Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

marin

Kao da centar to ima pojma. Na gbr. 166 žuti displej je doslovno od Stratosa izvađen. O čemu mi pričamo tu? Bočni displej je u jednom komadu, ona kocka gdje bi trebao biti broj je prazna, a desno od njega je u komadu displej i na njemu je broj i linija pa izgleda nagurano kad piše 125 Gornje Vrapče i još pola tog zadnjeg "e" ne ispisuje.

smogovci.bbb2

Ima. U Centru ti je ekipa zadužena za Atron
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Citat: tramvajac 92  u Lipanj 04, 2018, 21:10:57
107 dobio nove natpise na displayu - 107 Radnička
Dokumentirano, izrezano sa neuspjele slike cijelog  bus123

MAN truck bus

668 na 210 sa natpisom:
210 Studenski grad
      NOVI RETKOVEC
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jakov5

#365
Danas je na 273/1 bio gbr. 402, slike u Slikama autobusa.

u 11.55 273/1 ima polazak za 264 Jesenovec, mora se priznati izvrsno isprogramiran displej na novom autobusu. Nije ni čudo da Urbani rijetko zalaze u Dubec kad pojedini gbr.-ovi nemaju isprogramirane displeje za linije s Dupca (najava unutra uredno radi).
th-down
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

MAN truck bus

#366
Zanimljiv novi broj i ispis linije 242 Glavni kolodvor - Podbrežje na 582.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Volzhanin

To ispisuje kad ATRON ne radi...kao na Urbanwayima ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ odnosno Hrašće - Velika Gorica

garfield

Atron izgleda ne radi ni na 585 (to je onaj bez garažnog broja naprijed), vozi danas s natpisom na displeju "Zagrebački električni tramvaj" i tablom 269 (kakvu su nekad imali O305G).

lovac27

Od listopada kako su se vratili s popravka,na  autobusima 652 i 654 ne radi atron. Oboje imaju ploču s natpisom linije. Na gbr.654 piše stalno linija 305 Kuče,Turopolje,a danas je vozio s tablom liniju 330.

MAN19464

Zbog tog kvara je gb 654 vozio tjednima na liniji 305 Turopolje. Neznam zsto je danas na liniji 330.

MAN truck bus

Ja kada sam se nedavno vozio u 654 na 305 uredno je radio ATRON i najava stanica. umnik2
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

NP-549

Onda će bit prije da nije problem u Atronu, nego u displeju.  Ostao zaglavljen na 305 i ne prebacuje unatoč Atronu

421

Kad sam ga ja vozio posljednji put, sve je uredno radilo. kava
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

NP-549

A tahograf je imao skroz neke druge prve tri brojke   


P.S. jbg, nema smajlića sa Becks-om za Zeca