent from my Mi 9T using Tapatalk


Paško

Ovisi o autobusu, ali oko sjedala 24-28. Ako ti se baš sjedi gore, uvijek možeš pitati nekoga da se zamijenite, nije da će se baš gledati da svi budu na točno napisanom sjedalu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MytByte

#569
Citat: Paško  u Kolovoz 24, 2021, 21:56:56
Ovisi o autobusu, ali oko sjedala 24-28. Ako ti se baš sjedi gore, uvijek možeš pitati nekoga da se zamijenite, nije da će se baš gledati da svi budu na točno napisanom sjedalu.
Thx. 24-28? Uh ... Kod biranja sjedala vidi se da ima 85 mjesta pa si me sad malo iznenadio tj. shebao koncepciju. Očekivao sam da počinje oko 40-tog sjedala.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk