Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

Lion's Driver

Možeš ti pokvarit pola busa al triba znat...  ;D i čemu uopće kvarenje stanične kočnice i gubljenje vremena kad ima modela bez stanične kočnice  >hammer<

MAN truck bus

Nisi me shvatio... Ne želim pokvarit već blokirat. Znači kada ja otvorim prva i druga vrata, da mogu krenuti. I ne želim vozit TAMa bez stanične već npr MANa gradskog,Citara...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN Lion s City

Pozz ekipa, treba mi mala pomoć  ;D
Kad stavim u Ai-list kao vozilo MAN Stadbusfamillie bilo koji model isti se pojavi u mapi
ali jednostavno ne vozi nego samo staticno stoji ili eventualno vozi do prve stanice i to je to.
Dok ja vozim sretnem ga negdje na putu i samo stoji.
Problem je na bilo kojoj mapi kad ga pokušam stavit kao AI dok ostali autobusi kao AI uredno voze.

Jel možda netko od vas zna u čemu je problem?
Vjerojatno ja griješim negdje ali ne vidim gdje  ::|

podgora

Deinstaliraj ga pa ga opet instaliraj
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

MAN truck bus

Nije u tome probelm, nego mislim da nema u MANovom folderu AI bus, pa možda zato neće vozit.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

josipgrgin

Bog imam jedan problem skinuo sam model man sg220 ali bus model sg220 M79 sa troja vrata ne moze krenit tj mjenjac ne radi.Neznam jeli jos kome to blokaje a oni M85 sa 4vrata normalno vozi

minimoto

Lp
sve verzije SG/SU 220 imajo jednak menjač, avtomatik ili manual.
Kod manuala mora da se dosta napuni vazduh, da ga možeš staviti u prestavu.
Pozdrav
Pozdrav

josipgrgin


MB Citaro

Pozz, da li netko od vas ima ovakav problem, papučice gasa i kočnice su zamijenjene i autubus jednostavno ne radi, radi se o MAN SU/SG

josipgrgin

Zanimljivo jer kod mene radi sve normalno a  kako vozite jer preko volana ili tipkovnice jer imam volan i papucice ferarri i tribalo je u postavkama za volan zamjenit papucice  i sad je ok mozda i vama treba podesit u postavkama kontrole gasa i kocenja

MB Citaro

#205
na tipkovnicu.
Još jedno pitanje, kako namjestiti da se vrata u harmonici otvaraju zajedno sa 2. vratima?
Hvala

voznik

Što se radi oko trečih i četvrtih vratima nije realno, da se otvaraju zajedno sa drugim vratima. To nema nigdje.
Ja imam na tastaturi "Num 0" za treča, i "Num Enter" za četvrta vrata.
Radi savršeno (na svim modelima).

A što se tiče papučice, reči ču minimotu.

pozz

MB Citaro

Citat: voznik  u Studeni 07, 2017, 18:35:17
Što se radi oko trečih i četvrtih vratima nije realno, da se otvaraju zajedno sa drugim vratima. To nema nigdje.
Ja imam na tastaturi "Num 0" za treča, i "Num Enter" za četvrta vrata.
Radi savršeno (na svim modelima).

A što se tiče papučice, reči ču minimotu.

pozz

Ma dobro može i tako, pitanje je uglavnom kako promijeniti tj namjestit tipke za 3. i 4. vrata

josipgrgin

Jeli neko zna kako namjestit nove ljude u omsi 2 imam al people vol5 ali nerazumin kako se instalira a uzeo sam ga preko steama e sad ako ja deinstaliram cijeli omsi pa ga ponovo instaliram preko steama oce li automatski namjestit nove ljude?

Teutonic

A moras vidit kako se fajlovi tih novih ljudi zovu u Humans/ pa koji god folder ti ima ime tog DLCa,onda npr pise dole man04.hum (ne mora bit ovako ali obavezno su kratice .hum) i svaki model zavrsava na .hum,onda imena tih .hum datoteka kopiras u humans.txt folder u folderu te mape,npr /Maps/Dalmacija/humans.txt

U ovom mom humans.txt to ovako izgleda (ja imam samo osnovne ljude ja mislim),te bi ce vjv malo drugacije,kao sta vidis moras kopirat tocan direktorij i naziv.

humans\axyz\man02.hum
humans\axyz\woman01.hum
humans\axyz\woman02.hum
humans\axyz\woman03.hum
humans\Other\man01.hum
humans\Other\man02.hum
humans\Other\man03.hum
humans\Other\man04.hum
humans\Other\man05.hum
humans\other\woman02.hum
humans\other\woman03.hum
humans\other\woman04.hum