Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

NP-549

Dobra stvar koja će najvjerovatnije bit zloupotrijebljena na način da će dežurni pametnjakovići gledat kad je koji bus prošao stanicu u odnosu na napisano vrijeme pa će služba za odnose s javnošću bit zatrpana mailovima tipa:   zašto je bus iz Lokve krenuo 2 minute ranije a tako je svaki dan,  onda napišite da ide 2 min ranije,   zašto 1B ne čeka  dvojku kod dvorane Mladosti a vidio ga je bio je samo 20 m iza njega ......

Bocko

Upravo će to neke neodgovorne vozače natjerati da se odgovornije ponašaju.

NP-549

Ta stvar postoji već 5 godina al je do sad bila za internu upotrebu, tako da se neće ništa promjenit.  I do sad je prometno osoblje pratilo kretanje autobusa

Boki651

#828
Citat: NP-549  u Listopad 13, 2017, 08:45:20
zašto je bus iz Lokve krenuo 2 minute ranije a tako je svaki dan,  onda napišite da ide 2 min ranije,

Nema potrebe ići ranije s polaznih stanica (prolazne su druga priča), ako u voznom redu piše vrijeme na minutu. Pogotovo sada jer sve ide preko GPS-a, i može se pratiti je li netko krenuo ranije ili nije (govorim za firmu). Ako ćemo cjepidlačiti, i po GPS-u se ide minutu ranije, jer gotovo nikad vrijeme koje je na mobitelima nije isto onome kada autobusi kreću, ali to je GPS.

Što se aplikacije tiče, nakon početne euforije, dolaze i nedostaci na vidjelo. Npr. nema favorit linije ili stanice, jer kad sam u gradu dok zoomiram što mi treba, autobus će proći. Ne postoji vozni red linija, nego tek nekoliko polazaka unaprijed, ovisno o popularnosti stanice. Što više linija stoji, to se manje polazaka unaprijed vidi. A po meni najveći nedostatak je taj što prolazne stanice nisu u realnom, već predviđenom vremenu. Pa ako već gledam taj bus u koliko toliko realnom vremenu, zašto onda ta "prolazna " vremena nisu projekcija trenutne situacije, a ne da mi npr piše u 18.28 na HKD-u, a on već na Fiumari, jer je prošao prije, a projekcija vremena na stanicama nije realna nego predviđena. To je baš nelogično. Troše se resursi na praćenje autobusa, a nije napravljeno da se vremena na međustanicama ravnaju prema njima, a ne unaprijed. Jedino što time vidi je da li je bus prošao ranije ili kasni.
No, tek je početak. Valjda će s vremenom i ti nedostaci biti uklonjeni, na temelju ovakvih i sličnih komentara. Ipak je riječ o pilot projektu pa treba imati razumijevanja i dati im vremena.
Napredak, u odnosu na ono što je bilo, je golem!

Bocko

Uspio sam doći do servera odakle se vuču podaci, evo malo veće mobilne aplikacije
http://rijeka.anton008.com/

kico101

Čini se da je svima u ovom gradu jako bitno da li će bus doći koju milisekundu prije ili kasnije, dok s druge strane ignoriramo puno veće probleme poput propusnosti raskrižja ( pametni semafori ), nedostatka rotora, vozačke nekulture itd. sa čime se permanentno stvaraju gužve i točnost podataka o dolasku autobusa, pogotovo u vršnim satima ( a to je čitav dan od 7,00-20,00 ) je na razini nagađanja.
Krenite 15 minuta ranije i nema problema.
Tko je 80-ih ( neki se toga jako dobro sjećaju ) vodio brigu o točnosti dolaska autobusa. Tada je bilo bitno hoće li bus doći ili neće. ;D
Previše priče oko nebitnoga.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

