POMOĆ!!!!!!!

Autor stipe15, Lipanj 15, 2008, 23:02:48

Slavuj

ja ti slikam sa SE W960i i ima 3.2mpx. isto mi znaju slike ispas ovako kak i tebi jer slikam prema suncu. to se koji put nemoze izbjeci ali niti jedna opcija u mobitelu ti to nemoze popraviti jer ipak to nije fotoaparat. probaj biti suncu okrenut ledima a ako nemozes i ove slike su dobre.  ;) ;)

noxis93

Citat: stipe15  u Lipanj 15, 2008, 23:02:48
Imam problema sa slikama i to užasnih.Nekad ispadnu odlične a nekad katastrofa.Razlika je u čistoći ,svjetlosti,odrazu svjetlosti, sjeni...Imam mobitel Sony Ericsson K610i sa 2.0 megapiksela i kao što sam i rekao slike su nekad dobre a nekad loše.Mobitel ima opciju podešenja svjetlosti ali je ja neznam koristiti u danom trenutku.Molim vas da mi date savjet (ali samo oni koji to znaju,neželim pokuse) .
gle stipe (ehe imenjaku moji) b i d slike su ti super. gledaj to s druge strane slike ispadnu ko da ih je walker blagoslovio ili bog... zapravo to nema veze. a ako ti ne paše stvar nema ti druge nego da se prebaciš na fotoaparat ili da kupiš nešto malo jače... Nema ti druge

STIB

Još jedan dobar besplatni program za obradu slika je PhotoFiltre
:) 8)

A slika koja na prvi pogled izgleda loše (na primjer d)) se može iskoristiti i ovako:
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

kriticar

Evo i Stipe nam je doćekao rođendan . Čestitam Stipi njegovih 15.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

brioni

pa sretan mu rođendan  ;)
Oprostite ako ima pogrešaka

medo

bok svima, imam brdo slika a nikako da skontam kako ih uploadirati, jel mi može netko to malo pojasniti? Unaprijed zahvaljujem.


mb0404

Kolko se kontam K610 ima isti softwer ko V630,kod mene se stima na krugu oko josticka ima od -2 do +2.

tony515

Kako ću objaviti slike? Slike su mi na mobitelu i preko njega zelim uplodati!!

shef

Pametni telefon ili klasični?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tony515


shef

Instaliraš aplikaciju koja se zove Tapatalk (besplatna je); napraviš si tamo račun ili se prijaviš putem Facebooka ako ga imaš. Dodaš ovaj forum na popis i prijaviš se na njega lozinkom koju imaš ovdje. Dodaš sliku iz galerije uređaja i postaš je. To je to.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

the hicMe

A možeš i preko photobucketa, na tapatalku mogu "slucajno" nestat za par mjeseci

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk


shef

Da čovjek ima nekakvo informatičko obrazovanje ne bi to pitao. Ovo je najjednostavnije. Možeš sam sebi sliku poslat na mail ili kod Androida izvuć sa Google+ ili također spremiti u Dropbox/Google Disk itd itd postoji brdo opcija. Al uvijek treba vanjski servis za upload dok kod Tapatalka ne treba.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

frukec