Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Jean


kico101

Često se pitam zašto 116 nema otisnut gbr ( ako ga ima 680, može i ovaj ). Je li to uopće onda 116. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

dean25


Pitanje za sveznaliće:
kak je prošao ovogodišnji sajam na Učki? Ak je uopće bio organiziran prijevoz ove godine iz Opatije na "osamnaesti kat"?
I ak je bio organiziran prijevoz,tko je bio naručitelj prijevoza,tko je to platio [ili će platiti-ili neće],koji prijevoznik je vozio,s kojim autobusima,kakva je bila ponuda kapaciteta,kakva je bila popunjenost kapaciteta,vozni red i kakva je bila organizacija i koordinacija s upravom parka prirode,s policijom i s ostalim službama?

Bocko

Zna li tko tehničke mogućnosti novog sustava Pente u autobusima?
Sličan sustav iste tvrtke je u splitskom prometu koštao svega 10 milijuna kn(pa se i na to žale) i na webu Prometa imaju mogućnost praćenja svakog vozila po GPS-u i dosta je napredan taj sustav. (a i online je dostupan)
Zna li se je li u našim računalima isto ugrađen GPS, na koji način funkcionira sustav.
Znam samo da bazu podataka računala u busevima nemaju smještena u memoriji već svakog korisnika vuču putem GSM/3G veze iz centralne baze podataka.

lussin

Online u Splitu ne radi već duže vremena

MAN Lion s City

#260
Sustav u Splitu je u nikakvom stanju.
Displeyi na stanicama švrljaju gluposti...tj trase linija užasno napisane.
Poništivači nakon par puta tek ispravno registriraju kartu.
Ne registriraju uvijek stanice.
Sustav ne funkcionira nikako (ili djelomično) od 2008.g....katastrofa   rofl

Kako tu funkcionira za sada sustav?
Hoće dolazit stanični displeyi?

kico101

#261
Možda će nekoga zanimati:

http://www.rijeka.hr/35kolegij

O investicijama Autotroleja, na str. 58-62.( točka br. 2 dnevnog reda )

P.S. ( usput, Regio na slici nije iz 2009-te, nego iz 2007-me, što bi dobro plaćena ekipa trebala znati-ili se radi o svjesnoj podvali ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.


tramvajac 92

Pravila lijepo kažu da citiramo tekst. Tu ima cijele 2 rečenice za iskopirat:

http://www.autotrolej.hr/default.asp?ru=1&gl=201409190000002&sid=&jezik=1

"OBILJEŽAVANJE MATEJNE U VIŠKOVU

Obzirom na interes korisnika, organizirani su dodatni autobusi koji će tijekom vikenda prometovati za Viškovo i to u razdoblju od 15 do 23 sata sa Delte. Također, organizirani su i autobusi koji će sa Viškova u 2.30 i u 3 sata prometovati od Viškova za Rijeku."


111222

evo vratija sam se jutros u RI, sve standardno, vozija se autotransom od 19h do 4.30h... počeja obavljat stvari i otiša u trolej na jelačićevom da se raspitam kako stoje stvari za nas studente... treba potvrda o boravištu, potvrda da sam upisan na faxu i 110+ kn budući da u iki studiram... ugl sazna sam da i mi imamo "kartice", samo me zanima kako ćemo mi to obnavljat svaki mjesec  ??? kupona više nema... :-\

Bocko

Ako želiš najbrže izraditi samu karticu prvo odi u Erste na Jadranskom trgu, sačekaj 10min u redu i imati ćeš brzo crvenu karticu na tvoje ime (bez prava).
Naplatiti će ti se jednokratna naknada za izradu od 30kn.

U slučaju gužve u malom uredu AT-a u istoj banci prošeći se do Jelačića.
Ja sam danas čekao u redu na Jelačiću za red "B" (postojeći korisnici) oko 40min (9 ljudi ispred mene), kupio za 10mj kartu.
Subvencija za studente od 134kn ukupno; -44.22 ako si iz Rijeke i -36.18kn od MZOŠ=  plaćaš 53kn.



111222

Citat: Bocko  u Rujan 22, 2014, 13:56:10
Ako želiš najbrže izraditi samu karticu prvo odi u Erste na Jadranskom trgu, sačekaj 10min u redu i imati ćeš brzo crvenu karticu na tvoje ime (bez prava).
Naplatiti će ti se jednokratna naknada za izradu od 30kn.

U slučaju gužve u malom uredu AT-a u istoj banci prošeći se do Jelačića.
Ja sam danas čekao u redu na Jelačiću za red "B" (postojeći korisnici) oko 40min (9 ljudi ispred mene), kupio za 10mj kartu.
Subvencija za studente od 134kn ukupno; -44.22 ako si iz Rijeke i -36.18kn od MZOŠ=  plaćaš 53kn.

mogu li ja izraditi u autotroleju i karticu i kartu za 10. mjesec??... sutra ću imati i potvrdu od faksa, onaj zahtjev, ma sve potrebno...samo bih htio odradit odma i karticu i kartu za naredni misec

i pokaza mi je kolega karticu crvenu...odma s njom na bankomat  ;D

NP-549

Možeš sve napraviti u Autotroleju.  U bankama je uvedeno zato da se smanji gužva na šalterima Troleja.  A što se tiče sljedećeg mjeseca,  moć ćeš uplatit i u banki, a uskoro i preko interneta.

111222

ok..ali isto tako, oće li i dalje bit moguće plaćanje na šalteru dobrim starim kešom kao i prije??

NP-549