#831
1. Ako tako razmišljaš, čemu onda služi vozni red, ako si zagovornk 80-ih?
2. Nije isto milisekunda i 2 minute, naročito s polaznih stanica (okretišta).
3. Što se dobiva time što se ide ranije, dodatne beneficije na beneficirani radni staž, povišica, bonusi? Ako je tako neka onda idu ranije da si ljudi zarade više, ali sumnjam.
4. Šta bi onda trebao namjestiti šator i čekati da mi dođe autobus u 21. stoljeću, a stan mi je 2 minute od zadnje stanice? 15 minuta ranije da idem na stanicu, zato jer moram razmišljati da netko ne radi odgovorno posao za koji je plaćen i da će ići 2, 3 minute prije?
5. Ako ti se sviđa način funkcioniranja iz 80-ih slobodno se vrati i ostavi prostora za one koji žive u 21. stoljeću, jer pored današnje tehnike i tehnologije da funkcioniramo kao tada je apsurdno.
6. Da ne bi bilo zabune, velika većina ljudi poštuje vozni red s polaznih stanica, no ima i onih koji to još ne doživljavaju previše, iako im je to sastavni dio posla, voziti autobus od točke A do točke B poštujući vozni red. Pa i sam NP-549 kaže da se neće ništa promijeniti ni s ovim, očito znajući da vozni red još uvijek nije svima "sveti gral" u Troleju, a teško da će i biti.
7. Gdje god sam bio vani, koristio sam javni prijevoz. Zanimljivo, kako je svugdje bitno ići na vrijeme po voznom redu, negdje čak i čekati vrijeme na prolaznim stanicama, okretati display, samo kod nas u Rijeci nije. Kod nas nema veze ako turist (a sve ih je više) treba na Krnjevo, pa sjedne u 6-icu u smjeru Podvežice, jer piše na displayu Krnjevo. Neka gleda google maps očito.
6. Najbolje da su svi iz javnih službi svete krave i da im nitko ne smije ništa reći, a postoje radi građana. I dok god postoje ljudi koji razmišljaju slično kao ti, i brane slične postupke, neće biti nikakvog napretka. Ljudi plaćaju kartu da bi bus išao ranije, a oni zbog toga imali probleme na poslu. Koja je to logika?
7. Najbolje da svi sve rade po osjećaju, pa kad mi vozač po osjećaju pobjegne kad idem na posao, ja mu po osjećaju razbijem glavu, jer sam po osjećaju dobio otkaz zbog kašnjenja.
8. Ne kažem da nije nered u prometu i da je sve daleko od idealnog, ali isto tako ne zagovaram anarhiju i ne pozivam na nepoštivanje polaznih vremena odnosno voznog reda, koje se može iščitati iz tvog posta. Jer onda ćemo se stvarno vratiti u 80-te, iako je i tada neki red postojao.
9. NHF samo iznosim razmišljanja potaknuta tvojim postom.

kico101

#832
1. Vr nije brzina svjetlosti u vakuumu ( c ) i ne služi da bi se nervozni putnici imali čemu tužiti. Ja sam se 30 godina svakodnevno vozio autobusom ( gradske linije ) i nikad nisam gledao vozni red ( nije ga niti bilo u današnjem smislu-pisalo je svakih cca 15-20 min ). I zamisli, nisam nikada zakasnio u školu i na faks, osim kada je bila potpuna blokada prometa zbog kiše, , saobraćajki, štrajka i sl. U tim slučajevima i "najprecizniji" vozač NE MOŽE poštivati vr. Vozni red označen sa točnim polascima u minutama na linijama koje prometuju svakih 8 do 15 min je najobičnije precjenjivanje i potpuno je nepotrebno.
2. Dođi 5 minuta ranije i problem riješen. Ali baš ti tih 5 minuta toliko fali u životu i trošiš tone živaca da dokažeš kako su vozači zlonamjerna gamad.
3. Vrijedi objašnjenje pod 2. Da mi je to važno, ja bih to pitao nekoga od njih. Možda bi dobili interesantan odgovor.
4. Vrijedi objašnjenje pod 2.
5. Jako vam je to 21vo stoljeće. Samo buljite u te mobitele i kritizirate one koji još imaju prilike da rade ( zamisli, ima ih koji i griješe, ajmo ih spalit na lomači ). Probajmo razlučiti bitno od nebitnog. Polazak autobusa 2 minute ranije je NEBITNO!!!
6. Koliki je, okvirno postotak tih koji rane? Nisam mjerio, ali neću pogriješiti ako kažem da je manji od 10%.
7. Vani, vani, vani. Koga briga kako je vani. Živim ovdje, znam što mogu očekivati i spreman sam na pizdarije.
6. ( nekako brojevi ne idu baš po redu ) Čuj, ja sam već do sada jako puno kunica izdvojio za razno razne poreze i financiranje svega i svačega i imao bih puno toga reći ( uostalom i kažem, ali ne na ovakvim medijima ). Imaš svoje mišljenje, imam i ja svoje. Niti jedan od ovih argumenata nema nikakve konstruktivne snage, već samo kritike, kritike, kritike. Traži se poštivanje voznog reda, ok. Što je sa kodeksom ponašanja putnika? Imaju li vozači kakva prava, smiju li iskoristiti svojih 5 minuta na okretištu bez njurgavaca unutra, imaju li pravo biti uljudno pozdravljeni i tretirani, imaju li pravo izbjeći stres kad im se budala ubaci ispred na 1 m ili kada pijani mulci razbijaju interijer.
7. Vrijedi objašnjenje pod 2. Objasni mi molim te zašto moraš doći baš na knap? To bih volio čuti. Ok, to je tvoje pravo. I zakasnit ćeš. Tužit ćeš firmu? Možda dobiješ, a možda i izgubiš, tko zna.
8. Što fali 80-im ( tko ih se sjeća )? Da, danas je, naravno puno bolje.
9. Da se razumijemo, nisam pobornik anarhije i nepoštivanja pravila službe i ponašanja, ali ovo sitničarenje me je već ozbiljno počelo smetati. Ništa osobno-pišem Tebi, jer si se obratio meni, dok sam ja post pisao nenaslovljen na bilo koga, već fokusiran samo na način razmišljanja i stavove. Ok? Volio bih kada bi ovakva pisanja nešto promijenila, ali neće iz raznih, shvatljivih ili manje shvatljivih razloga. Nema veze. Ako si se osjetio povrijeđen, to mi nije bila namjera, te se ovom prilikom ispričavam. No svoje stavove nemam namjeru mijenjati.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

