Vaši prijedlozi za nove monotrale Autotroleja

Autor kico101, Siječanj 24, 2008, 22:16:06

dragec52

Haj dali je vama jasno da glasate za on o što bi ja trebao dobiti kad dođe, i MOLIM bez Hajebancije izabirajte realno a to je MERCEDES

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Ivan

Glasam za MAN-a, mislim da im se može malo što prigovoriti. Ali, hm, a zašto je stavljen Lion's City GL (produžen između 1. i 2. osovine), a ne G? :) Mislim da je u Rijeci teren dovoljno zahtjevan i za "običnog" zglobnog, dodatnih 75 cm mu ne bi baš pomoglo...

Inače, Irisbus nije njemačka firma tako da se njihovi zglobnjaci ne označavaju sa G nego obično sa 18m iza imena.

Btw., zna li netko, je li uopće u Hrvatskoj donesen zakon da produženi zglobnjaci mogu voziti?

shef

Mislim da je još uvijek na snazi pravilnik iz čini mi se 2005, gdje autobusi s dvije osovine mogu imati max.dužinu 13,5m, s najmanje tri osovine 15m, a zglobni najviše 18,75m. Max.širina 2,55m i visina 4m
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Mislim da GL nebi imao problema, 651 također ima 18m i 75 cm pa uredno vozi zadnjih 7 godina.

Tomek

Citat: shef  u Siječanj 27, 2008, 19:53:58
Mislim da je još uvijek na snazi pravilnik iz čini mi se 2005, gdje autobusi s dvije osovine mogu imati max.dužinu 13,5m, s najmanje tri osovine 15m, a zglobni najviše 18,75m. Max.širina 2,55m i visina 4m

Točno, a svi autobusi koji odstupaju od toga dobiju crvene registracije.

kico101

Citat: Ivan  u Siječanj 27, 2008, 19:37:25


Inače, Irisbus nije njemačka firma tako da se njihovi zglobnjaci ne označavaju sa G nego obično sa 18m iza imena.

Moja pogreška. Ispravljeno. :)
Što se tiče MAN-a namjerno sam stavio produženog, jer, kao što je Ikar spomenuo već imamo MANASovog SG312 tih dimenzija, a u špicama zna bit prekrcan. Ali, dobro, možemo uzeti i običnog G, ali rezultat glasovanja vjerojatno ne bi bio bitno drugačiji.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

651 ima dužu prikolicu, a ne prednji dio.  I prekrcan je uglavnom radi krivog rasporeda sjedala (dupla na obje strane) sa malo stajaćih mjesta.

5AR

Pa kad je kolega Kico101 navalio glasat ću i ja iako nisam mjerodavan da glasam jer se nisam vozio u gradskim autobusima u troleju još od 615 na dalje ( nekoliko puta u 630, ali to ionako nije gradski). :-[
Svi su autobusi lijepi osim Scanije (možda samo zbog SMB boje), za Hess nisam nikad čuo, Citaro i Lion`s Citia sam vidio i izgledaju lijepo na ulici. Volvo nije loš iako je ovaj na slici vjerovatno sa pogonom na plin ili vodik  ??? (rezervari na krovu), Van Hool me izgledom podsjeća na Karosu koja je bila na probnoj vožnji cca `97 u Autotroleju a Solarisom sam se vozio ali solo busom i ima žive boje u unutrašnjosti a i izvana mi izgleda dobro.  Tako da je moj odabir Solaris i Van Hool zbog prateće osovine koju ostali nemaju i vjerujem kolegama da puno pomogne u praksi.

kico101

Zahvaljujem kolegi Petru, kao i svim ostalim forumašima koji su glasovali i ostavili svoje komentare ovdje. Vaša razmišljanja su vrlo konstruktivna i daju nekakve smjernice kako bi se trebalo odnositi prema složenom problemu nabavke vozila u javnom prijevozu putnika. Nažalost, izbor tipa vozila u stvarnosti ne ovisi o tehničkim karakteristikama, izgledu, udobnosti i slično, što zanima prosječnog putnika, već o lobiranju i financijerima ( bankama ) koje odlučuju kojeg proizvođača odabrati. Očito je da lobiji Mercedesa i MAN-a nemaju konkurencije. Da, to su dobri proizvođači, ali ne i jedini i pitanje je da li za cijenu koju plaćamo svi mi dobivamo adekvatnu kvalitetu. Mislim da ne. Recimo MB o530G Citaro ( serija 701-712 ) sigurno nije top kvaliteta koju MB trenutno nudi, a ni turski Conecti i MANASovi SL/SGovi s osnovnom opremom bez klime, s EUROIII motorima nisu posljednja riječ tehnike. Popunjava se broj vozila i to je to.
Naravno, da ne očekujem da u Troleju promijene način razmišljanja preko noći, pa ćemo vjerojatno dobiti kakvog moderniziranog Conecta i x-tu verziju iz MANASA, ali zanimalo me vaše mišljenje. Uostalom, zato i jesmo na ovom forumu.  Zar ne? :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

echo

Nekoliko kolega forumaša spomenulo je Centroliner. Model prikazan na fotografiji ima 5 vrata što je vrlo interesatno, ali u podacima kao maksimalan broj vratiju navodi se 4(?).

