Slavonija Bus - razno

Autor Tomek, Siječanj 16, 2008, 21:47:54

Majstor

Naravno da ima majstora , vozača , prometnika i općenito zaljubljenika u tehniku zato i očekujem-o konstruktivnu i stručnu raspravu a ne rekao mi vozač , čuo sam od prometnika ili baba Vange
Nemojte ili nemojmo pisati i iznositi gluposti jer je to neozbiljno i glupo
Ajmo se držati tematike a ne politike i rekla kazala stvari
Svaki moj post ima težinu i ima uporište u svemu sto piše u njemu / a ne povjerljive i provjerene informacije koje to naravno nisu/
Nađite post gdje piše nešto sto ne stoji ili sto nije istina
A ja ću sada u mnogo tema naći na desetke gluposti koje navode lokalni stručnjaci
Lp
Samo mi sudite pošteno !

mate

Riječ je o Slavonija Busu, da ne bi bilo zabune, samo ne znam o kojem je točno busu riječ

Slika je screenshot iz teksta sa slavonskog sportskog portala Sportalo:

https://sportalo.hr/belisce-na-vrhu-3-hnl-dakovo-okrenulo-slavoniju-vuteksu-cetvrta-pobjeda-u-nizu/

Matej

Sve pohvale za Flixbus i Slavonija Bus russian_roulette

Dreamwalker

SB-0008-NG više nije članica voznog parka. Novi vlasnik - Banbus, Obrenovac (Srbija)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Matej

Prinova je i Man Lion's Coach trosovinac, SB-0096-NG ako sam dobro zapamtio tablice

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

mate

Citat: matej  u Kolovoz 14, 2021, 14:39:38
Prinova je i Man Lion's Coach trosovinac, SB-0096-NG ako sam dobro zapamtio tablice

96 i 97 su N1218...voze OS - ST

sniff

Postoji i Postbus Integro SB0105NG, vidjeh ga jučer u dvorištu Pajsera na ulazu u Vrbovec

sniff

Postoji i identičan SB-0106-NG kao spomenuti 0105NG sa ove neuspjele fotke

415 ul

Ti busevi su dugo bili na njuskalu

mate

0106 je sinoć dovezao liniju iz Zagreba do SBa...

Doki21

Zadnje pristigle setre petice imaju rege SB-0113-NG i  SB-0114-NG  :)

Dreamwalker

Ima i ponešto odlazaka:

Setra S 415 HD SB-1110-NG ---> Mađarska
Neoplan Skyliner N1122 SB-0111-NG ---> Pajser
Temsa Safari SB-0087 + 0093-NG ---> Bugarska
Neoplan Trendliner SB-0027-NG ---> Stari velim, Stankovci

:)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Doki21

Jutros u Borovu Selu viđena jedna nova setra petica SB-0117-NG i na tabli piše ime škole kao npr.ono u Zagrebu jeli moguće da su počeli i školu vozit na području Grada Vukovara ili je to samo deal s jednom školom jer ovo sam prvi put vidio nisam vidio za ostale škole. Ps a odma nekoliko stotina metara iza 0345 od čzm vu na istom prijevozu.

Promatrač

Citat: Doki21  u Prosinac 03, 2021, 07:38:16
Jutros u Borovu Selu viđena jedna nova setra petica SB-0117-NG i na tabli piše ime škole kao npr.ono u Zagrebu jeli moguće da su počeli i školu vozit na području Grada Vukovara ili je to samo deal s jednom školom jer ovo sam prvi put vidio nisam vidio za ostale škole. Ps a odma nekoliko stotina metara iza 0345 od čzm vu na istom prijevozu.

Da, prijevoz učenika osnovnih škola grada Vukovara od 1.12. vozi Slavonija bus jer je dobila natječaj.