Autotrans Lika (ex Autoprijevoz Otočac) - razno

Autor erobuss, Siječanj 06, 2008, 17:41:05

5AR

Citat: nina6011990  u Ožujak 23, 2010, 19:54:42
Dal netko zna jeli  MAN Lion's Top Coach II gen. (GS-281-BL) izgubio GS tablicu ili sam ja u krivu ?
Šta hoćeš reć s tim? Da li autobus nema ni ispred ni iza tablice ili ima neke druge, i di si ga vidila?

nina6011990

Nisam ja njega vidio, al sam vidio da vozači autoprijevoza nose u Otočac tablice samo nisam sto posto siguran da su to njegove tablice

5AR

Citat: nina6011990  u Ožujak 24, 2010, 21:23:49
Nisam ja njega vidio, al sam vidio da vozači autoprijevoza nose u Otočac tablice samo nisam sto posto siguran da su to njegove tablice
Onda si dobro vidio/vidila (šta već jesi jer ti je nick ženski a pišeš u muškom rodu a spol ti nije označen kao ni lokacija) jer taj autobus stoji par dana u garaži bez tablica a ne zna se zašto.

kromosom666

#33
Citat: Berlingo  u Ožujak 14, 2010, 00:50:30
Uvijek ista cesta i uvijek isti gosti uhvaceni na spavanju.
http://www.imagesforme.com/upload/16cb49c8.jpg

a je ga parkirao, svaka mu čast..... :P

Berlingo

I nocas je bio tamo. Parkiran na isti nacin. Drugo mijesto nema u blizini.

kromosom666

a jbg.....možda netreba preko ivičnjaka gume terati :)....možda....

Shole

Pa nebi se ja baš 100% kladio da je prednja desna na ivičnjaku.  Ako ste toliku ljubitelji autobusa valjda znate da prednji prevjes nije ko na kamionu

kromosom666

yes...predobro znam...a vjerojatno je takav nagib, pa mi se čini :)

maky

Neznam jesam pogodio temu, ne razumijem se u ATR, ali danas je u centru Splita Lion`s Top Coach (GS-278-BL) ostao u kvaru. Ispod njega lokva antifriza...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

man750

Citat: maky  u Srpanj 02, 2010, 10:30:44
Neznam jesam pogodio temu, ne razumijem se u ATR, ali danas je u centru Splita Lion`s Top Coach (GS-278-BL) ostao u kvaru. Ispod njega lokva antifriza...
E moj maky. Nisi falio, a nebi ni da si ga stavio u ATR. Gdje bi smjestili taj bus ne znaju ni bolji poznavatelji ATR-a. Inace jos donedavno nosi sve oznake ATR kao i g.br.1158 jedino je reg i podaci o vlasniku promjenjeni prije oko godinu dana, a autobus je ostao u garazi i na poslovima na kojima je bio i pod RI reg. Nedavno promjenjena sema bojanja iz standardnog u @ dizajn I koliko sam vidio na slikama nema ni Transov garazni broj ,ali ni Autoprijevozov kao ni naljepljene podatke o vlasnistvu
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Tomek

Vlasnik tog busa je od kad je registracija promjenjena u GS Autoprijevoz Otočac i Trans plača mjesečno najam za taj Coach i za onaj Cityliner.

man750

Citat: Tomek  u Srpanj 02, 2010, 12:42:10
Vlasnik tog busa je od kad je registracija promjenjena u GS Autoprijevoz Otočac i Trans plača mjesečno najam za taj Coach i za onaj Cityliner.
Izgleda da je to dokapitalizacija na rate. Jer ta dva busa 1158 i 1274 su dobili GS tablice bas kad je u novinama objavljeno da je ATR izvrsio dokapitalizaciju i postao vecinski vlasnik APO
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Berlingo

Nesto se cudno proslu noc dogodilo na mijestu gdje inace noce. Scania je bila parkirana malo dalje, 100m otprilike, na vrhu kratke uzbrdice. Gledano prema Marceljevoj Dragi to je lijevi zavoj, a iznad je Janicina zgrada, kako to vec ljudi zovu. Nikad tamo nisam vidio parkiran autobus. Malo prije, u 23.50 stigao je GS 920 AM i na tabelici je pisalo Split-Rijeka.

tomo

Citat: Berlingo  u Kolovoz 16, 2010, 00:20:35
Nesto se cudno proslu noc dogodilo na mijestu gdje inace noce. Scania je bila parkirana malo dalje, 100m otprilike, na vrhu kratke uzbrdice. Gledano prema Marceljevoj Dragi to je lijevi zavoj, a iznad je Janicina zgrada, kako to vec ljudi zovu. Nikad tamo nisam vidio parkiran autobus. Malo prije, u 23.50 stigao je GS 920 AM i na tabelici je pisalo Split-Rijeka.
Za GS-920-AM ništa čudno da je stigao sa te linije, nerijetko ju on vozi. To je linija s polaskom u 15:00h iz Splita i ide preko Gospića i Otočca..

zlikowszky

Zanimljivo.....

Busevi koji po sebi imaju "ATR" shemu voze GS tablice, a ovaj Otoyol koji ima" Autoprijevoz Otočac" shemu, vozi RI tablice....

Apsurdi, apsurdi, apsu, aps. ap...a???
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....