Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

ikar

Nisam ni bezobrazan ni bahat, ali...

Predivno je kada u 2020. dođeš u 6 ujutro u Mune, Tribalj ili Pasjak po putnike koji plaćaju 572 kune mjesečnu kartu, a ti im pružiš doživljaj vožnje od sat vremena i više na drvenim sjedalima i sa slabim grijanjem.

Imam strašno puno vremena provedenih na 601, 584 i 582 sa forumašima i ne forumašima, nebrojeno doživljaja koje ću uvijek pamtiti, ali njihovo vrijeme je prošlo. Prije 2020. godine.

Toni602

Nisam dugo, većinom ni ne gledam forum...

Avtomontaže su svoje odvozile, '94 su godište, odvozile 2 i po milijona, istrpile huligane...stvarno, legendarne su, ali pregazilo ih vrijeme. Kao srednjoškolac još uvijek ih koristim, većinom na linijama 6, 7, 7a...

Ako ih se misli očuvat, nek se voze kao muzejski autobus ili oldtimer kao njemačka, ali di smo mi od njemačke...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Majstor

Može se
Libertas i Manovi iz 80 tih još na cesti
Samo mi sudite pošteno !

mivano

Citat: Toni602  u Rujan 14, 2020, 20:45:15
Nisam dugo, većinom ni ne gledam forum...

Avtomontaže su svoje odvozile, '94 su godište, odvozile 2 i po milijona, istrpile huligane...stvarno, legendarne su, ali pregazilo ih vrijeme. Kao srednjoškolac još uvijek ih koristim, većinom na linijama 6, 7, 7a...

Ako ih se misli očuvat, nek se voze kao muzejski autobus ili oldtimer kao njemačka, ali di smo mi od njemačke...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ne znam koliko si dugo na forumu, ali znaš i sam da će svi otići u rashod kao što su i 412 i 567 bez obzira na sve novinske članke i priče.

Toni602

Citat: mivano  u Rujan 15, 2020, 21:04:48
Ne znam koliko si dugo na forumu, ali znaš i sam da će svi otići u rashod kao što su i 412 i 567 bez obzira na sve novinske članke i priče.
A da, svjestan sam toga. 
Uostalom, 412 je otišao u rashod još ja mislim 2014...a za 567 nisam siguran.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Zmajhir

567 je otišao u 9/2016.

lussin

Ergeli posloženoj na Delti uz skladišta su sva vrata pootvarana, nadam se da će netko reagirati prije nego postanu smetlište

Korisnik linije 34

Citat: lussinpicollo  u Rujan 28, 2020, 21:11:56
Ergeli posloženoj na Delti uz skladišta su sva vrata pootvarana, nadam se da će netko reagirati prije nego postanu smetlište

Ja ih zatvorim s vremena na vrijeme, ali to je Sizifov posao budući da nema zraka pa se nakon par minuta otvore sama od sebe... mada sad za vrijeme ovih kiša ekipa uđe unutra dok čeka 20,21,23, 30 i ne ostave neki naročiti svinjac za sobom...

To bi možda bila moguća opcija za očuvanje jednog od Avtomontažinih buseva, da budu u funkciji kao čekaonice  :)

lussin

Bacio sam pogled u 602 koji je uz Rječinu pa me bilo strah da će tako bit i ostalima

shef

Teško mi je shvatiti čemu ova ekipa i dalje radi ruglo ovdje...možda se čeka da ih netko do kraja devastira (neki poput 600 su na dobrom putu) ili nedajbože zapali i bude koja neželjena kolateralna žrtva.
Naime, sada je sasvim izvjesno da će novi autobusi sigurno doći prije nego staro staro normalno. Tu ne mislim na doba prije korone već na doba prije krize upravljanja i nedostatka vozača. Po sadašnjem stanju tako i tako ima viška vozila (eno tamo nekoliko Lion's Classica a ima ponekih i po garaži koje bi trebalo srediti) a čak i u najboljoj teoriji prije iduće školske godine neće se vratiti što je bilo. Ako uopće ikada...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boky719

Ne nazad u garažu jer je naša mladež pocela razbijat buseve. Žalosno

Pozdrav svima


lussin

Počela su popuštati vrata i na Classicima pa ne bi bilo loše da se i njih skloni, ako ima kamo

Boky719

Pa bas toliko mijesta nemamo i garaži nažalost

Pozdrav svima


Zmajhir

597 upravo odšlepan na Školjić.

Zmajhir

Ode i 628 za njim