Vaši prijedlozi za nove monotrale Autotroleja

Autor kico101, Siječanj 24, 2008, 22:16:06

thomcro

Ne bih izdvojio niti jedan od ponuđenih jer se baš i ne kužim u tehnikalije ali glasam za bilo koji koji ima četvera vrata.
Pozdrav by thomcro


NP-549

Prijedlog za urednike foruma:   Na prvoj strani riječkog foruma (tamo di je popis tema) na vrhu stavit temu " Zglobni autobus kakav bi trebao Autotroleju" ili tako nešto slično, zaključat tu temu da se ne piše svašta i napravit da stalno stoji na vrhu a ne da ide prema dole kako dolaze nove teme. 
Unutra ukratko opisat taj famozni Van Hool (na rvackom da razumiju svi) sa slikom, shemom i karakteristikama,  pa možda nekim čudesnim čudom neko u Autotroleju pročita taj post i razmisli malo o tome.  A mi bismo svako malo trebali na sva usta hvalit taj bus pa se možda ove glavešine zamisle.
Šta mislite?

shef

Dakle, što se VanHool-a tiče, nije baš nužno znat valonski, flamanski ili što već tamo govore. Na cca 3 sata od Rijeke je veliki koncesionar za VanHool, a to je legendarni talijanski karoserist DeSimon u Osoppu kraj Udina. Od tamo potiču mnogobrojni AG300 koji kruže talijanskim gradovima (donedavno ih je bilo i u Trstu, a još ih sigurno ima i u Veneciji).

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

#33
Za ljubitelje VanHoola AG300 jedna fotkica iz drugačije perspektive:

Design je malo odmaknut od onoga što imamo prilike vidjeti na našim ulicama. Postoje čak dva bočna displaya s desne strane. Ali, čini mi se ( razuvjerite me ) da je pozicija stražnje osovine takva da nema prostora za četvrta vrata. No, da li su ona za prigrad baš potrebna?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

tiki

Citat: kico101  u Veljača 01, 2008, 21:36:28
Design je malo odmaknut od onoga što imamo prilike vidjeti na našim ulicama. Postoje čak dva bočna displaya s desne strane. Ali, čini mi se ( razuvjerite me ) da je pozicija stražnje osovine takva da nema prostora za četvrta vrata. No, da li su ona za prigrad baš potrebna?

Sto ce ti 4 vrata, manje prostora za sjediti a i za prigrad nepotrebno.. Pa malo se proguras i to je to
I jos cetvrta vrata samo otezavaju soletu, jer koliko sam cuo obicno su im neopregledna u guzvama

kico101

Citat: tiki  u Veljača 01, 2008, 21:53:05
Citat: kico101  u Veljača 01, 2008, 21:36:28
Design je malo odmaknut od onoga što imamo prilike vidjeti na našim ulicama. Postoje čak dva bočna displaya s desne strane. Ali, čini mi se ( razuvjerite me ) da je pozicija stražnje osovine takva da nema prostora za četvrta vrata. No, da li su ona za prigrad baš potrebna?

Sto ce ti 4 vrata, manje prostora za sjediti a i za prigrad nepotrebno.. Pa malo se proguras i to je to
I jos cetvrta vrata samo otezavaju soletu, jer koliko sam cuo obicno su im neopregledna u guzvama

Argumenti koje si naveo ti baš i ne stoje. Legendarni o317G su svi imali 4 vrata i 41 sjedalo i nije bilo nikakvih problema s manjkom istih. Današnji o345G isto tako nema manjak sjedala. SG322 baš i nije primjer dobrog rasporeda s troja vrata. Guranje u špici i probijanje sam probao puno puta s punim rukama i nije baš ugodno iskustvo ( onaj tko se sjeća gbr 471,473 i 475 zna o čemu govorim ).
I ne znam zašto bi 4-ta vrata nešto otežavala vozaču. Pa ni treća se baš ne vide najbolje. Znači li to da bus ne treba imati niti njih? ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

