Nabavke novih autobusa (2)

Autor ManNLNG, Srpanj 02, 2017, 16:35:45

ManNLNG

EUROBUS AV120

421

#1
Nema stražnje kamere poput RI, ali zato ima vanjska tipkala za otvaranje vrata:
Citat: Majstor  u Srpanj 02, 2017, 16:30:15
Joj ne 😭
Geografsko  i meteorološko znanje kaže da u priobalju ima NaCl u zraku, čega u kontinentalnom dijelu ima samo kad su snježni uvjeti na cestama.
Citat: ManNLNG  u Srpanj 02, 2017, 16:35:45
Hahaha,šta sad...
Citat: Majstor  u Srpanj 02, 2017, 16:30:15
Joj ne 😭
Još jednoč!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

Citat: 421  u Srpanj 02, 2017, 16:36:00
Nema stražnje kamere poput RI, ali zato ima vanjsak tipkala za otvaranje vrata:
Vanjske tipke koje je ZET (APD dosljednije ali oba pogona) isključivao, a onda ih naruče na novima...

Baš se vidi kako su pazili da bude kako treba što više detalja gledamo... :)
Ah.

CONECTO430

Bus je preljep samo da nije displey narančasti! Jer bi to sve pokvarilo!

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

ManNLNG

Citat: CONECTO430  u Srpanj 02, 2017, 16:46:43
Bus je preljep samo da nije displey narančasti! Jer bi to sve pokvarilo!

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Nema veze mijenja se tehnologija,sve novo valja...
EUROBUS AV120

421

Šteta što u njega ide ATRON, star 8 godina...
Baš mi je drago što  bus123 bus123 kreću u pogon slijedeći tjedan većinom s Kvatrića.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Dreamwalker

Da sam bar prije pitao, možda bi prije došli. Na oko im boja bolje stoji nego ona Autotrolejeva. Za ostale dojmove ga čekam drugi tjedan na 201 :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Ivan

#7
Offtopic, povremeni aerosol soli uz more je sasvim druga ptica od bljuzge i koncentrirane soli koja se lijepi na šasiju u hladnijim krajevima...

Djelomično je i suši zrak ali u Rijeci i ne toliko jer Kvarner ima više padalina, u stvarno suhim dijelovima svijeta šasija i limarija traju još duže nego na mediteranu, ali to je samo dio priče.


Mislim, objasnite vi meni onda zašto šasija i cijeli bus duže traje "dolje" kad sam ja takav amater.
Nije zbog održavanja jer vidimo čega ima u Splitu i koliko im traju stare kante, a kod nas se u skoro nijednom gradu neodržavan bus ne baca zbog održanosti motora ili unutrašnjosti koju se može održati nego zbog šasije koju nitko ne spašava kad bus pređe neku dob. Nije neka mudrost da ima soli u zraku uz more ali to nije ni blizu koncentraciji onoga što se skuplja na cestama zimi u kontinentalnim krajevima...
p.s. a usput nije ni samo vlaga, unatoč mudrosti nekih da je uz more puno suše, nije uvijek slučaj pogotovo u dosta kišnoj Rijeci koja ima skoro duplo više padalina od Zagreba.

MAN truck bus

Tjedan 3.7-9.7 ili tjedan 10.7-16.7?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

Pa koliko se sjećam homologacija i ostalo nikad nisu bili obavljeni unutar tjedan dana od dostave... Živi bili pa vidjeli.

tramvajac 92

Vozio sam se i u Citelisu i u Urbanwayu. Urbanway je meni bolji, njuška mi je puno ljepša.

Bitno da oni izdrže minimum 15 godina vožnje, a zašarani će biti tako i tako, pa će se oprati i opet zašarati i tak.

Čekamo da 421 dobije jednog, pa da prenese dojmove s prvog sica. Mi ostali ćemo se ugodno smjestiti negdje iza. ;)

C2

Koliko vidim ima tipkala iz vana na svim vratima. Pitam se kakvu kontrolu vrata ima? Pretpostavljam da vozač može izabrati između automatskog i manualnog upravljanja. Neobično je to što su prozori na šiber i što su samo na kraju vozila, ako bude problema s klimom putnici su nastradali. I baš me zanima kakvi će se pokazat s obzirom da su francuski.

MAN truck bus

Vrata su kao na Citelisima. Manualna ili automatska. Tipkala za vrata s unutarnje strane su kao u NT 2200.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

545

U koji pogon idu ovi autobusi?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Ivan

Nadam se da je samo jedan koji god bio jer je totalni cirkus razdvojiti ovako malu seriju dok se još solidni Citari i LC '09 lako premjeste i izjednače razlike, tko bi kasnije skupljao i selio dijelove kad ne budu pod leasingom, a bit će vjerojatno u stalnoj upotrebi a ne kao školski s kojima se može raditi gluposti kad su ionako napola beskorisni...
Iako bi bilo zabavno da se mogu više voziti, razum mi kaže da je bolje da svih 15 "pravih" novih autobusa ide u Dubravu jer je stanje bilo jako loše prije praznika, i s održavanjem pod leasingom bi olakšali održavanje starijih za koje se jedva uspijeva ostvariti izlaz, dok je APP u prednosti i zbog i dalje outsorcinga održavanja Citelisa.


Inače, malo razmišljam da jako dugo nije nabavljena ovako mala serija solo ili zglobnih redovnih, otkad pratim ZET i duže jedine iznimke su Avtomontažin višak tri SU220, tri automatika SG220, male serije kojima se krajem '90-ih išlo opravdano u susret domaćim karoseristima koji nisu mogli sklopiti više, i malo neshvatljiva dva zglobna unikata '03.
Zašto sad nakon 8 godina dobivamo u široj slici ovako beznačajno malu seriju glavnih autobusa kakve sustav treba, stvarno izgleda kao odluka bez glave i repa.