Herc tours – fotografije

Autor FDT, Veljača 14, 2008, 00:06:33

tovar

Samo šta je on od Slaptoursa iz Šibenika, a ne Hercigonje. Iako ga je ovaj sređiva. A nije se baš naradija ove sezone...

navi


erobuss

Mislio sam da su DAF-ove prodali negdje istočnije, ali ipak su ostali tu. Super vijest!!!  8)

Ivanek

20.9. u Molve sam doputovao ovom Setrom. Na slikama se ne vidi ali na staklu kod vozača piše HERC tours.








Ivan1983

Da to je ex Črnja Tours Rovinj ;)

navi


zlikowszky

#21
Ovak, ljudovi.
Nisam siguran da je Hercov bus u pitanju, ali vjerojatno je. Nemam slike....Kaj sam videl?
Mislim da je u pitanju MB O303 EA Eurostar, ali niski. Sa strane gledajuć, definitivno O303 EA. Sprijeda gledajuć, nova maska Neoplana N1116, a odostraga su farovi naslagani kao na AV120, što je bilo karakteristično za EA O404. Boja metalik plava, još se nije ni posušila, KR tablice i to je to.
Mislim da se radi o ovakvom modelu

Erobussova slika.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

EuroTrakker

Vozio Luburićevu liniju za Njemačku:


Pozdrav iz 53nje

busfan

Sta je sa tog Luburica, prodaje u Njemackoj i 215HDH a na liniji iznajmljuje autobuse?

zlikowszky

Citat: zlikowszky  u Siječanj 04, 2009, 23:36:05
Ovak, ljudovi.
Nisam siguran da je Hercov bus u pitanju, ali vjerojatno je. Nemam slike....Kaj sam videl?
Mislim da je u pitanju MB O303 EA Eurostar, ali niski. Sa strane gledajuć, definitivno O303 EA. Sprijeda gledajuć, nova maska Neoplana N1116, a odostraga su farovi naslagani kao na AV120, što je bilo karakteristično za EA O404. Boja metalik plava, još se nije ni posušila, KR tablice i to je to.

Mutant o kojem sam pričao pripada tvrtki Puma Tours. Na žalost ni ovaj put nisam bio odgovarajuće naoružan...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

maher03

setra s250  special je u stubakima ??? ??? ??? ???
MaHer03

EuroTrakker

Luburićeva linija a autobus Herc-ov. King Long :

Linija:


King-Long:








Pozdrav iz 53nje

mate


ivan2m

#28

svicar

Citat: Zetovac  u Svibanj 01, 2008, 23:36:06
Evo nekih novosti koje je gosp.Hercigonja kupio ali pitanje je dali za sebe ili za daljnju preprodaju ??? ???






Uglavnom radi se o 5 istih Man autobusa uvezenih iz Austrije,godišta su 2001 i dobio ih je po jako povoljnoj cijeni.Autobusi su jučer ocarinjeni na carini Velesajam u Zagrebu i nakon toga otpremljeni su u Sesvete kod svog gazde!! 8) ;)


Slicne je kupio i Panturist,negdje procita da ce ih Austrijanci dobrim djelom zamjeniti Temsama