echo

U kontekstu drugog ili trećeg stupnja utopije moj glas ide za MB O405g kojeg je zajedno sa još jednim solo MB O405 Autotrolej testirao u 4. i 5. mjesecu 1994. To su bili najbolji i najljepši gradski autobusi s kojima sam se do sad vozio. Fantastičan stroj, vožnja je bila kao u Rolls-Royceu, potpuno bešuman motor i ovjes koji tuče 10:0 amortizere današnjih Citaro-a. Preko rupa je prelazio doslovce ravno, tek uz prigušeni zvuk podrhtavanja kotača. Nisu imali nikakve veze sa O405 kakve se može vidjeti na našim cestama, samo maska je ista. Unatoč tome što je to bilo prije 14 godina mislim da su bolji od onoga što imamo danas. Zanima me dali netko zna točnu oznaku tog modela i koji je njegov današnji nasljednik?

thomcro

Citat: tiki  u Veljača 01, 2008, 21:53:05Sto ce ti 4 vrata, manje prostora za sjediti a i za prigrad nepotrebno..
Koliko sam ja skužio ovdje se radi o gradskim busevima a ne o prigradskim! I dalje mislim da su četvera vrata bolja solucija od trojih vratiju. Ako ništa drugo onda zbog veće protočnosti ulaska/izlaska putnika. Ok, reći ćete ima više mogućnosti švercanja. Imati će ih ovako i onako! Ako se netko odluči na takvo što, hoće li ga manje vratiju spriječiti u tome? Neće! A da će brže obavljanje na stajalištu koristiti i putnicima i prijevozniku .... hoće! Odmah da se ogradim! Ovo je samo moj osobni stav kao putnika javnog gradskog prijevoza.
Pozdrav by thomcro


kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

dragec52


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Jean

#41
Kako se kreću cijene ovih vozila? Mislim da je, osim snažnog lobija Mercedesa i MAN-a, taj faktor ipak odlučujući. Za otplatu 45 milijuna kuna u šest godina, koliko je izdvojeno (uvećano za kamate - 53mil.) za nabavku Citara, Conecta, Regija i Classica u zadnjih godinu dana, cijene prijevoza povećane su za 10% (namjenski!). Teško da će se bez novog namjenskog poskupljenja karata nabavljati nova vozila.

A sad iz aspekta putnika i šetača gradskim ulicama: Solaris mi se čini kao bus koji pruža najbolji omjer cijene (poljska proizvodnja, valjda je jeftiniji od MB-a i MAN-a?) na jednoj te kvalitativnih i estetskih karakteristika na drugoj strani. Vjerujem da sa 310KS ne bi trebalo biti problema niti sa Krimejom, niti sa Pehlinom, niti sa Prvomajskom-Osječkom, niti sa Vukovarskom. Dečki koji voze DAF-ove kamione izuzetno su zadovoljni, valjalo bi ih isprobati i u autobusima po riječkim ulicama. Postoji li uvoznik za Hrvatsku? Tu bi mogao biti problem. No zbog cijene i prije svega dizajna, moj glas ide Solarisu. Još kad bi bila izvedba sa 4 vrata...

Ali i ovako super izgleda:


Što se zapravo dobija pratećom osovinom na prikolici Van Hoola? Bolji "anšlag" - manji okretni luk? Ako će se time ispuniti uvjeti da zglobna vozila mogu voziti na dodatnim linijama (tu najprije mislim na liniju 4), moj glas ide njemu, iako po pitanju dizajna nije baš po mom ukusu.

Osim toga, kad se već spominje Van Hool, ja bi na riječkim ulicama volio vidjeti ovaj model:


I još nešto: kako je krenulo sa cijenama nafte, možda ne bi bilo loše razmišljati o pogonu na plin ili o hibridu...

