Kako su vaše obitelji reagirale na vašu/našu strast za busevima?

Autor stipe15, Lipanj 30, 2008, 22:45:29

stipe15

Npr. Moji su mislili da sam lud.Ćale zamalo zaplakao , pitao se zašto ne auti ili motori,a mater mislila da će me proć ali evo već 3 godine ne prolazi. ;DDanas im je to postala normalna stvar iako se ljudi na cesti okreću kad vide fotoaparat.

mate

Nisi jedini...iako su moji mozda i mogli to ocekivat...jer mi je tetak jako dugo sofer (od MVG Munchen pa do voznje za privatnike)... ;D
Odatle sam i ja razvio ljubav prema busevima,posto sam cesto bio s njim... 8)
A,sto se tice slikanja vec sam i navikao...jer ocito ljudi ne razumiju za koju se svrhu slikaju autobusi 8)

erobuss

Valjda u obitelji svatko ima neki hobi.
Zar je ovo nešto čudno da bi netko nešto morao prihvaćati? Ili sam ja star ili ste vi mladi, ali vas majke mi ne kontam  :D

mate

Ma,Ero ti pripadas staroj gardi... 8)ja sam jos uvijek student prava...al ko zna...zato je nekima kod mene u drustvu cudno...ali sto se mene tice men to ne smeta...ja znam sto volim i to je to 8)

noxis93

moji su reagirali ko da sam im rekao da  :-\sam gay.... :-\
al kasnije im je postalo normalno pa sad zajebavaju.....

boro

  Moji imaju komentare ala: jeb... te ti autobusi,koji če ti to k...c u životu ! Ali ja ih više ni ne slušam barem sto se buseva tiče, svako ima neku svoju zanimaciju u životu pa tako i ja/mi.

sshadow11

da i meni se slicno dogodilo ljudi neke stvari nemogu skuziti

Kiki


nina

Nije mi nitko vjerovao da je to ono što želim raditi u životu (osim mojih roditelja - svaka im čast). Ostali su gledali na to kao na još jednu moju suludu ideju koja će me proći - ali nije. (niti je ideja bila suluda niti me je prošlo).

MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI U SVOM MIKROSVIJETU

zoki.man.fan

ja još uvijek skrivam svoju strast prema busevim, jer znam da nebi ugodno reagirali, pa je bolje ovako

Aleks_Beograd

Moji kazu da sam poludeo,totalno jer mi je racunar prepun fotki o busevima:) ;D ;D,drustvo me cudno gleda sto kaze ovaj gore kazu da sam puknut u glavu :D :D :D...ali sta me briga ja uzivam u tome i bas me briga sta ce drugi da kazu ;D ;D :o :o :o

buSHunter795

Svi misle da sam lud i zovu me uvrednim riječima kao ˝busofil˝ i onda se ne žele pomirit s činjenicom da su busevi MOJ ŽIVOT...

MAN fan

Moji su samo rekli: tvoj interes,tvoja stvar. Mi nemamo nis protiv. i to je to

mb0404

Moji kazu da sam lud 100%,kazu nije to za tebe i sl.Rekli su da nece dozvolit dok su zivi da polazm za autobus i kamion,al sta cu ja volim sva auta a pogotovo busve ei kamione to je jace od mene ;D

tomo vozac93

Majke ti moji su mislili da sam skrenio malo.....Stalno slušaš "Nemoj,šta će ti to" "Otić će ti leđa" "Moraš imat odgovornost za putnike"....ali ne slušam ih...Imam podršku moga dide...Jer je također šofer..u Poletu......I jednostavno me nemože nitko odvratiti od toga.... :)