Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

mate

Citat: mondia  u Veljača 18, 2013, 21:11:51
...Vukovar - Landsberg je navodno u pitanju!!!!!

Sto se tice ovog, kolega je djelomicno u pravu, kooperant Plesi s hrvatske strane je Panorama Bus

mate

Sinoc na liniji Vinkovci-Neum, jedna od pridoslica, Volvo DA-239-CP

speed_in

jel zna tko vozni red za makarska- podgora makarska ? kad ima prvi kad zadnji i oprlike kad staje i to? pozdrav

sanja1406

Mene zanima da li jos uvijek vozite liniju djakovo-dubrovnik..u djakovu na kolodvoru mi kaze samo do neuma.svaki dan u 21i10 da nema do dubrovnika a u dubrovniku mi provjere kolege i kazu da ima svaki dan dj dubrovnik oko 20pa vas molim odgovor sto prijeeeee..hvalaaa

Tlimfocit

Ima svaki dan, samo se ta vožnja sastoji od 2 linije (koncesije): Đakovo-Neum i Neum-Dubrovnik  tako da na kolodvoru možeš kupiti samo kartu do Neuma. Ako kupuješ na netu kartu onda kupiš za Đakovo-Dobrovnik odmah (s tim da ti na njoj piše Đakovo-Neum i Neum-Dubrovnik).

sanja1406

A da li mogu kupiti kart u busu?i dali mi mozete dati link preko neta kak da kupim?ja bi isla sad u nedjelju vjerojatno.najkasnije u pon..bojim se da nebi dosla na bus a nema mjesta jer sam morala rezervirati ili sl.hvala vam unaprijed

Tlimfocit


Tlimfocit

Otvorena sezonska dodatna linija Split-Dubrovnik. Iz Splita u 20:30 i vezuje se na Dugopolju na Zagreb-Dubrovnik. Iz Dubrvnika kreće prema Splitu u 21:30 zajedno sa Zagrebom.

Tlimfocit

Ista stvar napravljena i prema i iz Zagreba.

Tlimfocit

A na sličan način povezan i Zadar sa Dubrovnikom, SPlitom, Vrgorcem i Zagrebom.

ist


MAGR

  Higer DA 813 CF Tri polaska dnevno u smjerovima Splita, Dubrovnika Mostara.