Neoplan Centroliner N 4522



Length: 18,720 mm
Width: 2,500 mm
Height: 2,880 mm
Turning circle diameter: 24,428 mm
Entry height: 320 mm
Floor height: 330 mm
Max. overall weight: 28,000 kg
Tank capacity: 350 ltr.
Standard number of seats: 56 + 1
Standard number of standing spaces: approx. 108

Engine

MAN D 2066 LUH
Euro 4: 228 kW/310 bhp to 257 kW/350 bhp
EEV: 235 kW/ 320 bhp to 265 kW/360 bhp

Transmission

– 4-speed automatic (standard)
– 6-speed automatic (optional)

Braking system

Dual circuit compressed air
system with EBS/ASR, disc
brakes, parking brake on centre
axle effecting driven axle

Axle load, front axle    7,245 kg
Axle load, centre axle  10,000 kg
Axle load, rear axle    11,500 kg

Suspension, front and rear axle Air suspension with ECAS
Tyres, front axle 275/70 R 22.5HH
Tyres, rear axle 275/70 R 22.5HH

Number of doors 3 (standard) or 4 (optional)
Seating spaces 56 seats + 1

Tank capacity 350 ltr.
Electrical system TEPS structure
Max. permissible weight 28,000 kg

http://www.neoplan.de/datapool/mediapool/100/CENTROLINER_ENG_.pdf

kico101

#26
Jako lijep i moderan autobus, pa mi se učinilo da bi stavljanje njega u anketu bio drugi stupanj utopije za autotrolej ( možda za 10 godina kad zastari ).
S obzirom da su riječki profići odabrali Van Hool AG300-evo i razloga zašto:
Articulated full-length low-floor vehicle
• 4 identical wide double doors with a low entrance
• Large platform at the doors
• Friendly to the mobility impaired
• Very spacious and ergonomic driver's compartment
• Clearly readable destination displays
High manoeuvrability with a short turning radius, which equals that of a standard 2-axle vehicle thanks to the cam steered trailer axle • Simple, vertical engine, mounted sideways between axle 1 and 2
• Balanced weight distribution between the axles
• Easy maintenance through a highly accessible driveline
• Extensive range of engine and gearbox makes and types
• Available with environment-friendly drivelines:
  - gas (CNG)
  - trolley (bi-mode or reduced power auxiliary group)
DIMENSIONS :
• Overall length : 17,985 mm
• Front overhang : 2,715 mm
• Wheelbase tractor : 5,790 mm 
• Rear overhang tractor : 2,330 mm
• Wheelbase trailer : 5,350 mm
• Rear overhang trailer : 2,330 mm
• Width : 2,550 mm
• Interior height (min.) : 2,315 mm
• Exterior height (max.) : 3,280 mm
• Turning radius : 11,500 mm
• Approach angle : 7°7'
• Departure angle : 7°7'
• Boarding height : 330 mm

CAPACITY :
• Subject to compliance with National Regulations
• Seated passengers : 25 up to 44
• Standees : up to 130
• Total passengers : up to 160 + Driver
• Fuel tank : 300 litres / 400 litres under the rear seats

MOTOR :
• MAN D2866 LOH 310 en 360 HP
• DAF PE 310 en 360 HP
 
GEAR BOX :
• ZF ECOMAT II or VOITH with integrated hydraulic retarder
 
OPTIONS :
• Kneeling/lifting system
• Electric wheelchair ramp
• Air conditioning
• Trailer axle with cam programmed steering
• 3-door version

U svakom slučaju, ovo vozilo je izumljeno za riječki prigrad. :) 10 komada, i to je to.

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

dragec52


5AR

Trebali bimo napisat pismo u tvornicu Van Hool da pošalju jednoga u AT na probu pa da ga vidimo i u praksi. ;D

kico101

Tko je dobrovoljac? Tko zna belgijski?
Šalu na stranu, prijedlog nije za odbaciti, ali to bi trebali učiniti u autotroleju. Nadam se da uvažavaju mišljenja vozača koji ispravno smatraju da je za riječke uvjete, prateća stražnja osovina jako dobro rješenje, za razliku od neprateće kakvu imaju modeli SG3x2 ili o345G.
BTW, vezano uz, od kolega forumaša, dobro prihvaćeni Solaris, predlažem da posjetite njihovu web stranicu koja je po meni izuzetna, dizajn čista petica.
http://www1.solarisbus.pl/
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.