Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

shef

Postoje radna mjesta gdje MORAŠ imat kravatu. Eto, ja radim na jednom takvom mjestu. a sad dosta  o-0
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

djuro

Da, samo u Hrvatskoj, jer smo naj pametniji narod na kugli zemaljskoj. Dosta......

Shole

Bolje i to nego privatni prsluk koji pojedinci nose kao da su konobari u Slavici 80-ih

hochdecker

Citat: djuro  u Svibanj 18, 2013, 14:22:59
U čemu je problem?
Košulja kratkih rukava bez kravate i to je to, puno ljepše nego ovako kao seljačine i debili (bez uvrede, molim).

Ja mislim da kratki rukavi i košulja PERFEKTNO pristaju jedno uz drugo. Imam li ja problem, i kako to riješiti? Ima li kakva relevantna literatura za seljačine i debile?

djuro

#169
Svatkko tko barem malo poznaje pravila odjevanja zna da kombinacija košulje kratkih rukava i kravate ostavlja loš i neprofesionalan dojam, čak i više nego da ste se pojavili bez kravate tamo gdje vam kravata treba.
Citat: Shole  u Svibanj 18, 2013, 14:38:58
Bolje i to nego privatni prsluk koji pojedinci nose kao da su konobari u Slavici 80-ih
To je svakako ružno, ali ove kravate su 1000 % ružnije (pogledajte malo svaka priča neku svoju priču).
Imate internet pa pročitajte kako se odjeva bez da zovete Grubnića & comp.

Shole

Pretpostavljam da im je netko naredio kako se obući pošto inače baš i nije običaj vidit vozače sa kravatama, bez obzira na rukave  ;)

djuro

Citat: Shole  u Svibanj 18, 2013, 15:37:15
Pretpostavljam da im je netko naredio kako se obući pošto inače baš i nije običaj vidit vozače sa kravatama, bez obzira na rukave  ;)
Onda je taj još gori od njih!  ;D
Da im je taj netko naredio da se bace zajedno s biciklama u more na kraju lukobrana, to bi pretpostavljam i napravili.

hochdecker

Citat: djuro  u Svibanj 18, 2013, 15:27:29
Svatkko tko barem malo poznaje pravila odjevanja zna da kombinacija košulje kratkih rukava i kravate ostavlja loš i neprofesionalan dojam, čak i više nego da ste se pojavili bez kravate tamo gdje vam kravata treba.
Citat: Shole  u Svibanj 18, 2013, 14:38:58
Bolje i to nego privatni prsluk koji pojedinci nose kao da su konobari u Slavici 80-ih
To je svakako ružno, ali ove kravate su 1000 % ružnije (pogledajte malo svaka priča neku svoju priču).
Imate internet pa pročitajte kako se odjeva bez da zovete Grubnića & comp.

Ali internet koriste svakakve budale, raznolikog kalibra... od onih multi class pa do onih top class

djuro

Citat: hochdecker  u Svibanj 18, 2013, 15:45:38


Ali internet koriste svakakve budale, raznolikog kalibra... od onih multi class pa do onih top class

Vidi se iz priloženog, najprije se pročitata predhoda stranica pa se onda odgovori i postavi pitanje!
http://www.kravate.hr/blog/2012-07-19/kravate-i-ljeto---kako-si-olaksati-nosenje-kravate-ljeti-.htm


hochdecker

Umjesto briga i vrijeđanja oko kravate, radije se nauči koristit forum. Za mene je gotova rasprava. Nema svrhe, već mi je žao što sam se upustio u to. Nadam se da će bit pobrisano.

djuro

Naravno, na ovom forumu se briše sve što nije prikazano kao idealno.

Shole

rasprava je u temi RAZNO pa se neće brisati, mada je stvarno otišla malo predaleko.

Bocko

Darko Mekić je na ref- fejsu podijelio album Maketa trolejbusa Fiat 672 Cansa CGE
http://www.facebook.com/darko.mekic/media_set?set=a.671046576244810.1073741828.100000184214878&type=1

Jako zanimljivo

Starliner *****

Citat: Bocko  u Svibanj 01, 2013, 16:43:56
Lijep video o vozačima Autotroleja, puno zanimljivog se nađe


MojaRijeka.hr - Vozač gradskog autobusa - Autotrolej
Posao vozača javnog prijevoza specifičan je po mnogočemu. Ugodna i sigurna vožnja nije tema komentara putnika, dok i najmanji propust izaziva prijekor. Svi imamo iskustvo javnog prijevoza, no kako ta slika izgleda s druge strane? Kako se prilagoditi životnom ritmu u kojemu budilica zvoni u 3:30? Kako izgleda posao u kojoj postoji odgovornost za stotinu i pedeset putnika?



A ekipu je ugostio jedan od mojih najdržaih vozača ;)
Isti onaj iz šestice
Ovaj vozač je u onoj novoj reklami od žuje, onaj dio u liftu  :D

NP-549