Slavonski Brod - Terzić bus - gradski prijevoz

Autor Ivan, Siječanj 26, 2008, 15:22:03

mate

Terzic Bus nabavio jos u vozni park 2 nova MB Sprintera 518 cdi...cijena svakog oko 100 000 eura...

mate

Evo i slika 2 nova Sprintera

SB-220-EC



SB-221-EC


mate

Terzic bus se malo ugledao i na druge gradove sto se tice reklama na busevima...trenutno su aktualne 2 reklame koje su zastupljene na busevima...

na MB Cito (SB-151-DM,SB-154-DM) nalazi se reklama jednog trgovackog centra...



a na vecini ostalih buseva (osim dva nova Sprintera i starog Sprintera) nalazi se reklama gradonacelnika Grada,dr.Mirka Duspare...ovo je bilo i realno za ocekivati posto je konacno pod vodstvom Duspare rijesen problem gradskog prijevoza... ;)


štefek

dobar dan kao klinac dolazio sam u posjetu rodbini u garčin i klokočevik i vozio sam se slavonijatransevim autobusima sad tek vidim da ta firma više nepostoji već vozi terzić bus pa vas pitam kad je slavonijatrans propala i što je bilo sa vozačima i vozilima slavonijatransa i jel sada vozi terzić u klokočevik. hvala

mate

Hm...evo ovako ti mogu odgovorit...iako ce to bit OT za ovu temu...

Sto se tice Terzic Busa on je zaduzen za gradske linije, ukupno ih ima 6 (imas nekoliko postova ranije detaljan popis)... ;)
A sad sto se tice linija za Garčin i Klokočevik, kao sto si napisao ST vise ne vozi, nego stanje je sljedece - za Garcin voze APP (linija Sl.Brod - Vrpolje) te Panturist (linija Sl.Brod - Garčin - Đakovo - Osijek, tocnije sve njihove linije osim za Imotski i Umag idu preko Garčina), a za Klokočevik ti vozi Slavonija Bus s svojom redovnom linijom Sl.Brod - Klokočevik...

i za kraj sto se tice vozaca ST-a neki su ostali jos u toj firmi i voze vojsku (to im je uz jos par skola jedino ostalo), a ostali su se prebacili u druga poduzeca...

mate

#35
Trenutno aktivni vozni park Terzic Busa

4 MB Cito

SB-151-DM
SB-152-DM
SB-153-DM
SB-154-DM

1 Volvo

SB-801-CZ

1 Neoplan

SB-802-CZ

1 Neoplan Centroliner

SB-750-EB

1 Nissan Interstar

SB-880-DH

1 Iveco

SB-525-DZ

1 MB Citaro

SB-955-EG

3 MB Sprinter (1 stari + 2 nova)

SB-666-DU
SB-220-EC
SB-221-EC

Busevi za povremeni prijevoz

1 Neoplan Cityliner

SB-538-O

1 Neoplan Transliner

SB-353-BO

1 MB Intouro

SB-444-EF

mate

MB Cito SB-153-DM jutros u akciji ;)


mate

Cito na liniji 2 i Sprinter na liniji 4 po polasku s stajalista kod trznice...




mate

Sprinter i Volvo u osvjezenom izdanju




mate


Majstor

Možda uskoro još jedan novitet !!!
Samo mi sudite pošteno !

mate

cuo jesam neke price o novitetu, ali ne znam nista konkretno, tako da mi ostaje samo da cekam te da me iznenadi ;)

Majstor

Još jedan MB Intouro u Euroline-u čeka isporuku šuška se za g. Terzića
Čestitka dobar vozni park
Vidimo i Neoplan automatic juri / stajao je prošle godine 6 mjeseci pred Taho servisom danas Renault servis na ulazu u Sl.Brod /
Samo mi sudite pošteno !

mate

Ne bi me cudio jos jedan Intouro, jer gradski prijevoz trenutno funkcionira odlicno, jos pogotovo sada kada je pocela i nova skolska godina. A za Neoplan, on je isto sada cest tijekom dana na brodskim ulicama, mislim da uz MB Cito SB-152-DM, ima najvise km skupljenih u gradskom prijevozu u Brodu, a kao i Volvo, jako dobro je rijesenje za rjesavanje guzvi koje budu izmedu 6-8, 13-15 te 18-20 sati... ;)

mate

Busevi u snjeznoj idili













te prinova u voznom parku