Viadukt, Zagreb

Autor autobusi.org, Siječanj 20, 2008, 12:50:19

autobusi.org

Viadukt d.d.
Zagreb, Kranjčevićeva 2
tel. 01/3032-800
www.viadukt.hr





Jedna od največih građevinskih tvrtki u Hrvatskoj.Imaju dosta autobusa za prijevoz radnika

FDT

Zakon mi je ovaj TAMić ;D

zlikowszky

Interesantna stvar s bojanjem. Naime, izgleda da su u Mariboru mnogi bili isporučivani u ovoj univerzalnoj shemi za različite kupce. Takvi su bili i u Zagorjetransu i u Croatiatransu, a evo i u Viaduktu.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

5AR

Citat: zlikowszky  u Ožujak 23, 2008, 00:47:12
Interesantna stvar s bojanjem. Naime, izgleda da su u Mariboru mnogi bili isporučivani u ovoj univerzalnoj shemi za različite kupce. Takvi su bili i u Zagorjetransu i u Croatiatransu, a evo i u Viaduktu.
Negdje sam već pisao da su u Autotransu imali ovako ofarbane (mislim da su bila 2) i na filmu "Policijska akademija Misija u Moskvi" se vidi isi takav kad se voze s tenkom po gradu ;D!

5AR

190A110 (Autokaroserija)


5AR


5AR


stipe15

Pogledajte malo bilje prvu i treću sliku ovog malog tama.Ja mislim da je on i prije imao znak TAM-a samo je neki ,čini mi se gumeni 'prekrivač' priko nnjega.Pažljivo pogledajte 8)

manoplan

Citat: stipe15  u Lipanj 20, 2008, 17:33:29
Pogledajte malo bilje prvu i treću sliku ovog malog tama.Ja mislim da je on i prije imao znak TAM-a samo je neki ,čini mi se gumeni 'prekrivač' priko nnjega.Pažljivo pogledajte 8)

Postao si pravo 'oko sokolovo'  ;D.Ovo nisam uočio ni ja koji sam slikao  :-[
Ta navlaka služi da se zimi prije postigne i održi radna temperatura motora.Prije se to masovno radilo na tamićima,ali i na stojkama,jugićima,Ladama...

Tomek


5AR


tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Danas na Velikogoričkoj


Sonja

Na gradilistu WESTGATE-a.
Iveco Otoyol reg.oznake ZG 634-VR

Berlingo

Dvije iz istog dana proslog ljeta.