Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

Lion's Driver

@Teutonic to je ono kad želiš nešto napisat pa te netko prekine al sve jedno pošalješ bezveze i nedovršeno  glavauzid

Hvala na odgovoru. I ja u zadnje vrijeme slabo prtim OMSI, budući da gradski autobus vozim u stvarnom životu nemam toliko volje i želje kao prije pratiti to sve.

Coach imam, SL imam, Intouro nije javan.

Fali mi ovaj zadnji update MAN Lions Cityja, na taj sam link mislio

Hvala na odgovoru, ne bi htio da se netko naljuti radi načina pisanja  ;)

Teutonic

Tako i ja, otkad san u poslu ima par godina nisan uopće palija omsi ni nikakve simulatore vožnje..neman volje kad dođen doma za to..

voznik

Intouro po nalogu autora (koji je isto član ovog foruma) nije javan, nego ga ima samo par ljudi.

Naime došlo je do toga, da su se modeli, koje je lično napravio dovukli na tuđe stranice, gdje su ih bez ikakve dozvole modificirali, preuređivali i slično.

A Man-i koji su sa ljeve strane po redu nisu SL-ovi (iako su im slični).

To su SU313, a između je još jedan SU283. To su prigradski modeli.


A ako smo več kod Lion City-ja, bilo tko pronađe link za update, lijepo ga molim, da ga podijeli sa nama.


Vk01

To znaci da intouro neće biti javan?

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

voznik

Too majstore, sva ti čast. Hvala punoo.



Matej, za sada je Intouro u privat varianti. Kad će autor staviti download, bit će i tu.

pozz

voznik

Grupa Arriva Slovenija, preuzela je poduzeće Alpetour i sa njim Kam-Bus (Kamnik).
Eto nekoliko fotografija njihovog Intoura u već variantama.


Na ovoj fotki može se vidjeti 4 nianse.
Sa desne prema lijevoj strani su: Euro 5 (2014 god., koji ima registraciju KR9816K), Euro5, isto 2014 godište, sa registracijom KRZL629, pored njega sa jednim brojem niže je več Euro6, na kraju KAM804 je Euro6 (2018). 






Interier 2014 i 2017(Euro6)


Interier 2018 (euro6)


Eto dvije variante Arriva Srbija i Lasta Beograd.




I još putnički salon



MAN truck bus

@voznik

Svaka čast na trudu cijeloj ekipi koja radi na projektu, teksture su poprilično realne. Imam par pitanja vezanih uz Intourno.
Hoće li biti i verzija sa manuelnim mjenjačem?
Hoće li biti verzija sa duplim srednjim vratima?
Postoji li mogućnost da snimiš video vožnje da čujemo zvukove i da općenito vidimo kako se bus ponaša?
Hvala unaprijed na odgovorima. pivkan
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

voznik

Manuelac je isto prisutan, ali ga nisam baš uspio prokužiti, jer jako mrzim manuelce.
Sa duplim prednim vratima? Valda misliš na dupla zadnja vrata, jer sa prednjim baš nemam pojma, kako izgleda. Sa drugim duplim vratima je još u tvornici.
Što se snimanja tiče možda ču još to napraviti, ali kako kažem, motor je prva liga. :D

A pohvalu prenosio sam autoru. :)

MAN truck bus

Da, mislio sam na zadnja (srednja jer su locirana na sredini autobusa). Bio bih zahvalan na videu, ne sumnjam u kvalitetu što modela što zvuka. perfeto
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

minimoto

Lp
Sa duplim zadnjim vratima nije u planu.
Pozdrav

voznik

Vrijeme je i za Avtomontažu. Evo fotografije modela SG240 u verziji riječkog Autotrolej-a. Nemojte ništa pitati, jer je model stvarno u Beta verziji, ima još posla na njemu.







A evo i interiera ili putničkog salona.





A u Ljubljani vozili smo se sa Barcaffe-om

josipgrgin

#762
Dobri busevi

Ivano31

Kako su dobri od Autotroleja svaka cast.

Vk01

Stari stroj hrabro skuplja kilometre