Citat: kico101  u Listopad 13, 2017, 16:13:25
1. Vr nije brzina svjetlosti u vakuumu ( c ) i ne služi da bi se nervozni putnici imali čemu tužiti. Ja sam se 30 godina svakodnevno vozio autobusom ( gradske linije ) i nikad nisam gledao vozni red ( nije ga niti bilo u današnjem smislu-pisalo je svakih cca 15-20 min ). I zamisli, nisam nikada zakasnio u školu i na faks, osim kada je bila potpuna blokada prometa zbog kiše, , saobraćajki, štrajka i sl. U tim slučajevima i "najprecizniji" vozač NE MOŽE poštivati vr. Vozni red označen sa točnim polascima u minutama na linijama koje prometuju svakih 8 do 15 min je najobičnije precjenjivanje i potpuno je nepotrebno.
2. Dođi 5 minuta ranije i problem riješen. Ali baš ti tih 5 minuta toliko fali u životu i trošiš tone živaca da dokažeš kako su vozači zlonamjerna gamad.
3. Vrijedi objašnjenje pod 2. Da mi je to važno, ja bih to pitao nekoga od njih. Možda bi dobili interesantan odgovor.
4. Vrijedi objašnjenje pod 2.
5. Jako vam je to 21vo stoljeće. Samo buljite u te mobitele i kritizirate one koji još imaju prilike da rade ( zamisli, ima ih koji i griješe, ajmo ih spalit na lomači ). Probajmo razlučiti bitno od nebitnog. Polazak autobusa 2 minute ranije je NEBITNO!!!
6. Koliki je, okvirno postotak tih koji rane? Nisam mjerio, ali neću pogriješiti ako kažem da je manji od 10%.
7. Vani, vani, vani. Koga briga kako je vani. Živim ovdje, znam što mogu očekivati i spreman sam na pizdarije.
6. ( nekako brojevi ne idu baš po redu ) Čuj, ja sam već do sada jako puno kunica izdvojio za razno razne poreze i financiranje svega i svačega i imao bih puno toga reći ( uostalom i kažem, ali ne na ovakvim medijima ). Imaš svoje mišljenje, imam i ja svoje. Niti jedan od ovih argumenata nema nikakve konstruktivne snage, već samo kritike, kritike, kritike. Traži se poštivanje voznog reda, ok. Što je sa kodeksom ponašanja putnika? Imaju li vozači kakva prava, smiju li iskoristiti svojih 5 minuta na okretištu bez njurgavaca unutra, imaju li pravo biti uljudno pozdravljeni i tretirani, imaju li pravo izbjeći stres kad im se budala ubaci ispred na 1 m ili kada pijani mulci razbijaju interijer.
7. Vrijedi objašnjenje pod 2. Objasni mi molim te zašto moraš doći baš na knap? To bih volio čuti. Ok, to je tvoje pravo. I zakasnit ćeš. Tužit ćeš firmu? Možda dobiješ, a možda i izgubiš, tko zna.
8. Što fali 80-im ( tko ih se sjeća )? Da, danas je, naravno puno bolje.
9. Da se razumijemo, nisam pobornik anarhije i nepoštivanja pravila službe i ponašanja, ali ovo sitničarenje me je već ozbiljno počelo smetati. Ništa osobno-pišem Tebi, jer si se obratio meni, dok sam ja post pisao nenaslovljen na bilo koga, već fokusiran samo na način razmišljanja i stavove. Ok? Volio bih kada bi ovakva pisanja nešto promijenila, ali neće iz raznih, shvatljivih ili manje shvatljivih razloga. Nema veze. Ako si se osjetio povrijeđen, to mi nije bila namjera, te se ovom prilikom ispričavam. No svoje stavove nemam namjeru mijenjati.

