ZET-ov izvanredni prijevoz - COVID-19 - rasprava

Autor 421, Travanj 13, 2020, 10:54:06

smogovci.bbb2

#180
Evo još
https://www.zet.hr/aktualnosti/izmjene-u-prometu/korigirani-jutarnji-polasci-autobusne-linije-228/7469
Od četvrtka, 3. prosinca na autobusnoj liniji 228 (Svetice - Rebro - Svetice) bit će korigirani jutarnji polasci radnim danima.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Citat: smogovci.bbb2  u Prosinac 02, 2020, 10:22:15
Evo još
https://www.zet.hr/aktualnosti/izmjene-u-prometu/korigirani-jutarnji-polasci-autobusne-linije-228/7469
Od četvrtka, 3. prosinca na autobusnoj liniji 228 (Svetice - Rebro - Svetice) bit će korigirani jutarnji polasci radnim danima.
Dodan je polazak u 6:10, i korigiran je interval, pa su polasci u 6:20, 6:30 i 6:40. Broj polazaka je isti.

STIB

Meni nije jasno zašto linija 232 i dalje ima toliko česte polaske (posebno ona skraćena do Policijske akademije) iako je KB Dubrava samo Covid bolnica i za druge pacijente uopće nije otvorena. Jučer prije podne sam oko 10h bio jedini putnik u autobusu prema bolnici, a samo 4 putnika su išla natrag u Dubravu.
Bus je bio 419 (što je za ovu situaciju sasvim dovoljno), mogao je biti i minibus.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

lovac27

Na liniji  241 solo bus,na 242 i dalje zglob. .
Na Indexu već 2x vijest o gužvi u busu linije 330. Zaključak da grad VG ne želi povećati broj buseva jer ZET traži više love. Katastrofa za Grad VG. Zbog love su sveli tu liniju na samo 4 vozna reda. Žalosno.

smogovci.bbb2

#184
Ne budi lijen, kontaktirao sam javnost@zet.hr u svezi nelogičnosti oko broja putnika koja smiju biti u vozilu, konkretno autobusima, pa su mi "prodali foru" da su do 40% kapaciteta vozila došli na način gledajući u pravilnike o broju putnika koji su bili važeći u trenutku kupnje autobusa. Tako je (navodno) ranije bila propisana veća kvadratura po putniku u odnosu na danas i onda imamo situaciju da u solo Lion's 09, 40% iznosi 37 putnika a u zglobnom NG 313 iz 2004, 41 buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Neće ići. Bio je niži tandard putnika po m^2 - drugim riječima, smatralo se da putniku treba manje mjesta. Mislim da je čak bio i 8 po metru kvadratnom, danas je 4, ako nisam nešto fulao. NG313 ima nelogičnost gdje mu je napisan kapacitet od 101 putnika (ako se dobro sjećam)

421

Citat: smogovci.bbb2  u Prosinac 22, 2020, 17:29:25
Ne budi lijen, kontaktirao sam javnost@zet.hr u svezi nelogičnosti oko broja putnika koja smiju biti u vozilu, konkretno autobusima, pa su mi "prodali foru" da su do 40% kapaciteta vozila došli na način gledajući u pravilnike o broju putnika koji su bili važeći u trenutku kupnje autobusa. Tako je (navodno) ranije bila propisana veća kvadratura po putniku u odnosu na danas i onda imamo situaciju da u solo Lion's 09, 40% iznosi 37 putnika a u zglobnom NG 313 iz 2004, 41 buljo

Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (NN 019/1993)
Članak 50.
U autobusima, trolejbusima i priključnim vozilima kojima se prevoze i putnici što stoje, slobodna površina namijenjena za jedno mjesto za stajanje mora iznositi najmanje 0,15 m2.
Članak 109.
Danom stupanja na snagu ovog Pravilnika prestaje važiti Pravilnik o dimenzijama, ukupnim u masama i osovinskom opterećenju vozila te o osnovnim uvjetima kojima moraju udovoljavati uređaji i oprema na vozilima u prometu na cestama ("Narodne novine", br. 53/91)

Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (NN 059/1998)
Članak 51.
(1) U autobusima, trolejbusima i priključnim vozilima kojima se prevoze i putnici što stoje, slobodna površina namijenjena za jedno mjesto za stajanje mora iznositi najmanje 0,15 m2.
Članak 109.
Danom stupanja na snagu ovog Pravilnika prestaje vrijediti Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama ("Narodne novine", br. 19/93, 83/94, 58/95 i 64/95).

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (NN 018/2004)
Članak 21.
U članku 51. stavku 1. iza riječi »0,15 m2« briše se točka, te se dodaju riječi: », a za gradske autobuse 0,125 m2.«

Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (NN 092/2005)
Članak 52.
U autobusima, trolejbusima i priključnim vozilima kojima se prevoze i putnici što stoje, slobodna površina namijenjena za jedno mjesto za stajanje mora iznositi najmanje 0,15 m2, a za gradske autobuse 0,125 m2.
Članak 106.
Danom stupanja na snagu ovog Pravilnika prestaje važiti Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (»Narodne novine«, br. 59/98, 76/98 i 18/04).

Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (NN 074/2009)
Članak 55.
(1) U autobusima i priključnim vozilima kojima se prevoze i putnici što stoje, slobodna površina namijenjena za jedno mjesto za stajanje mora iznositi najmanje 0,15 m2, a za gradske autobuse 0,125 m2.
Članak 106.
Danom stupanja na snagu ovoga Pravilnika prestaje važiti Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (»Narodne novine«, br. 92/05 i 42/08).

Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (NN 051/2010)
Članak 55.
U autobusima i priključnim vozilima kojima se prevoze i putnici što stoje, slobodna površina namijenjena za jedno mjesto za stajanje mora iznositi najmanje 0,15 m2, a za gradske autobuse 0,125 m2.
Članak 106.
Danom stupanja na snagu ovoga Pravilnika prestaje važiti Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (»Narodne novine«, br. 74/09).

Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (NN 085/2016)
Članak 60.
(1) U vozilima kategorije M2 i M3 u kojima postoje sjedeća i stajaća mjesta za putnike, slobodna površina stajaćeg mjesta iznosi najmanje 0,125 m2 za I. razred, a 0,15 m2 za II. razred.
Članak 175.
Danom stupanja na snagu ovoga Pravilnika prestaje važiti Pravilnik o tehničkim uvjetima vozila u prometu na cestama (»Narodne novine«, br. 51/10, 84/10, 145/11, 140/13, 85/14 i 83/15.).

Osim navedenog Pravilnika, usklađenog s Direktivama EU,  CVH homologira i odobrava brojke temeljem preporuke proizvođača o nosivosti, najvećoj dopuštenoj težini itd.
do 2004. 0,15m2 (6,66)     MAN NG 313 2004.   47 sjedećih 56 stajaćih  103 ukupno x 40%=41,2
od 2004. 0,125 m2 (8.)      MAN NL 313  2009.   33 sjedećih  60 stajaćih  93 ukupno x 40%=37,2
kava
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

#187
Meni to nije normalno da u solo bus može 37 putnika dok u stari zglobni 41 a u noviji Citaro 64 th-down
Najbolje od svega mi je da svakim novim pravilnikom prestaje važiti prethodni pa mi je onda sve ovo još blesavije kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

vrba

Te odluke i pravilnici su besmisleni jer se u novijim vozilima stajaća mjesta računaju (odnosno trebala bi se jer 6,67 ili 8 ne može funkcionirati u praksi) po normi 4 putnika/m2hi

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92


smogovci.bbb2

Prodavači, medicinsko osoblje, zaštitari, etc.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza