HITNO - Spasimo slike neaktivnih forumasa uploadane preko Photobucketa

Autor peron24, Lipanj 30, 2017, 16:57:08

Shole

Ček malo,  dal će nestat slike skroz ili će ostat u albumima al se neće moć link stavljat na forume ?

MAN truck bus

Ja mislim da će tako bit. Jer kad npr Sniff stavi fotke i on ih vidi,ali mi ih ne vidimo.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Slike ostaju na serveru. Blokiran je prikaz slika, ali one ostaju.

peron24

Nama je sada iznimno važno sljedeće: Npr. ako imamo blokirani account i svi linkovi su nam nevažeći, da li je tada moguće da mi svoje slike lijepo jednu po jednu downloadamo u My document. Ja sve svoje autorske slike (njih 1624) imam uredno arhivirane zajedno sa sigurnosnim kopijama, međutim ima par slika koje sam skidao sa raznih internetskih stranica i onda nakon resizea uploadao preko Photobucketa. One me sad jedino zanimaju jer nemam originale. Važno je i zbog naših kolega koji imaju preko 10 000 slika i to bi bio nezamisliv posao da ih sve idu tražiti i svaku posebno obrađivati i vratiti na svoje mjesto. To je skoro deset godina marljivog rada.

tramvajac 92

Probaj se logirati na svoj račun i tako ih skinuti. Meni daje normalno da svoje 2 slike skinem. Ako sam ih shvatio dobro, blokiran je vanjski prikaz, ali ako ti ideš kroz albume, trebalo bi okej biti. Valjda. umnik2


NP-549

Ima ljudi koji imaju na tisuće slika i to je sad žešća tlaka ponovno uploadat, a imamo takođet i članova koji nisu više na forumu ili rijetko zalaze, a PB račun im je "private" i samo sami mogu to napravit

Lion's Driver

Ajmo sad nek se pise ko je sta spasio da ne spasavamo jedno te isto a ostalo zaboravimo... ja san skinio po nekoliko finih slika svakog autobusa, naravno i onih ex sljedecih firmi
Autopoduzece Imotski/Autoherc
Ex Denibus
Lendić bus
Perla tours Svjetska putovanja

Imam i dosta starijih Croatia busa

5AR

Pročitao sam malo detaljnije.
Bez pretplate imao si količinu od 2GB na računu, određeni mjesečni bandwith. 
Sa pretplatom, najmanjom koju imam i ja dobiješ dodatnu količinu GB za pohranu i neodređeni bandwith. Koristim 20 Plus
Sada se tek sa najvećom pretplatom može dobiti sve to i prikaz slika na "trećoj strani" tj ovo što mi koristimo za forum.
Ostaju sve slike na računu ali se neće moć direktno prikazivat. Koliko sam vidio klikom na njihovu blokiranu sliku otvori se link na photobucketu na original sliku.

Što se mene tiče sve slike imam na diskovima i u originalu i smanjene a na 3 računa ih ima oko 10000 i ja nemam vremena ni nove objavljivati a kamo nove reuploadat a ne znam na šta bi bilo najbolje stavljat da se slično ne dogodi.
Da li otvorit novi račun pa da se svi članovi koriste uz pretplatu da se podijeli tih 400 dolara, ali to je tek spas za dalje dok ovo ranije bi bilo nepopravljivo.

5AR

Pronašao sam,
http://blog.photobucket.com/please-review-latest-changes-photobucket/


If you were a Plus Account subscriber in good standing as of June 1, 2017,
you will continue to have all the privileges you have enjoyed including 3rd
Party Hosting until December 31, 2018 as long as you maintain your
subscription.

U prijevodu:

Ako ste pretplatnik Plus računa u dobrom stanju do 1. lipnja 2017.,
I dalje ćete imati sve privilegije koje ste uživali, uključujući treće
Party Hosting do 31. prosinca 2018. sve dok održavate svoju
pretplatu.

peron24

Da li postoji neki drugi način za objavljivanje fotografija putem privitaka a da je moguće stavljati text iznad svake slike posebno. Ovako je dosta nepregledno i neuredno kada prvo ispišemo komentare o svakoj slici na vrhu posta a tek nakon toga dolazi cijeli niz slika. Kod postova sa jednom ili dvije slike to nije nikakav problem ali kada radimo malu reportažu gubi se preglednost i informativnost fotografija.

sniff

Kakva su iskustva s imgurom ? Znam da imageshack nakon nekog vremena pojede slike, npr. Peronove, a i tinypic šteka u zadnje vrijeme.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Shole

Pitanje do kad će bit tako.  To smo govorili i za photobucket, pa vidiš kako je završilo

MAN truck bus

Da,ali GSP forum plaća postimageu kao i autobusi .org za forumski server.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Ono kad spasiš svaki autobus njbolje slike Autopoduzeća, dosta slika Croatia bus, nešto Prometa i pokvari mi se mobitel i sad nemam ništa, sve ponovo  russian_roulette
A di su mi još Lendić, ex Denibus, Perla auf