Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

tramvajac 92

Zagrebački imaju, pretpostavljam i vaši. Pliner ima, al je valjda isključena na konkretnom  bus123

Boki651

Imaju Citelisi, na ovome je ili pokvarena ili isključena.

111222

zna li itko čemu je služija jutros parikiran (mislim) 588 na mlaci (ulaz za torpedo)??  ??? vidija sam neke kamere i ostalu tehniku i jedno desetak ljudi, što u autobusu, što iza autobusa

mivano

Bio je na onom parkiralištu na Mlaci odakle obično startaju autoškole.

MB Citaro

Citat: Bocko  u Listopad 28, 2014, 21:54:32
Imaju li Citari zaštitu ili nešto da ne mogu voziti dok neka vrata nisu zatvorena?
Pitam jer je očito da plinaši tj. Citelisi nemaju.
Ušao sam u 808 kod studentskog doma i sve od Tehničkog faksa do Žabice su zadnja vrata bila otvorena.
"Frajeri" su držali vrata otvorena tj. bila su naslonjena na njih ali osim stalnog bip zvuka na ploči vozača on je normalno vozio i nije ga previše smetalo.
Inače sam nažalost upoznat s ovakvim ponašanjem "frajera" ali vozač po pravilu ni ne krene ili ako i krene odmah i stane, digne se i dere da se maknu s vratiju.
Mislim da Citari 2g ne mogu ni krenuti ako vrata nisu zatvorena jer postoji blokada.
U Citelisima ne postoji takva zaštita?

Na Citarima imaš mogućnost da iskopčaš blokadu na vratima

111222

nije najbolje misto za pitat, ali šta se radi tamo ispod ceste kad se prođe preluka, prije ulaza u volosko?? ???

zvone16

Navodno se hotel dole negdje radi
ZvoneXp

111222

fala na odgovoru :) nije najsretnija lokacija ali eto...u par navrata s 32 sam iša gornjom cestom da zaobiđemo radove...

mivano

Prijedlog rješenja za mnoga okretišta:

MAN Lion s City

Stvarno zanimljivo i interesantno  :)
Samo kako to izvest ovdje u Rijeci i to sa zglobnim autobusom...?
Pogotovo na linijama gdje je zaista i potreban zglobni autobus, npr. 7A

No na ovaj pothvat možemo odmah zaboravit.  ;D

mivano

Ima li zimskih guma (barem za prigrad)?

mivano

Rupe na cesti ometaju rad validatora.

Bocko

Danas na radiju reklama Konzuma; Otvorenje preređenog Konzuma na Škurinjama (bivši Mercator) i cijeli dan u subotu Autotrolejova linija 5 besplatna.

Nadam se samo da je Konzum platio Autotroleju da bude besplatno i da se neće morati pokazivati račun ili Multiplus kartica  ;D.
Zanimljiva novost, ZTC se žalio da da mu ne staju prigradski a ne želi platiti ni lipe.

zvone16

To sa stajanjima prigradskih buseva u gradu je bedastoća.

Iskren da budem živim u prigradu i smeta me kad ljudi iz grada ulaze u prigradski bus.

Najbolja politika prigradski bus ispusti ako koga treba na gradskim stanicama i to je to.
ZvoneXp

Boki651

Ja ne znam kojim se jezikom treba govoriti da se pripazi da su skupa smeća u autobusima zvana validatori i vozačka računala uštimana po GPS-u, a ne da im vozači slijepo vjeruju kad su netočni, uvjeravajući putnike kako 2 minute ranije moraju krenuti, jer tako piše na netočnom vozačkom računalu kojeg se ovi slijepo drže, čak i kad ne pokazuju točno vrijeme. Bitno je da kažu ovo mi je mjerodavno, nema veže što pokazuje netočno vrijeme, tj. u najčešće slučajeva idu naprijed dvije ili više minuta u odnosu na stvarno vrijeme.
Svi moderniji mobiteli namješteni su na GPS vrijeme također, a i po njima vozačka računala znaju ići najmanje dvije minute naprijed, kao što je večeras bio slučaj.
Dajte više uskladite ili nađite način držati usklađenima te uređaje, jer je više dosadno slušat u busu priče. "Zašto idete ranije? Ne, ja idem po ovome", ni sam ne znajući da govori glupost.