AP Imotski / Autoherc Metković - razno (2)

Autor im, Prosinac 29, 2016, 13:20:57

steyr1985

Čapljina Zagreb ce voziti Delminij travel za flix a Mostar Zagreb jos nesluzbeno Knezevic


im

#62
Sve pise

Dreamwalker

Sinoć u 23:55 prvi polazak iz Zagreba prema jugu odradio je Vincek. Stoga se i službeno može reći da je Flixbus preuzeo sve linije.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Lion's Driver

Ne znam da je baš sve. Samonaplata priko Omiša Zadvarja Ciste i Studenaca ide ko i uvijek. Nešto je ostalo i Autohercu uz đake


MAN464

Ima već jedno 2 tjedna da i linije za ST  su pod sistemom Flixbusa.   :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

kakve linije za st? ima samonaplata IM-ST-IM i to je to al covjek minja buseve pa naleti nekad i zeleni  ;D

totalna glupost od strane vozača. da stvar bude gora... putnici zvali policiju policija ih presrela i nema 2 dana mrdanja s Jasenica... tako da bi tribali bit jos gore... e sad... je li im se itko smilovao... nisam čuo  ???

MAN464

Kate izdaje flix znam na koga misliš vozač se zove na T  A on mi je i rekao da je i to sad pod flix sistemom i cijene variraju .  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Frik85

Koliko znam linija Imotski Osijek nije pod Flix još uvjek se radi u navjezi sa Pt

tramvajac 92

Hmm, a kako službeno funkcionira to variranje cijena? Zar ne mora biti cjenik za linijski prijevoz (na ovaj ili onaj način) u autobusu, di je osnovna cijena npr. 100 kn, neki putnici imaju popust 20% i tako dalje, što sve piše u cjeniku.

MAN464

Znam da je meni naplatio kartu 29 kuna a za istu relaciju je  zaminutu , dvije karta bila 39 kuna. Pričao mi je šole o tome da variraju inače ne može se kupiti povratna karta a nema više ni dječijih karata .  :)

A Temsicu sam vidio u garaži a Osijek u zadnje vrijeme nisam baš vidio (doduše nisam baš ni gledao naročito , prije koji mjesec bio je redovan VDL sa 3 osovine )  hi

Lp.
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Zadarsko dite

U Imotskom je ostalo Autopoduzece Z d.o.o., Osnivac drustva Ljubo Bosnjak, adresa Imotski (Grad Imotski)
Kralja Zvonimira 75

U Metkovicu je registrirano Autopoduzece Imotski d.o.o, vlasnistvo tvrtke Flix, adresa Metković (Grad Metković)
Don Radovana Jerkovića 2

Autoherc d.o.o. je u vlasnistvu Anke Palac, takodjer u Metkovicu, adresa Metković (Grad Metković)
Ul. Slatine 7

Sto tko vozi, sto tko ima, tko ima linije, tko je podvozar?

Zadarsko dite

  Autopoduzece Z d.o.o., Osnivac drustva Ljubo Bosnjak, adresa Imotski (Grad Imotski)
Kralja Zvonimira 75  je dobilo privremenog stecajnog upravitelja.


Autopoduzece Imotski d.o.o, vlasnistvo tvrtke Flix, adresa Metković (Grad Metković)
Don Radovana Jerkovića 2 se brise iz registra poslovnih subjekata jer je odlukom drustva integrirano u Flix south (ne da mi se sve pisati), kao i Croatia line (Clissa linije).


Autopoduzece Imotski i Auto poduzece Imotski polako ali sigurno odlaze u povijest........

Lion's Driver