ex APT Čakovec

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 00:22:39

5AR

Novost u voznom parku, Eurobus AV 120 ex Autoturist Samobor ZG-871-RA u društvu Bove


Tomek

Ovu tvrtku je kupio Presečki te je od danas ovdje u Presečki podforumu.

Eurobus av120

jao,znači li to da će ovu kramu prerasporediti i po svojim linijama? nadam se da neće... a zna li netko u kakvom je stanju ovaj av120 ?

5AR

Eksterijer solidan, interijer nepoznat.




Varaždinac



zlikowszky

Citat: Eurobus av120  u Rujan 08, 2009, 19:40:18
jao,znači li to da će ovu kramu prerasporediti i po svojim linijama? nadam se da neće...

Neće, dapače, poslao je neke svoje AV i nizozemce gore, zbilja im treba...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

#22
Danas veliko iznenađenje u Čakovcu, Presečkovi autobusi kojih nemamo koji imaju gbr Presečkog i KR registracije, ali i natpise APT Čakovec:

Ulovljen je samo ovaj Jonckheere Mistral 50, viđen još jedan takav plus jedna siva prigradska Bova Futura.. I da, u garaži APT Čakovca stoje 3 komada Setra S115 (dvije crvene i jedna žuta) bez registracija.. Nažalost, nije nam bilo dopušteno slikanje...


Tomek

Evo još par slika iz Čakovca






netko

#24
Šteta. :'(
Izgleda da su oni S14 sve donedavno bili u pogonu,mislim da su ovo još rijetki primjeci,neznam još gdje ih ima osim ona dva u Rijeci u šumi.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

vollwy

Citat: Tomek  u Prosinac 29, 2009, 20:42:49
Ulovljen je samo ovaj Marco Polo, viđen još jedan takav plus jedna siva prigradska Bova Futura..

http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/album1/IMG_0959.jpg

Ovo nije Marco Polo već Jonckheere Mistral 50 (oko 1996. godine) ;)

Ivan1983

Danas sam poslovno putovao u Čakovec pa sam usput zabilježio sljedeče ;)





























Tomek

Nije ni čudo da u Zagreb Presečki šalje Steyre kad su svi niski Eurobusi u Čakovcu..

Ivan1983

da.....ko zna šta je još od njegovih buseva u Čakovcu jer ujutro autobusi toliko cirkuliraju gradom da jednostavno nestigneš sve pohvatati :D

Eurobus av120

prestrašno, sve što je valjalo iz "garaže" u Stubakima povučeno je u Čakovec, i sad najjače linije prema Zagrebu voze prastari Steyri... od Eurobusa je u stubakima ostao jedino plavi av120 koji je već prilično "razvaljen" i dobro bi mu došlo da ga malo srede...