Bakić Reisen, Banja Luka/Burladingen (D)

Autor lerotai, Siječanj 26, 2008, 11:07:48

lerotai

Bakić Reisen
Gradiška, Bistrica 66
tel. +387 51 212161


Vozni park:

1- Setra 417 HDH
     BL-BR-999

1- Setra 317 HDH
    BL-JL-300

3- Setra 315 HDH
    BL-JL-900
    BL-JL-550
    BL-JL-50

2- Setra 215 HDH
    BL-JL-970
    BL-JL-20

2- Setra 215 HD
    315-J-777 --BiH tablice
    BL-JL-250

1- MB Sprinter 416 CDI
    BL-JL-750

1- MB 310 D
    BL-JL-950




nakon sto nema teme za njega otvoriti cu novu


jucer videna jedna setra





znam da ih ima oko 5-6 setri sto idu za njemacku


jednom sam se vozio sa njim ali je bio uzas ... srica da je samo bilo nekih 200km. autobusi su bili onda dobro ocuvani i djelomicno remontirani ali je servis uzas


autobus je bio pun smeca i vozaci su bili neprijatni
no sikiriki

busfan

Ni ja nisam cuo da ga ljudi bas hvale. Ali izgleda da drzi monopol na linijama iz Banja Luke za Njemacku pa moraju ici sa njim. Ja mislim da je on skuplji do BL nego ovi sto voze do Tuzle i Bijeljine.
Koliko je sad putnika bilo?

lav

Vidi ti to.Ja sam mislio da je Bakić jedan među boljim prevoznicima.Ja mislim da on jedino vozi iz Banja Luke za Njemačku

busfan

Dobra vozila ima i dobro ih odrzava, ali sam i ja cuo da su neprijatni i skuplji su dosta od Kantica koji vozi sa serijom 400
Na Touringovom sajtu sam nasao
München-Banja Luka povratna 99,00eur
Sa Kanticem je prosle godina bilo München-Loncari u jednom pravcu 37 eur a povratno 59eur

Ivan1983


lav

Evo vidite Bakićava Setra S 215 HD koja saobraća na liniji Bijeljina-Dortmund bez problema :D
Jer Setra serije 200 to su najkvalitetniji,najudobniji,najekonomičniji autobusi proizvedeni ikada u svijetu :D


TOMAZY

a zasto oni voze sa NJEMAČKIM REGISTARSKIM OZNAKAMA?

busfan

Ja mislim da su svi njegovi autobusi registrovani u Njemackoj u Burladingenu, pa cak i Sprinteri koji voze putnike do Bijeljine ???
Lerotai svaka cast, ova 215 je ko nova ;) Jel dosla iz Dortmunda ili vozi od Stuttgarta?

lerotai

ova je setra dosla onklen ... nebi ti znao reci odaklen je


bakic je u petak u stuttgart doso jednim probnim vozilom mercedesa
bio je to jedan mercedes tourismo sivi. imo je reg. iz manheima(tvornica njihova)
izgleda da ce se uskoro nesta novo kupovati
no sikiriki

busfan

Citat: lerotai  u Listopad 19, 2008, 11:19:18
ova je setra dosla onklen ... nebi ti znao reci odaklen je


bakic je u petak u stuttgart doso jednim probnim vozilom mercedesa
bio je to jedan mercedes tourismo sivi. imo je reg. iz manheima(tvornica njihova)
izgleda da ce se uskoro nesta novo kupovati

Koliko Bakic ima putnika sad? Prije je uvjek bio pun, u sezoni je islo vise autobusa

lerotai

ono bude ih ali nebi popunio cio autobus ....
no sikiriki

mb0404

dvije razlicite setre serije 2 sa istim tablicama

erobuss

Citat: mb0404  u Studeni 29, 2008, 02:26:13
dvije razlicite setre serije 2 sa istim tablicama

Da su jedini koji to rade ni po jada...

mb0404

Ne znam sta zakon kaze za takve stvari,al ja bi to sankcionisao ako treba vartio sa granice

busfan

Citat: mb0404  u Studeni 29, 2008, 14:22:55
Ne znam sta zakon kaze za takve stvari,al ja bi to sankcionisao ako treba vartio sa granice

Zasto ako je po zakonu, znam da u CH mozes voziti 2 auta na jedne tablice, samo dok vozis jedno drugo mislim mora biti na privatnom posjedu ili tako nesto ???