GNK Dinamo

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 09:59:26

tramvajac 92

Svi busevi koji su euro 5, EEV ili euro 6 imaju naljepnicu koja služi se proizvođač hvali "ja sam sposoban složit mašinu koja ispušta malo štetnih tvari (onih za koje je ljude briga)". Konkretno, Irisbusi imaju ispod oznake modela (na boku) onu strelicu di piše euro 5 npr.

5AR


5AR


Bari

Još jedna slika sa iste lokacije, nadam se da neće smetati
KREPAT MA NE MOLAT !

Urbino LE

Moćan je ovi novi autobus al mi lav nikako ne paše. Pa oni imaju napredniji bus od većine nogometnih klubova, neš ti tamo neki Bayern ima 'samo' MAN-a ili pak Real Irizara. BTW, kako od sljedeće nogometne sezone ili bolje reći 9. mjeseca ove godine službeni Dinamo B počima nastupati u 3. HNL (Središte?) MAN ide njima.

lussin

Ukratko:
-505 KS
-automatizirani AS Tronic mjenjač sa 12 brzina
-svi sustavi aktivne i pasivne sigurnosti
-30 udobnih sjedala (20 s električno podesivim naslonima za noge)
-poseban ormar s monitorom i DVD playerom
-kuhinja
-hladnjak
-mikrovalna
-kuhalo za kavu
Link:
http://www.kamion-bus.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1008:dinamo-predstavio-najvee-pojaanje&catid=44:ostale-vijesti&Itemid=53

Dreamwalker

Starliner je ovih dana u Munchenu (išao prazan tamo i natrag) kako ekipa ne bi morala unajmit neki bus za vožnju od stadiona do hotela i aerodroma. To može onda objasniti zašto ih je na ZAG u ponedjeljak vozio neki srebrni Starliner I.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

zlikowszky

Da, izuzetno razborito je vući prazan autobus iz ZG do M i natrag samo za trasfer u Munchenu. No, ima li uopće tko razborit u Dinamu? Kad su tamo 50.i neznam koje Dinamovci razmontirali Bayern u Munchenu, putovali su satima vlakom, pobijedili i vlakom se vratili natrag. A ovi lete i još ih tamo mora počekati njihov bus za transfer. Ma ide svijet u vražju m...., definitivno. Razmažene veličine....pih...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

smogovci.bbb2

Nek se vidi raskoš kluba i bogatstvo države ;D good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Majstor

i klinci su igrali vjerojatno je njih vozio
Samo mi sudite pošteno !

Osoblje

Nismo ga imali skoro 4 godine  buljo
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

mate

Dok sezona miruje i busevi su na odmoru

leonardo123

Neoplan odmara  ;D

Boki651

A za šta koriste onaj iz Arrive?

mate

Za prijevoz 2.ekipe i mlađih kategorija, iako za mlađe je dosad uskakao i Zagi Bus