Tomek

Slažem se za Solarise, da podsjetim i MAN Lion's CIty se radi u Poljskoj tako da nema neke razlike. Solaris su prepoznali i sami Njemci na čijem tržištu gradskih autobusa se teško probija, a Solaris malo po malo potiskuje Mercedese i MANove.

Shole

Nije u Autotroleju problem u tome šta su konzervativni pa se drže onoga da su MAN i Mercedes najbolji,  nego je stvar u tome šta se kupuje ono kod čega se može izvuć najbolja provizija.  Opće poznata stvar je da je 90-ih Autotrolej kupovao isključivo Manove iako se znalo da Mercedes nudi na 20 vozila jedno "džabe"  (dal je omjer točno takav, nije sad ni bitno).  A kod Manova se mogla dobit provizija u kešu koja naravno nije iskorištena za kupnju još nekog busa nego za boga pitaj šta.   '97 kad su došli prvi turčini, u isto vrijeme je bila i isporuka za Sloveniju (mislim da je bila Ljubljana)  također je neko pokupio proviziju, i u Rijeku su došli ultra lijeni SL222, a u ravnu Ljubljanu SL262.  Pitaj boga šta su sve dobili za nagradu lani kad su uzeli one Citare prve serije koji se ne proizvode pitaj boga već koliko godina.  Ko zna koliko su stajali na nekom parkingu.   Povijest se ponavlja u svakoj nabavci i nažalost dok god su na čelnim pozicijama ovi koji jesu, neće se ništa promjenit.
1990 su došli Tamovi 260a119L (btw, proizvedeno ih je samo 10) umjesto TK modela, al je došla i jedna ili dvije Alfe33 za glavešine,  a  šef nabave s kraja 80-ih uopće nije nikad obilazio raznorazne tvornice, sajmove i prezentacije jer nije bio podoban, odn. nije sudjelovao u makinacijama već je radio kako bi i trebao radit šta njima nije pasalo.  O njegovoj daljnjoj sudbini nećemo.
I 20 godina kasnije, stvari su iste;  Ćirov sin ima firmu koja dobavlja rezervne djelove upitne kvalitete i cijene  (sjećate se onog famoznog FOROL 4 motornog ulja i 20 i nešto zaribanih motora)itd itd itd.
Svako malo se neko sjeti promjenit dizajn onih silnih naljepnica na vratima i iznad vozača, i onda nečiji kum koji ima tiskaru naštampa miljon i pol bespotrebnih stvari tipa držite se za rukohvate i crvene i plave strelice.  One iza na haubi (stop, kad se bus uključuje) su bile sasvim O.K.  pa se neko sjetio da na komplet sve buseve treba stavit nove, 1 cm manje naljepnice.  Garažni brojevi se više ne farbaju, nego lijepe i stalno otpadaju ili ih klinci skidaju,  a pitaj boga koliko ih se naručuje pod forom kako ovi otpadaju......   Odoh naveliko u offtopičarenje, ali šta ćeš.  Treba ponekad nešto i reć

maky

E moj shole, ima toga svugdje. Nažalost živimo u takvoj državi gdje  je to sasvim normalno.

A meni nije normalno recimo da na 4 novonabavljena MAN Lion`s Classic U na prozorskim staklima piše 06 ili 07, a svim ostalim kupljenim autobusima 07 ili 08. U knjižicu još nisam pogledao, ali sasvim je izvjesno da su to godinu dana stara vozila. Dakako, "prodana" je svima priča da su sve novi autobusi, pa je tako i za njih plaćeno kao da su novi, a pitanje je gdje  je nestao novac.

Naravno, mi još čekamo na 2 zglobna MAN-a Lion`s Classic G koja nisu došla iz Turske (a plaćeni su) zbog navodno nekih problema sa papirima. zapeli su negdje u Bugarskoj i onda su vraćeni u Tursku. Pitaj Boga kad će ovamo... Na zapadu bi padale glave zbog ovakvih stvari.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!