Bosnaexpres Doboj Jug - razno

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 20:01:16

shef

Uh, što me ide zadnje vrijeme s ovim Bosnaexpresom. Nisam znao da imaju ovo - Sitcar Beluga na šasiji MB Vario.



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

doBUS

#61
Citat: shef  u Travanj 05, 2009, 09:24:15
Nisam znao da imaju ovo - Sitcar Beluga na šasiji MB Vario.
Imaju 2 komada

Mercedes

Pa da, gledaj vozila sve recesija i nema se ... hahha

mb0404

Nema putnia pa moraju uzimat male  masine.Jesul rasprodali komplet stari vozni park sto je ostao od Bosnaexpressa,ili su jos neke zadrzali sem ovih sto imamo njihove slike

Mercedes

ma ova mala su vrijedna kao necija citav vozni park...

mate

Troosovinka danas na liniji Zagreb - Teslic




St!pe

Koliko ni sad imaju 317?Koliko sam ja skužia 2...Bilo bi dobro popisati im vozni park jer se puno toga tu prebojavalo i kupovalo.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

elvis

imaju:
317 HDH 1kom.
217 HDH 1kom. -sa maskama od serije 3

mate

Arbus danas u Sl.Brodu na liniji Zagreb - Teslic...


mb0404

Novijeg autobusa a veceg krsa u zivotu sreo nisam.Unutra je bucan sam sebe ne cujes kad pricas,kad naletis na rupu sve nesto skripi i pucketa iznad glave,jastuke jos nikad popravili nisu u sutini ako ovako budu odrzavali autobuse nece daleko stic.Jedan detalj koji me iznenadio je to da je autobus bio pun,linija je Doboj-Zagreb ona jutarnja 6,45.

doBUS

Citat: mb0404  u Svibanj 25, 2009, 20:56:13
Novijeg autobusa a veceg krsa u zivotu sreo nisam.Unutra je bucan sam sebe ne cujes kad pricas,kad naletis na rupu sve nesto skripi i pucketa iznad glave,jastuke jos nikad popravili nisu u sutini ako ovako budu odrzavali autobuse nece daleko stic.Jedan detalj koji me iznenadio je to da je autobus bio pun,linija je Doboj-Zagreb ona jutarnja 6,45.

linija je Teslic-Zagrab a ne Doboj-Zagreb
Iz Teslica ide u 06.00 u Doboju je oko 06.30\06.45


ist

Dobra im je stranica, piše da od Livna do Splita voze za 33 minute  :) Izgleda da su postali avio prijevoznici

busfan

I da li voze za Dortmund i Hamburg, kao sto pise na stranici?

mb0404

Citat: busfan  u Svibanj 28, 2009, 16:03:19
I da li voze za Dortmund i Hamburg, kao sto pise na stranici?
I skreno nesto ne bi rekao,jedino ako nisu uzeli da im neko bude kooperant pa za njih vozi te dvije linije.