1. Živimo u novije doba gdje se sve vidi pa tako i vozni red koji je javan i transparentan. Ako postoji, trebalo bi ga se poštivati. Kad su gužve, kolone, pizdarije, logično je da ne može sve biti po njemu, ali da netko iz obijesti ide ranije, jer mu se tako radi, to nije korektno.
2. Ja sam uvijek oko 10 minuta prije polaska u busu, jednom sam bio i kad je 5 minuta ranije krenuo. Nisam ga prijavio niti mi je to palo na pamet. Uopće ne smatram da su vozači gamad, znam kakav je to posao i kakvih putnika ima, ali nisu ni svi putnici gamad, a ovdje se to tvrdi u startu, samo zato jer netko kaže da pojedinci trebaju biti korektni u poslu koji obavljaju.
3. Nema tu nikakvih beneficija, samo čisti neprofesionalizam kod pojedinaca.
4. Objašnjenje je pod 2
5. Nisam ni ja toliko mlad koliko misliš, uostalom znamo se. Bez obzira koliko tko godina imao, ako obavlja neki posao, u njemu treba biti savjestan, pogotovo ako o njemu ovisi veći broj ljudi koji su platili kartu, jer vozač vozi ljude, a ne krumpire, a tu se onda vraćamo na objašnjenje pod 1.
6. U postotku broj onih koji idu ranije je sigurno manji od 10%, ali problem je što stalno isti ljudi to rade. Očito se ništa tu ne mijenja na bolje, unatoč tehnologiji. Ne treba putnik reći da je netko išao ranije, kad se to može vidjeti i u prometnom. Očito se nema volje promijeniti pojedincima stare navike.
7. Jako ti je obrazloženje ovoga za vani. Znači svi skaču s Krčkog mosta, ajmo i mi? Zanimljivo kako uvijek kad treba kopirati dobro, nalazimo mrzitelje promjena i otpor, a kad je nešto negativno, onda se lako "prepisuje". Ako displayi ne rade, nisu okrenuti, ne poštuje se vozni red, onda tražimo uzore u sličnima, a kad se spomene kako je na boljim mjestima, onda tako ne treba biti kod nas, jer mi smo Balkan?
6. Da, pobrkao sam brojeve jer sam nadodavao misli. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ti na svoje, ja na svoje. Niti očekujem da ti mijenjaš svoje, niti ću ja promijeniti svoje. Vozač ima apsolutno pravo na tu svoju pauzu, znam što znači biti profesionalni vozač, jer mi je otac to bio i znam kakvog ološa ima na cestama. Ali to opet ne znači da se može svakako ponašati. Ja uvijek pozdravim kad ulazim u bus, a primijetio sam da je sve manji broj onih koji odgovore bilo šta na pozdrav. Nisu krivi samo putnici. Zapravo, odnos vozač-putnik je neraskidiv. Niti vozač može imati posao vozeći prazan autobus, niti putnik koji ovisi o JGP-u može bilo gdje bez toga vozača. Reći da su svi putnici ološ, kao i obratno je teško generaliziranje. Vozač je čovjek od krvi i mesa kao i svi drugi ljudi, sklon je greškama, tko radi taj i griješi i tu imam apsolutno razumijevanje. Problem nastaje kada se poggreške svjesno ponavljaju, a tu se vraćam na "bježanje" pojedinaca s polaznih stanica ranije od propisanog i to ponavljajući istu radnju više puta. Ako treba mogu i imenom i prezimenom navesti jednog, ali nisam ovdje da bi ikoga otkazivao, već da ukažem na neke stvari, koje drugi bili putnici ili vozači ne žele vidjeti.
7. Objašnjeno je pod 2
8. Ti si se pozvao na 80-e, moj se komentar odnosio na činjenicu da tada tehnologija nije bila na tom nivou da se moglo postupati kao danas. A mi po nekim stvarima i dalje ostajemo u tim godinama, unatoč tehnološkom napretku.
9. Kažeš "Da se razumijemo, nisam pobornik anarhije i nepoštivanja pravila službe i ponašanja". Iz tvog stava se može iščitati kontra efekt, jer reći da je nepoštivanje voznog reda sitničarenje, je poziv na anarhiju. Onda neka nitko ne poštuje pravila, daleko ćemo dogurati kao društvo. Nisam se uvrijedio, nadam se da nisi ni ti. Ako jesi, isprike. Nije mi bila namjera nikoga uvrijediti, već samo na temelju svojih uvjerenja objasniti zbog čega je kršenje voznog reda problem, kao i ne okretanje displaya, ne održavanje istih i slično. Zašto ne bi bilo bolje i zašto ne kopirati dobro, a uvijek može bolje, nego se zadovoljiti s prosječnim i reći da nismo jedini kojima je nešto loše, jer živimo u Rijeci.

man323

Vidio sam na jednoj slici da u Cityjima imate pripremljen prostor za cijevi sa kovanicama a ne koristi se. Planira li se to i koristiti ili zasada ne?

NP-549

Na šta točno misliš, ne razumijem ?

man323

Mislim na ovo (označeno crvenim strelicama):

C2

Te "cijevi" se inače zovu dozator za kovanice.

Bocko

Ja na ovoj fotografiji ne vidim ništa neobično, nikakve cijevi. Obična zaštitna vrata za vozača i pult gdje daš 10kn a on tebi kartu.

Korisnik linije 34

Na tragu one zamolbe za fotkama Eurobusa prilažem jednu od prošlog tjedna, 649 na liniji 21.